BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 9 miesiąc temu #997953 przez natB
To spokojnie wody płodowe to to na pewno nie są... Ale obserwuj co i jak, no stres pamiętaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997955 przez aggi
milunia obserwuj ale się nie martw, w ciąży z reguły jest dużo sluzu 'tam'. Ja to miałam zawsze stresa jak szlam do kibelka na 'dwójkę' ;) zawsze przy tym mi śluz wychodził gesty ... i się martwilam a niepotrzebnie. Ale obserwuj i zawsze możesz do gina skoczyć jak będziesz się bała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #997957 przez aklim88
Hejka,

jestem,żyję... Nie odzywałam się długo, bo u nas ostatnio same problemy...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Majka - trzymam kciuki za wynik bety ;)

Natkka - jeszcze trochę i ban na internet ;) to Cię pokusiło.... Szczerze, to ja zauważyłam w poprzedniej ciąży i teraz,że nie mogę żadnych horrorów ani nic w tym stylu oglądać. Patrzeć po prostu nie mogę, przeżywam wszystko bardzo, a normalnie to nie biorę tego na serio. Ale sukces,że chociaż się obudziłaś bez mdłości.

Milunia - na moje jest tak jak piszę Ci Nat. Głowa do góry. Super, że już masz wózek. Te wszystkie graty tak urzeczywistniają fakt,że już niebawem pojawi się maleństwo i dają mnóstwo radości.

Nat - dobra decyzja, pójdziesz, zobaczysz i podejmiesz decyzję.

Zancik - gratulację, Tosia prześliczna. Poznałyście się już troszkę? Jak noce?

Majka - fajnie,że jesteś. Uwielbiam Twoje posty ;) a nam się samochód rozkraczał z reguły tydzień po wakacjach... Ostatnio świecę wypluł jak mój mąż był 200km od domu i musiał na szybko szukać jakiejś mechaniki żeby mu wygwintowali. Jeszcze nikt nie chciał go holować i musiał tak jechać samochodem plującym paliwem spod maski...masakra.

Ja zaczęłam już się rozglądać za rzeczami dla malucha, po tym jak w piątek zaszalałam.... Poszłam z Alą na dłuuuugi spacer, potem musiałam jechać do lekarza na kontrolę ( wszystko jeszcze było ok). Po kontroli stwierdziłam,że w niedaleko szpitala są fajne i duże sklepy, gdzie kupię Ali mundurek do szkoły (koszule i sukienkę) więc pojedziemy. Gorąco było bardzo, nabiegałam się z Alą po sklepach, jeszcze dżinsy mnie jakoś uciskały mimo,że ciążowe. Jak wróciłyśmy, to wymyśliłam jeszcze,że upiekę babeczki czekoladowe... no i masz Ci.... jak w końcu usiadłam to dostałam skurzy. I to takich,że myślałam,że za chwilę zacznę rodzić. Leżałam potem w piątek do końca dnia i się nie ruszałam, wzięłam magnez, bo nospa u nas zakazana. Potem w sobotę znowu miałam skurcze, ale mniejsze. Leżałam jeszcze pół soboty i pół niedzieli i pomogło. Ale to znak,że trzeba już mocno przystopować i przygotowywać się już ostro na nadejście malucha. Wbrew pozorom mam dość dużo rzeczy do kupienia, bo dużo powydawałam przed wyprowadzką z Polski.


Macie kilka zdjęć z wakacji. Jestem teraz w pracy, dziś ostatni dzień. Jak będę w domu, to poszukam jakiegoś zdjęcia z brzuchem i wrzucę

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997960 przez natB
aklim bosh jak przeczytałam o Twoich skurczqch od razu spojrzałam na suwak uf 31 tydzień, nie jest źle.. Zdjęcia super, qle Cb jakoś mało heh :P no i eurodisneyland :D cudowne, magiczne miejsce! Czułam się tam, jak w bajce, a miałam 24 lata heh :P.. Co do kasy nieźle się Wam posypalo, mam nadzieję, że klient.t zapłaci, a mandat nie przyjdzie..

misia? Jak beta?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997981 przez majka1987gnoWlkp
Aklim Ty młoda doopa jesteś!!! A Ale masz boską!!!! I uważaj uważaj! Ja z Tosia w 32 tc takich skurczy dostałam!!! W szpitalu na podtrzymaniu byłam i fenoterol do 37 tc byłam. A on już wycofany!!! Wiec matka luzuj luzuj

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997993 przez brown24
Ja tak na szybko
Zancik Ogromne Gratulacje ::):):):) Tosia sliczna i kochana :kiss: :kiss: :kiss:
Natka Ty to może lepiej komedie sobie pooglądaj :P :P :
Aklim oszczędzaj się :kiss: Mam nadzieje że sprawa z kontem szybko się rozwiąże.Zdjęcia piekne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997996 przez misia88
Test z krwi negatywny... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998001 przez majka1987gnoWlkp
Przykro mi ale nie trać nadziei... Na innym forum mam jedną mamę co w zeszłym tyg beta negatywna, gin nic nie widział a dziś czerwone krechy na teście biją tak po oczach!
Może jednak się uda :-) czekamy na okres

[/url [/url]



Podziękowania: misia88

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998017 przez natB
misia przykro mi... wiem, że miałaś nadzieję...mi tak ten test pokazywał 2 razy... ale pamiętaj póki nie ma @ jest nadzieja... uszaki do góry
Podziękowania: misia88

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #998022 przez aklim88
Misia - z tego co kojarzę, to jesteś jeszcze przed terminem @? Poczekaj spokojnie i sie nie stresuj. Zobaczysz co bedzie.

Pati - patrz, pominęłam Cie, ale kończyła mi sie juz przerwa na lunch w pracy jak pisałam. U mnie bol i rozpieranie piersi było oznaka powodzenia i to juz kilka dni po owulacji sie zaczęło. Poczekaj jeszcze moze do weekendu i powtórz test jak nadal bedą Cie bolec.

Nat - gdzie suwaczek?

a Chudzinkę gdzie wywiało?

Majka - jaka tam młoda dupa? Jestem z poczatku 1988, wiec nie duża różnica wieku miedzy nami.

Ostatnio jak oglądaliśmy z mężem zdjecia ze ślubu cywilnego, który mieliśmy w 2008, to stwierdzilismy jacy byliśmy wtedy piękni i młodzi... A teraz to plecy bola, to noga, to co innego... Starzy tetrycy ;)

I obiecane zdjęcia:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182
Załączniki:
Podziękowania: misia88

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998029 przez martyna_z
Cześć wszystkim :)

Fajnie że się tu znów ruszyło, że wpisów więcej i testy pozytywne :) Nat gratulowałam Ci już? Jak nie to gratuluję! :) Czytam Was na bieżąco, ale te upały tak mi dają w kość że zasypiam codziennie po pracy z bólem głowy. Nawet w weekend specjalnie nie odpoczęłam bo z mężem podłogę na balkonie układaliśmy...
Powtórzyłam niedawno badanie TSH i wyszło mi 0,47. Wynik mieści się w normie, ale jakoś tak mało tego. Nie wiem czy nie powinnam zmniejszyć dawki Euthyroxu. Próbowałam się dodzwonić do swojego gina ale nie odbiera. Spróbuję jeszcze jutro a jak nie to w czwartek idę do rodzinnego może on coś podpowie. A Wy dziewczyny macie jakieś pomysły?

Zancik gratulacje! Tosia cudna. Długo nas trzymałaś w niepewności, dobrze że wszystko jest w porządku :)

Całuski urodzinowe dla Maksia :* i pozdrowienia dla Was i proszę o kolejne pozytywne testy :) Fajnie je oglądać :)

Misia uszy do góry, jeszcze nic straconego, jak nie tym to następnym razem!
Podziękowania: misia88

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998030 przez aklim88
Aggi - tyle tu postów,że w końcu Ci nie odpisałam... Co do urodzin Maksia, to wiesz.. z rodziną najlepiej się wychodzi na zdjęciach... ważne,że solenizant zadowolony, a reszta się nie liczy. Jak wyrósł już Twój mały mężczyzna... szok

Martyna - myślę,że rzeczywiście możesz mieć za małe to TSH i trzeba będzie zmniejszyć dawkę leku. Tylko nic nie rób bez lekarza, najlepiej powtórzyć też moim zdaniem badanie żeby mieć pewność.

Co ciekawe miałam tu kilka razy badane TSH. Utrzymuje mi się na poziomie 3,2 i nikt tu nic z tym nie robi. Twierdzą,że jest w normie



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998038 przez natB
Aklim hehe wstawię wstawię :).. u mnie już chyba jakoś 7 tydzień leci... eee nawet sama nie wiem euh :P...
Jaki cudowny BZIUCH :D <3

Martyna dziękuję kochana... co do Twojego tsh takie idealne do zajścia w ciąże to 1,3-1,6 jakoś tak ostatnio mi mówiła moja gin. także te niecałe 0,5 jak na moje oko za mało...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998061 przez aggi
dzień dobry :) kolejny upalny dzień przed nami.. ciężko wytrzymać ojjjjj ciężko, a z rana tak fajnie jest 20st mmmmm


aklim trzymam kciuki by mandat jednak ominął Wasz dom...... dlaczego oddadzą tylko 1/5? nie rozumiem...dlaczego nospa u Was zakazana? u nas to ją na każdy ból brzucha mówią by brać :pinch: choć ja jestem przeciw tabletkom w ciąży ale wiadomo.. czasem trzeba.. Alunia cudowna, a w tej czerwonej sukience wymiata ! nie mogę się napatrzeć :) no i TY cudowna młoda i ślicznie Ci z brzuszkiem. Macie imię już?
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


misia nie ma co tracić nadziei tylko szukać przyczyny dlaczego @ się spóźnia? o ile w ogóle się spóźnia? :) widocznie to jeszcze nie ten czas, dzieci lubią robić psikusy w najmniej oczekiwanych momentach. no nie nat? :P trzymam kciuki za następny cykl :)

martyna
mało cię tu :) wynik w normie to jest całkiem ok :) ale warto skonsultować z lekarzem - jak każdy wynik badań. Maksiu dziękuje za życzenia :)
Podziękowania: misia88

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998064 przez natkka
martyna - ja też uważam, że to trochę za mało. Jak coś to idź do endokrynologa :]
aklim - u nas w ciąży mówią żeby było 2,5, ale u nas inaczej a w UK też inaczej, widać to na nospie :) pięknie wyglądasz i ala też :) nie rozumiem dlaczego mjaą oddać tylko 1/5 jak pobrali dwa razy :(
u nas też okropnie gorąco, nie wiem jak dać radę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl