BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu #1009256 przez Izabela
Pumcia - i know i know ;) ale nie mogłam się powstrzymać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009262 przez aklim88
Wody mi odchodzą. Bedziemy jechac



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009265 przez Pumcia
ISabell i know i know :P

Magmus - a stanika Ci lekarka nie ukradła ? :silly: po takim zabiegu niestety masz prawo czuć dyskomfort - dasz radę, niedługo to minie i zapomnisz . . . pomyśl o tym co będzie potem :woohoo: Bobooooo będzie :evil:


Nefri - to jutro zamawiam sushi w tempurze :woohoo: myślałam, że chodzi tez ote glonki ale skoro poddane będą obróbce w wysokiej temperaturze to ja je chce :evil:

Brown - przystojny nie przystojny - ale rozpoznawalny buahahahahahahahahaha nie no mój Slubny nie ma takiego rozdziałka :woohoo:
A włosy farbowałam jak tylko mi mdłości przeszły :lol:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Aklim - 3 mam kciuki :woohoo: leć Kochana i daj znać jak tylko będziesz mogła :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009267 przez niagara
aklim trzymam kciuki, powodzenia! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009269 przez miśka23
Aklim szybkiego i bezbolesnego porodu :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009270 przez Izabela
Aklim - powodzonka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009272 przez Nefri
Aklim aaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! trzymaj się, oby poszło gładko i szybko.
Pumcia ja nic nie wiem o glonach, nigdy o tym nie slyszałam i nie czytałam i jadłam i w tej i poprzedniej ciaży, nic mi nie bylo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009275 przez joanna1991
AGGI w końcu jestem ! :*

ASIAA po akcji z mężem obiecałam mu że sobie odbiję imprezkę z koleżanką i tak właśnie zrobiłam:) tak szalał z zazdrości że przyszedł później do nas :p

WERONIA gratki! :)

NAT bardzo się cieszę że z waszą księżniczką jest wszystko w porządku i jest zdrowiutka! A foto pierwsza klasa :) :*

ZIAA Świetny plan na najbliższe tygodnie! Pozytywnie zakręcona kobieto! :)

ALKIM powodzenia! szybkiego rozwiązania i moc całusków dla misiulka jak się urodzi! :* :*

Dobrze że poprzedni dzień już się skończył... Należał do jednych z najgorszych dni w moim życiu... :( doła złapałam, za bardzo uczuciowa jestem i każdemu bym chciała pomóc..serce mi pęka dziewczyny z żalu i bezradności :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009279 przez aklim88

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Robert - chwile po 1 na swiecie 3400g. Bardzo mocne skurcze zaczęły mi sie koło północy. Nie dostałam juz znieczulenia tylko sam gas. Nie peklam, wiec nie mam szwów. Najbardziej pomagał mi masaż pleców w wykonaniu męża. Mały juz sie najadł. Dostałam tace z jedzeniem i dzbankiem herbaty. Szykujemy sie do spania



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009280 przez weronia89
aklima88 cudowne wieści :) gratuluje z całego serducha :) malusze dosyć duży :) moja córcia miała tylko 2910g. Wszystkiego dobrego i dużo zdrowia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009281 przez aklim88
I złota myśl dla wszystkich rodzących w przyszłości: MASUJCIE SUTKI od kiedy zaczną sie pierwsze skurcze, miedzy każdym ze skurczy jeśli chcecie urodzić szybko. Efekt gwarantowany. Przetestowany przeze mnie dwa razy. Teraz pierwszych w ogóle skurczy dostałam o 23. Także poszło blyskawicznie



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009283 przez natkka
Aklim gratulacje, młody prześliczny :)
Wszystkim xafasolkiwanym gratuluję i czekamy na nowe :)
Ja w końcu przestałam być bardzo chora wiec jest lepiej :) teraz tylko sny mnie odbijają i strach co z mala bo rzadko czuje ruchy, mdłości mi przeszły i nie mam kontroli codziennie czy wszystko w nią w brzuchu w porządku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009297 przez aggi
cześć i czołem :)

aklim tylko widziałam że wody odchodzą :woohoo: no to max 24h i Robert będzie z nami :whistle: :whistle: :whistle: zaciskam kciuki za jak najmniej bolesny poród :* Mi wody zaczęły odchodzić i lekarz powiedział że do 24h muszę urodzić - za 24h dokładnie Maks był z nami :blush: GRATULACJE :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: piękny chłopczyk :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: wracajcie w spokoju do siebie dzielna mamusiu :)

chudzinka masz rację słabe bóle to i pół ciąży mogą być i nie znaczą nic, ale Ty już zdecydowanie na wylocie jesteś :evil: :evil: :evil:

ziaa no widzisz :D to w końcu się doczekałaś :D na monitoring też będziesz chodziła przy przyjmowaniu clo??

nefri
a ja znów uwielbiam Maksowi kupować ciuchy, ale dla dziewczynek tego jest o wiele więcej i zawsze coś jego kuzynce biorę bo piękne te ciuszki :) chociaż zgadzam się z tym co któraś pisała, że wszystko różowe to potem problem żeby ubrać tak żeby się nie gryzło - pod tym względem mamy chłopców nie mają problemów :D

pumcia surowego mięsa napewno nie można :P tatar na przykład ;) no widzę że ty całkiem pokaźną listę masz czego nie można :P :) koleżanki masz super, pozazdrościć tylko :)

magmus piątka ! ja na zapach i widok śledzia ughhhhh, nikt mnie nigdy nie przekona żeby zjeść :evil: :sick: hahahah tekst z komunią wymiata :D

brown no coo ty teraz normalnie można i paznokcie malować i włosy farbować, nie popadajmy w paranoję :) no obyśmy się na jednym wątku spotkały :blush:

joanna kopę lat ! :P co się stało?

natka sny w ciąży to masakra.. wiem po sobie takie głupoty nieraz mi się śniły :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009301 przez Sandruska1995
aklim Gratulację! Śliczny chłopiec :kiss: :)
Takie wiadomości z rana :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009303 przez ziaa
aklim88 Wielkie gratulacje! Zdrówka i samych radości życzę Tobie, Synusiowi i reszcie rodzinki też! :D Super, że tak sprawnie poszło i bez szycia! :)

aggi jako tako monitoringu nie mam, ale wizytę na przyszły tydzień, tylko chyba średnio ten termin się wpisał bo wypada w 3 dzień brania clo a nie po tym 10 dniu i nie wiem czy ją przekładać ( pytanie jak będzie z nowym terminem) czy iść za tydzień.... W sumie nie kazała mi przychodzić tak konkretnie, nawet dała od razu zalecenia na kolejny miesiąc, ale milunia mi już wspominała, że powinnam pójść sprawdzić czy torbiel się nie zrobiła, a o tym to mi nic nie mówiła. W zasadzie wizytę zakończyła optymistycznym: No to mam nadzieję, że widzimy sie niedługo na potwierdzeniu ciąży! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl