BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 9 miesiąc temu #997216 przez Nefri
NatB ja łykam omegamed optima dha, ale dopiero od miesiąca z drobnym hakiem, wczesniej moja gin też mi kazała tylko kwas foliowy łykać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997219 przez joanna1991
MAJA a też cie bolało podczas tych plamień około owulacyjnych? bo ja to myślałam że mój lewy jajnik eksploduje :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997228 przez natkka
nat ja brałam femibion bo ma 400% zalecanej dawki a tylko jedna tabletka :) a na początku brałam ich 10 dziennie więc lepiej było ograniczyć no i nie wiedziałam jaki mam poziom kwasu foliowego w organizmie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997229 przez aggi
dzień dobry :)

nat super beta :woohoo: :kiss: zdecydowałaś gdzie idziesz do lekarza?? a przygotowania no chyba wszystko mamy :) Robimy w domu, nie wiem jak ogarniemy .. jakbym wiedziała że taki upał będzie to bym chyba knajpę z klimą zamówiła, a teraz już 'po ptokach' :pinch: ozdoby mamy tzn balony, serwetki z autkami, ciasto muszę upiec - z borówkami chcę zrobić :) tort zamówiony, catering zamówiony. Chociaż tyle że w kuchni siedzieć nie będę musiała... nie wiem jak będzie faktycznie te 40st to chyba się rozpłyniemy. goście dostali zaproszenia 3 tyg temu , będzie 20 osób w sumie z dziećmi... jeszcze w niedzielę osobno moja babcia przyjedzie bo ona się nie nadaje do wielkich zamieszań, ma już 86 lat i za bardzo nie umie wysiedzieć jak jest gwarno. co do witamin w ciąży to mi gin kazał wszystko odłożyć, łykać tylko kwas foliowy :) bo dziecko ciągnie z matki potrzebne witaminy i jakby były niedobory jakieś to wyjdą na badaniach z krwi i wtedy jakaś suplementacja dopiero. Także ja nic poza kwasem nie łykałam :)

aurelia nie poddawaj się, groszek napewno sobie dobry moment wybierze na zamieszkanie w Twoim brzuszku :) trzeba próbować :) nat tu nasza bez nadziei była a tu taka niespodzianka. nie spinaj się i rób swoje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997230 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #997232 przez aggi
zancik się długo nie odzywa, aż się martwię trochę..... ZANCIK daj znać czy wsio ok z Tobą i malutką Tosią !!!

Anabelle co u Was? Jak rodzeństwo? Wrzuć fotkę jakąś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997301 przez natB
Ja też łykam na razie kwa foliowy, zobaczymy, co mi powie za 2 tygodnie... ooooo MATKO dopiero za 2 tygodnie :(.. jeeerryyy

Aggi oooo borówki mniam, ciasto pycha... musisz nam pokazać to Twoje arcydzieło heh :)... z tą klimą masz rację, 20 osób to niezła gromada, można się w jednym pomieszczeniu ukisić :/.. co do lekarza na razie na nfz, zapisałam się do tej samej gin, ale innej poradni, a tam mają podobno bardzo dobry sprzęt... w razie wu pójdę do swojej poprzedniej eh, chociaż mam teraz porównanie, że ta jest mega miła, a tamta to była siekiera no i już miałam dość jej "humorków"...

Anabell no właśnie, jak chłopaki? Antonio odpieluchowany? mam mam anty tpo, po poprzedniej ciąży, wiesz taka pamiątka eh... endokrynolog twierdzi, że z tym nie da się nic zrobić... ale i tak na początku miałam ok 2500, a teraz mam 222 także powoli widzę, że spada, a nic nie biorę..

zanciktosia :D wzywamy..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997324 przez aurelia
Natb no to super gratulacje a co ile masz okresy?
Ja to dola lapie bo juz sie staram poltora roku i nic ehhh i w dni plodne i teraz z testem pozytywnym owu i nic;(( juz trace pwooli nadzieje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997326 przez magmus88
Aurelia - to nie ma tak hop siup niestety.... u mnie też mija za parę dni rok od rozpoczęcia starań..... i tyle rzeczy na przeków.... Jestem na etapie badań... nic się nie przejmuj, będzie dobrze.
Ty przynajmniej masz testy pozytywne a u nie brak owulacji....

Coś czuję w kościach że zancik z kruszynką już odpoczywają :D

Dziś zaniosłam znowu nasienie męża do badania.... mam nadzieję, że teraz to będzie TO :D

Chydzinka, Patikierc? Co tam u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997327 przez natB
Aurelia ale ten cykl tez spisałas na straty?

Mi moja nowa gin, powiedziała, że rok czasu starań to norma, apozniej trzeba zacząć już się badać.. Lekarz nie zlecił u Cb żadnych badań?


magmus no to u Was już idzie wszystko ku temu, żeby fasolka się pojawiła.. Owu da się odpowiednio wywołać lekami z tego, co wiem...

patikierc chudzinka no odzywać się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997328 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997329 przez magmus88
NAtB - najpierw jeszcze muszę się zgłosić na monitoring zaległy i lekarz właśnie powiedział, ze jak owulacja nie będzie występować to wywowałmy ją lekami :)

Jetsem dobrej myśłi... tylko wiadomo musi to trochę potrwać ...
Podziękowania: natB

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997375 przez aurelia

magmus88 napisał: Aurelia - to nie ma tak hop siup niestety.... u mnie też mija za parę dni rok od rozpoczęcia starań..... i tyle rzeczy na przeków.... Jestem na etapie badań... nic się nie przejmuj, będzie dobrze.
Ty przynajmniej masz testy pozytywne a u nie brak owulacji....

Coś czuję w kościach że zancik z kruszynką już odpoczywają :D

Dziś zaniosłam znowu nasienie męża do badania.... mam nadzieję, że teraz to będzie TO :D

Chydzinka, Patikierc? Co tam u Was?


No wychodza pozytywne testy ale chyba mi pecherzyk nie peka;( a lekarz nie zlecal mi monitoringu:/
Mysle ze znowu cykl stracony ehh
Przepisywal mi leki jak duphaston i pozniej clo:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997379 przez Nefri
Aurelia może spróbuj łykać Castagnus, na pewno Ci nie zaszkodzi.

Też jestem ciekawa co u Zancik...

a ja mam jutro usg połówkowe, trzymajcie kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997391 przez Miluniaa
Aurelia ja tez stosowalam clo ale przy tych lekach musi byc kontrola owulacji ... przeciez jak nie peknie musi dac Ci zastrzyk na pekniecie.
Ja akurat clo polecam, bo dzieki niemu mialam normalna owulacje no ale tez dzieki niemu nabawilam sie torbieli ktora usuwal mi przez podawanie duphastonu . Kolejny miesiac kuracji moglam zaczac gdy torbiel wchlonela sie calkowicie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl