BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 9 miesiąc temu #997617 przez aggi
witam :)

nat relacji może zdawać nie będę bo nie tak sobie to wszystko wyobrażałam, dobrze że na zdjęciach jest każdy uśmiechnięty ;)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Pati testa zrób i będziesz miała pewność. nie ma co gdybać jak można wiedzieć na 100% ;)

misia wrzuć foto testa to ci powiemy czy coś widać ;) a na betę zawsze możesz iść, jest pewniejsza


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997621 przez Patikierc
Zrobiłam testa nic negatywny,albo za wcześniej albo po prostu będzie wcześniejszy okres i jak mnie nie bolą nigdy piersi tak mam kumulacje haha

aggi-ale młody ma furę :) jakby nie było powinien uszanować to co uzgodniliście,a teściowe zawsze muszą sobie pogadać takie życie ważne że Maks pod wrażeniem torta i prezentów bo to jego święto :)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997630 przez brown24
Aggi sto lat dla Maksia, uroczy tym autku :) Ja jestem zdania żeby dzieci w urodziny poprostu gdzieś zabrać, sala zabawa, jakiś wynajęty klaun pokazujący sztuczki, wesołe miasteczko itp. a torcik z rodzicami, dziadkami, ewentualnie chrzestni i tyle. Zwykle takie imprezy w domu kończą się niestety popijawą dla rodziny...a to w końcu święto dziecka i ono ma się super bawić :) A teściowie no cóż....nigdy im ie dogodzi :blink:
Misia 88 wrzucaj nam tu testa B) :laugh: :laugh:
A u mnie juz chyba po ovu, w sumie to nie wiem, nie robie testów itd. Przytulanko jest średnio co 2 dzień więc zobaczymy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997633 przez misia88
Nie wrzucę zdjęcia, bo na nim w ogóle nic nie widać. :P Może to moje urojenia tylko...
W sumie u mnie dopiero 9 dpo, więc może być za wcześnie na test....
Poczekam jeszcze, chociaż chciałabym już wiedzieć!!! :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997634 przez misia88
Patikierc A który u Ciebie dzień po owu? Kiedy powinna przyjść @?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #997646 przez aggi
misia 9dpo to zdecydowanie za wcześnie ;)
brown na roczku była tylko najblizsza rodzina .. było nas 18 masakra jakas :ohmy: i tak co roku będzie... echh. Który masz dc?? Ja mam 15dc dziś
nat jak tam??? natka a u ciebie?? milunia??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997651 przez natkka
aggi - u mnie bez zmian, dalej mam rewolucje żołądkowe :/ pogoda jeszcze wzmaga te moje mdłości niestety więc czekam na lepszą pogodę :]
Fajne te urodzinki Maks miał, a że były niesnaski no cóż zdarza się :]
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dziewczyny a co wy używałyście na rozstępy?
Zancik razem z całymi lipcówkami przeniosły się na fb więc boję się, że długo jeszcze nic nie usłyszymy co u niej :]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997652 przez aurelia

Miluniaa napisał: Aurelia opowiem Ci w skrócie :)
Zaczełam terapie z clo po jakims tam czasie mialam isc do lekarza na usg okazalo sie ze pecherzyki nie pekly dostalam lek no i jeden pecherzyk nie pekl i zrobila sie torbiel (ten cykl byl stracony) lekarz przepisal duphaston i nie moglam brac clo odczekalam jeden cykl poszlam na kontrol po duph sie wchlonela, wiec moglam znow zazywac clo. Kupilam sobie castangusa i wiesiolek i razem z clo bralam :) poszlam na kontrol okazalo sie, ze najprawdopodobniej byly 2 pecherzyki i one pekly :) ale lekarz nie dawal mi duzej nadziei, bo mowil, ze szyjka nie wyglada tak jak po zaplodnieniu ... i z tego wlasnie cyklu po 7 tyg poszlam do niego z ciaza :):):) juz bylo serduszko lekarz sam sie zdziwil i znow mi mowil o tej szyjce ;p;p wiec jak widać różne cuda sie zdarzają :whistle: Teraz już jestem na etapie, że brzuszek rośnie i w styczniu bede tulić swojego skarba :)


milunia no to fajna historia.. ja nwm ale nie wierze juz w cuda..
kolezanka mi doradza zeby odpuscic lekarzy i tak po prostu sie starac, bo ona nie chodzila i po pol roku zaszla w ciaze. a mi sie nie udaje..
nwm moze za rzadko wspolzyje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997667 przez Patikierc
Misia88- tak jak pisałam nie wiem który to dzień po owu bo nie robiłam testów ani nic,ten miesiąc był porostu bardzo spontaniczny i zluzowany na wakacjach wiec nie wiem nic.. dlatego tak jak dziewczyny piszą zrobię jeszcze raz test w sobotę rano i zobaczymy wtedy. Raczej powinno już wtedy być wiadomo.




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997669 przez misia88
Patikierc Wybacz, ale dzisiaj jakaś rozkojarzona jestem... :P

W pracy mnie tak wkurzają, że brak słów!!! Wrrr....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997670 przez misia88

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997676 przez natkka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997683 przez natB
Jestem i ja na początku z dobrymi wiadomościami :) odebrałam betę z dzisiaj i wynik 2871 :) bardzo się cieszę, że ładnie rośnie :).. z bety wynika, że to ok. 6 tygodnia, a według ostatniej @ powinien już być 7... ale miałam późno owu także wszystko się zgadza...

Patikierc jeśli masz jakieś przypuszczenia zrób test, albo idź na betę :)... nic straconego :)

Aggi ale Maks miał wypasiony tort :) super :)...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Z prezentów zadowolony? co wybrał kieliszek?kasę?różaniec?czy książeczkę?

Misia beta! 3mam kciuki :)

nattka ale masz rozstępy? czy się boisz, że się pojawią?
Bo jeśli jeszcze nie wyszły stosuj tylko oliwkę :) najlepsza :)

aurelia nie wydaje mi się, że rzadkie współżycie ma tutaj duży wpływ... oczywiście zależy co się kryje po pojęciem "rzadkie"... ja jednak lekarzy bym nie odpuszczała, tymbardziej, że jeszcze się nie badałaś... ja się badałam i wszystkie wyniki w normie i dlatego stwierdziłam, że wszystko odstawiam i daję sobie spokój z tym lataniem do gin... i wyszło mi to na dobre...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997686 przez Patikierc
Misia88- spoko poza tym pogoda tez daje ostro wiec można być rozkojazonym :) @ mam dostać za 10dni tak mi wychodzi z kalendarzyka elektronicznego o nazwie "lady timer" co mam  na tel,on miej więcej wylicza co i jak. I tak jakby pokazał że jest dziś 8 dzień od owulacji jeśli faktycznie odbyła się wtedy kiedy ten program sobie wyliczyl,a tego nie wiem..




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997712 przez brown24
Natka współczuje a jednoczesnie zazdroszcze troche dolegliwości ciażowych.Oby kolejne miesiące okazły się łaskawe dla Ciebie :) Co do zasilku to temat rzeka.. niesprawiedliwość w tym kraju jest przerażająca..
Agii to dużą macie rodzinkę :cheer: u mnie dziś 14 dzień cyklu, staranka były , może jeszcze jutro i pojutrze ale czarno to widze w te upały :lol: zreszta przy moich ostatnich 27-28dniowych cyklach pewnie juz po ovu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl