BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1009403 przez magmus88
kakasia... dziewczyny dobrze piszą.... jak chcesz z nami dobrze żyć to nie cyrkuj!!!
Już nie jedną taką tu miałyśmy..... ahhahah :D:D:D

I nie jedna z nas może powiedzieć, że już "była w takiej ciąży".... wiemy co mówimy. Uwierz nam....

edit:
Ale oczywiście życzę Ci jak najlepiej! Ale nie ma się co nakręcać tak wcześnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009404 przez magmus88
Ołjeeee - ale mnie zaszczyt spotkał :D

Nowa strona ahhaha. Dziewczyny idę powoli układać fryz :D bo umyłam włosy..... Chociaż TEGO lekarza pewnie nie będzie to zbytnio interesowało hehehe

Powiek Wam, ze boli mnie już brzuch :D z takiego stresu i podekscytowania :D Ciekawa jestem po prostu co powie ehhehe (wiem, wiem... przesadzam :D )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009406 przez kakasia20
:lol: :laugh: :cheer:
Smiac mi sie chce z takich opin.
Mialam 2ciaze i wiem.jak mialam.z synem
i mnie nikt pouczac nie musi .
a po 2 niechce byc nie mila ale .pisalam ze nie zapeszam ze to moje podejrzenia .
A noe ze jestem w tej ciazy .
Bede to bede a jak nie to odpuszczamy sobie starania.
czas pokaze .
ja nie mam 18lat tylko ponad 20...
Wiec duzo wiem.o ciaxy i zyciu .
Jux nie napisze nic bo co pisze czyms sie chce podzielic to tylko slysze jedno i to samo.bay.i powodzenia w zyciu.

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1009407 przez Miluniaa
Zobacz Sandra na wpisy kakasi dokładnie tak samo sie nakrecałaś ... Chyba już teraz nas rozumiesz :whistle: :whistle:
Nie nakrecajcie sie a ciąża przychodzi z zaskoczenia :D majka cos na ten temat moze napisac :woohoo: prawda ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009408 przez miśka23
A lepiej być mile zaskoczonym niż być rozczarowanym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009409 przez Nefri
Aklim synus piękny a Tobie gratuluje tak szybkiego porodu. Fajnie, że tak ładnie ssie cyca, to możesz trochę odpocząć.
Majka WOW ale niespodzianka, troche tak czułam. Trzymam kciuki, zeby to byl chłopak, jeśli tak chcecie. Chłopaki są super ;)
Aggi ja się nie wpisywalam w ten owulkowy meldunek, ale ja rodze w grudniu, dokładnie to 22 lub 23 grudnia, bo będzie cc, ale kto wie, czy się wcześniej nie pospieszy. Ja tez uwielbiam kupować małemu ubranka i to bardzo, pisałam tylko, że różowe ciuchy dla dziewczynek mi się nie podobają. Dzisiaj kupiliśmy Tymkowi dwie czapki i kurtke na zimę, superancka.
Sandra ja miałam cc, u mnie blizne widać, ale jej nigdy nie czuje, pomimo, że jestem teraz w ciazy.
Kakasia dokładnie, weź nie swiruj. Życzę Ci, żebyś w tej ciąży była, ale na objawy to zdecydowanie za wczesnie.
Natka super, ze mdłości przechodzą. I tak długo cię meczyly. O dzidzie się nie martw, na pewno wszystko dobrze. Jesteś w 20 tygodniu, masz prawo jeszcze w ogóle nie czuć ruchow, wiec jak czujesz czasem to tylko się cieszyć. Ja w drugiej ciąży poczułam dopiero ok 21 tyg a w pierwszej 24.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009411 przez natB
kakasia skoro Ci się chce śmiać, to się bardzo cieszę... i nie kumam po jakiego grzyba piszesz takie posty... czuj czuwaj :P

Ja to chyba DZIWNA jestem :P... znowu rozpętam ,,piekiełko" na forum, ale nie da się tego CZYTAĆ :D

magmus a skąd wiesz, że akurat go nie zainteresujesz? TRZYMAM kciuki :D daj koniecznie znać, co i jak :)

B) B) B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1009412 przez aklim88
Hahaha sie uśmiałam. Bardziej doświadczone wiedza z czego i nie bede juz komentować....

Aggi - Ala kończy szkole za 1,5h, przybierze sie, zje cos i przyjadą. Rano w szkole chwaliła sie wszystkim, ze ma brata, ale była tez bardzo smutna, ze mnie nie ma

Nat - moja rada bardzo pomaga, ale tylko wtedy gdy organizm jest juz gotowy. Nie wywalasz tym wczesniej porodu jeśli to nie czas. Jak zaczną sie pierwsze skurcze, to do dzieła i wszystko idzie błyskawicznie, bo wydziela sie naturalna oksytocyna.

Magmus - daj relacje jak wrócisz...co Ty masz z tymi lekarzami.., to rajstopki, staniki, teraz fryz układasz... No no no..,

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1009413 przez Sandruska1995
milunia Tak tak wiem o czym mówisz :laugh: teraz widzę jak to wygląda :side: :S
Lepiej odpuścić , bo tak samo się nakręcałam kakasia i co miesiąc byłam w ciąży przez rok :P Teraz odpuściłam sobie , zero testów, objawów czy czegokolwiek i jest lepiej :silly:

aklim ale fajniutki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009414 przez natB
aklim CUUUUDO doprowadziło mnie do łez heh :P... a jakie ma włoski czarne aaaa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009417 przez niagara
O jaaaa, ale slodzinka :woohoo: aklim piekny jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009418 przez miśka23
Aklim nie mogę się napatrzeć na niego :) To jeszcze się pochwal jaki duży się urodził :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009419 przez Miluniaa
Aklim ooo maaatko jaki cudowny !!! A jakie włosy !! aaaa :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1009420 przez Nefri
Aklim kochany aniołek . Od razu mam mojego Tymcia przed oczami jak byl taki malutki, mam podobne zdjęcie z taka poza jak spi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1009424 przez Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl