BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 9 miesiąc temu #997397 przez aurelia
Dlatego nie chce przyjmowac tego clo bo juz mialam raz torbiel i meczylam sie z nim pol roku.
Milunia a jak udalo ci sie zajsc w ciaze?
Narazie kykam wiesiolek i mam ladny sluz i regularny okres przez niego;) no po okresie ide na badania do gin i mysle isc w 17 dc bo owu prawdopodobnie mam w 20

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997431 przez Miluniaa
Aurelia opowiem Ci w skrócie :)
Zaczełam terapie z clo po jakims tam czasie mialam isc do lekarza na usg okazalo sie ze pecherzyki nie pekly dostalam lek no i jeden pecherzyk nie pekl i zrobila sie torbiel (ten cykl byl stracony) lekarz przepisal duphaston i nie moglam brac clo odczekalam jeden cykl poszlam na kontrol po duph sie wchlonela, wiec moglam znow zazywac clo. Kupilam sobie castangusa i wiesiolek i razem z clo bralam :) poszlam na kontrol okazalo sie, ze najprawdopodobniej byly 2 pecherzyki i one pekly :) ale lekarz nie dawal mi duzej nadziei, bo mowil, ze szyjka nie wyglada tak jak po zaplodnieniu ... i z tego wlasnie cyklu po 7 tyg poszlam do niego z ciaza :):):) juz bylo serduszko lekarz sam sie zdziwil i znow mi mowil o tej szyjce ;p;p wiec jak widać różne cuda sie zdarzają :whistle: Teraz już jestem na etapie, że brzuszek rośnie i w styczniu bede tulić swojego skarba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997457 przez natB
AggiMaksiu kochanie sto lat od ecioci :)... spóźnione, ale w sumie dziś masz swoją główną imprezkę :) dużo dużo uśmiechu no i zdrowia :) :) żeby kolejne lata Twojego życia były pasmem samych pięknych chwil!!


Załączniki:
Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997467 przez Pinezka
Nat - gratulacje, cudne wiesci :)

Aggi - spoznione calusy urodzinowe dla Maksa :)

Zancik pewnie sie juz rozpakowala ;)

A my nad morzem, junior zachwycony plaza :)
Załączniki:
Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997505 przez aggi
Dzień dobry :-)
Upały nadal ja już wymiekam!! Biedna zancik z Tosia ! W ogóle mogłaby dac znać bo się już poważnie martwię :(
Odezwę się kochane jutro. Jutro jedziemy chyba z maksem na szczepienie nie wiem czy to dobry pomysł w te upały no ale wolałabym by szybko miał to za sobą. Miłej niedzieli! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997506 przez aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997514 przez Miluniaa
Sto lat Maksiu !!
No ja tez ostatnio martwie się o zancik ale też o chudzinke, dawno nie pisala co u jej chudzinka slychac ...
Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997577 przez natB
aggi czekamy na relację i foty :)...

Kurczę no właśnie żancik gdzie się podziewacie?... może te upały dały im się we znaki...

My dziś pół dnia na basenie spędziliśmy... fajna sprawa na takie upały.. a wczoraj jeziorko... wykorzystujemy 2 tygodnie urlop na maksa :) jak się da :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997580 przez Patikierc
Hej dziewczęta,nie było mnie kupę czasu ale nie mam nawet kiedy tu bywać tak jestem zawalona pracą w nowej pracy,pozatym byłam na tygodniowych wakacjach które były bardzo pechowe dla mnie. Skręciłam kostkę i zerwałam staw skokowy,wiec teraz powinnam być na L4 ale chodzę do pracy choć sobie posiedzieć bo jest tam klima a w domu masakra a nie pogoda chyba z 30stopni w domu na polu nie lepiej.
Co ja widzę podczytując was czasami bo oczywiście to robie bo bym nie wytrzymała z ciekawości co u was słychać :P
natB-gratuluje z całego serduszka super że się udało mimo ciężkich przejść! Trzymam kciuki żeby było wszystko oki!
aggi-całuski dla małego 100latków!! jak po szczepieniu?
pinezka-pogoda nad morzem teraz wypas pięknej opalenizny :)
nattka-zdrówka żeby już te złe chwile z sedesem odeszły w nie pamięć i pierwsze ruchy dzieciątka żebys poczuła!
żancik-własnie gdzie jesteś wracaj z ślicznymi zdjęciami Toski bo już koniecznie chcemy ją zobaczyć!
jejku nie pamietam co miałam wam dziewczyny jeszcze po odpisywać ale spoko zaraz nadrobię resztę stron i wam odpisze :)

ale słuchajcie mam pewne dziwne odczucia,jak kiedyś pisałam spóznił mi się okres dwa ostatnie cykle miałam 43 dniowe nigdy tak nie miałam teraz @ przyszła prawie w terminie tylko 3 dni spóźniona,i była bardzo skąpa i szybka(zawsze 7dni teraz 5),oczywiście testów owu nie robiłam bo gdzie wakacje duzo pracy i jakoś tak wyszło,więc nie wiem kiedy miałam owulke,dziś mam 29dzień cyklu i od wczoraj mnie strasznie bolą piersi,łącznie z sutkami które ciężko mi dotknąć,i pobolewa mnie lekko podbrzusze,w ostatniej ciąży którą poroniłam miałam podobnie ale nie zwracałam na to uwagi i nie wiem czy fiksuje czy zrobić jutro rano test?bo tak naprawdę nie wiem kiedy była owulacja a niby z obliczeń mojego kalendarzyka z średniej moich okresów z tymi wydłuzonymi dopiero za 11 dni ma być @. I nie wiem co robić.. jestem lekko skołowana :unsure: pomóżcie! I do tego mam taki białawy śluz ale bez zapachowy więc żadna infekcja (bo już sie przestraszyłam żę to może być jakiś grzybek albo coś) najpierw pytam was może pomożecie coś doradzić,potem ewentualnie lekarz :)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997584 przez Patikierc
Magmus88- jak ty mnie pięknie wywołałaś :) haha czarodziejka dosłownie :P teraz ja po czaruje i mówię tak nasienie męża bedzie git,owulka wróci jak się rozluźnisz :P przepowiadam ci dziś zimny redsik i chwila zapomnienia haha :laugh: trzymaj się cieplutko :)

nefri-będzie wszystko oki po usg?pokaż zdjęcie usg co tam jak tam wygląda już dzidziuś :)

Miluniaa-jak zdrówko? czujesz już jakieś ruchy? domek dzidziusia widać czy jeszcze nie?

Aurelia-nie załamuj się,pozytywne myślenie musi być inaczej być nie może,w końcu uda się każdej z nas! nawet mnie i tobie :)

joanna1991- ty pracusiu :P :laugh: 18-nastka była już? czy bedzie? jak było? kiedy urlop? Władysławowo powiadasz oj to żeby tylko pogoda była iście wakacyjna i bedzie również piękna opalenizna :)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997595 przez majka1987gnoWlkp
Jak okres skapy i krótki to mogło być krwawienie okoloowulacyjne.. I cały cykl masz mega długi... Albo rzeczywiście będzie cionsza... Najlepiej zrób test bo te sutki to mi na cionsze wyglądają ;-)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997602 przez Pinezka
Majka - czyzby magiczny palec znowu ciaze przepowiadal ;)?

Pati - moze zrob test teraz i na wszelki wypadek powtorz za jakis tydzien, jesli teraz wyjdzie negat? Jak mnie piersi tak bolaly to juz mi calkiem mocna kreska wyszla ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997611 przez misia88
Hej Kochanee! Ja ostatnio zalatana, remont dopiero kończymy. W weekend byliśmy u rodziców...

NatB Ogromnie gratuluję i trzymam kciuki za wizytę!

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #997612 przez misia88

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #997614 przez natkka
misia jak masz cie n cienia to skocz na betę :) trzymamy kciuki :)
Patikierc - ja bym zrobiła test bo objawy są takie ciążowe :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl