BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu #1010562 przez aggi
weronia chudzinko :) same malutkie brzuszki :)

ziaa rozumiem :) no to do dzieła :silly: :silly: :silly: ten cykl jest Twój :)

sandra no wiesz ja bym szła do dyrektorki poznać jej zdanie na ten temat. może nie o zachowanie synka. Ale o to że posądzają że Twoje dziecko jest coś nie tego.. bo nie zna języka... No pięknie mu idzie :) za ile buziek jest nagroda? :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010564 przez aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010566 przez Sandruska1995
aggi dziś jest grzeczny . więc pojdziemy na karuzele :)
Zobaczymy jak dalej będzie. W poniedziałek jadę do lekarza , i ide do dyrektorki. Zobaczymy . :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010594 przez Izabela
łooooo chwile człowieka nie ma a już tyle do nadrabiania. Ale spoko spoko - ogarnęłąm Was :P
Nefri - ja tego robocika kupiłam stacjonarnie. U nas jest taka mega wielka hurtownia zabawek. Ale widzę dziewczyny już pomogły ze zlokalizowaniem zabawki w sieci.
Przy okazji tych zakupów powiem Wam że myślałam że padnę. kupowaliśmy też prezent za siebie i teściową i jeszcze dla chrześniaczki męża bo miała urodzinki. I rachunek wyszedł spory bo około 500zł. To przy kasie mąż mówi że może jakiś rabat dostaniemy. a facet do nas takim tonem oburzonym "Rabat? a niby z jakiego względu rabat?!" na to ja grzecznie, że z racji takiej kwoty dużej. a on obrażonym głosem mówi " Rabatu żadnego państwu nie dam. Mogę co najwyżej policzyć ceny netto" Słuchajcie.... ja myślałam że padnę. My tu liczyliśmy na jakiś 5% max 10% a ten "co najwyżej" ponad 20 dał :laugh: :P

weronia - tak więc raz jeszcze - jak to gin powiedział - kobieto ciężarna - GRATKI :kiss: super, że wyniki w normie. Dbaj o siebie i dzidzię

ziaa - Ty to chyba masz najbardziej zmodyfikowanego avatara na tym forum :laugh: aż strach pomyśleć co go jeszcze czeka hehe

natb -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Mówisz że maluch śmiga po brzuchu - super. Ale powiem Ci, że jakoś sobie Ciebie inaczej wyobrażałam :)

chudzinka - teraz śmiało można powiedzieć, że już bliżej niż dalej. do 9 szybko zleci

Pumcia - śmiech mnie ogarnął bo wyobraziłam sobie twojego malucha z tym drinkiem z palemką w brzuchu :laugh: mówisz, że magmus w pończoszkach tych by nic nie wyrwałą? Kobieto - co ty wiesz o ludzkich fetyszach hihihihi :laugh: :P

sandruska - ja też bym na twoim miejscu puściła małego do przedszkola. Mi się wydaje, że rodzice najlepiej znają swoje dzieci. Rób to co uważasz za słuszne i przyglądaj się bacznie co dzieje się w tym przedszkolu. Super że tablica zdaje egzamin :)

magmus - masz racje same chudzinki na tym forum. Ja wybijam się z szeregu :P mam 170 i noszę rozmiar 40 :) ale dieta już zmieniona teraz jeszcze trzeba włączyć cardio ;)

aggi - ja też powyrzucałam za małe rzeczy - w sumie pooddawałam. teraz przynajmniej nie mam dylematu jak zobaczę jakiś ciuch w szafie i myślę oho TO założę - eeee jednak nie bo za małe ;) został w szafie mój aktualny rozmiar

ale tym razem się rozpisałam. Mam do Was jeszcze pytanie. czy ten monitoring to też się robi na NFZ? tak się zastanawiam czy u mnie przy tych długich cyklach występuje owu a przecież testy pokazują tylko skok LH. pojawienie się śluzu płodnego też nie gwarantuje że pęka pęcherzyk prawda?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010613 przez Patikierc
Witam z popołudnia :D Już po pobraniu krwi i zapłaceniu 213zł :D taka przyjemność w takiej cenie :D

Dziewczyny faktycznie wszystkie chude,ja też sie wybijam z szeregu przy 163 waże 63kg i cóż nosze rozmiar M i nie jest mi z tym źle boje sie tylko tego ze jak w ciąży przytyje to będzie mi strasznie ciężko to zrzucić.. ale cóż zaprę się i może się uda :) taki jak macie brzuch na początku w 15tygodniu ja mam teraz,a dodatkowo mam ciągłe wzdęcia to wyglądam jak 5 miesiąc jakbym miała pęknąć :D podobno muszę w espumisan zainwestować można w ciąży.

nie doczytam was wszystkich bo mnie mega boli głowa okłady zimne stosuje,i mam nadzieje że mi pomogą :( jutro do pracy.. i chyba dla tego ból głowy :D odezwę się jutro po pracy 8)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010616 przez Patikierc
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


u mnie tak to wygląda :D jeszcze psinka moja w kadr weszła jak zawsze ciekawa wszystkiego :D




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010618 przez brown24
Weronia z tego zdj to bym nigdy nie wywnioskowała ciązy hehe, raczej wzdęcia po obfitym obiedzie :P
Aggi ja mam mieć we wtorek lub środe @, a TY jakoś 2 dni po mnie nie? :silly: ja całe życie miałam niedowage, dopiero na studiach coś przybrałam :laugh:
Pumcia to Twój groszek już takie wygibasy robi, strach myśleć co będzie dalej :laugh: :kiss:
Magmuś rajtuzki pierwsza klasa haha
Sandruskatrzymam kciuki za Twojego malucha, pomysł z tablicą świetny ;)
Patrikierc wyglądasz ładnie, m-ka to taki często spotykany kobiecy rozmiat ;), a brzuszek na pewno dodaje Ci uroku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010620 przez Sandruska1995
Daje radę :) same buźki uśmiechnięte dziś. Teraz się kąpie. Jeszcze nie spał w dzień . Zaraz pewnie zaśnie na noc.

Wygłupiałam się z małym na łóżku , i on niechcący uderzył mnie głową w zęby - tak straciłam pół zęba przedniego . Boli jak cholera. Jutro rano biegnę do dentysty . Nie mogę jeść ani pić a on nawet nie zapłakał. :evil: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010627 przez Izabela
Sandruska - oj współczuje :( wiem jaki to ból bo ja tez straciłam kiedyś pół jedynki - w Sylwestra
Ale dorobili bez problemu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010629 przez Pumcia
:woohoo: ale mnie do Was ciągnie DzieFczęta :evil: przychodzę do domu to pierwsze co robię to odpalam laptopa, żeby wejść na forum - cała reszta może zaczekać :evil: to już się robi nałóg :woohoo: luuuuuuuuuubie to :evil: :evil: :evil:

Nat i Aggi - :woohoo: jakie chudziutkie brzuszki, ja w 13 mam taki jak wy pewnie kolo 30tego :whistle: a co tam - wstawię i ja swój :P w 13 tyg waże 57 kg przy wzroście 160, przytyłam tylko 2 kg przez te tygodnie.

O matko ! :ohmy: Sandrusia - jedynkę ? nie zazdroszę, musisz koronkę zrobić a w Niemczech trochę zabulisz ;/ współczuję :blink:

Brown - to jakiś szaleniec, zaledwie 7cm a już kozaczy :silly:

Patikierc - miałam taki w tym samym tyg co Ty - więc rośniemy równo :whistle:

Izabela - po Twoim wyobrażeniu, ja sobie tez to wyobraziłam he he he he Wariatka :woohoo:

Co u Was dziewczyny ? :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010637 przez Sandruska1995
pumcia Tak , jedynkę. :ohmy: nie, na moim ubezpieczenie nic nie płacę , sama sobie opłacam co miesiąc 168 euro. mam państwowe. ;) Jutro na 9 mam wizytę . A ja taki boi duda jestem. Po pobraniu krwi zawsze mdlałam :sick: Mój M. idzie ze mną w razie coś :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010642 przez niagara
Jestem i ja,
miałam cichą nadzieję, że wpadnę z dobrą nowiną, ale nie wyszło :P :side: @ ma pojawić się 20.10, ale jak dla mnie, to niech idzie sobie w świat i za szybko nie wraca :P

Aggi wyślę, Ci te zdjęcia, jak dokopię się do tego kartona, bo dawno tam nie zaglądałam i sama nie wiem co zostało ;)

NatB, Aggi Dziewczyny jakie Wy chudzinki jesteście i te brzuszki maleńkie :) Ja taki miałam chyba w 3 miesiącu :blink:

I weronika jeszcze kolejny szkieletor do kolekcji, chyba wpadnę przy Was w kompleksy :pinch:

brown chyba ja jestem następna w kolejce do testowania 23 dzień z 27dc

sandruśka fajny pomysł z tą tablicą motywującą i jak widać przynosi rezultaty, oby tak dalej ;) Współczuję tego zęba, nienawidzę chodzić do dentysty, boję się strasznie :ohmy: :unsure: Taki uraz z dzieciństwa :dry:

Ja tam do chudzinek nie należę 56kg przy wzroście 168, noszę M, ale w rozmiar S też się zmieszczę :P Nadbagaż za to mam w dwóch takich tuż pod brodą, wyglądają jakby z pół Etiopii mogły wykarmić, a jak doszło co do czego, to Sahara :P :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010649 przez magmus88
Hej. Jestem po wizycie....

Wiedziałam, że mam nie iść do drugiego lekarza..... Okazało się, że mam CYSTE.... i mam iść ją skontrolować do 14 dc (w przyszłym cyklu). Lekarz powiedział, żeby teraz nie brać żadnych leków tylko przyjść na tą kontrolę i zobaczyć co jest grane..... no i nie wiem co mam robić, bo ten "Mój" lekarz kazał brać clo od 3 do 7 dnia.... :( jak nie -przepraszam -urok to sraka :dry: :dry: :dry:

Izabela - oczywiście, że monitoring zrobisz na NFZ. Chodzi po prostu o kilka USG w przeciągu kilku dni. A to, że na paskach są dwie kreski nie oznacza owulacji. I tak jak mówisz, nie wiadomo czy pęcherzyk pęka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010651 przez Pumcia
Magmus - cysta to inaczej torbiel o ile dobrze kojarzę. Jakiej wielkości ? Kurde może idz do poprzedniego gin i sie skonsultuj bo może szkoda przerywać leczenia - zwłaszcza ze torbiele nie sa grożne ( w większości wypadków )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010652 przez niagara
Nie śmiejcie się ze mnie, ale takie wieczorne refleksje mnie nachodzą :laugh:
Jak miałam kiedyś owulacje, no bo mam dziecko :P, to jest szansa że teraz mogę nie mieć? Czy może po porodzie zmienić się w tej kwestii? Myślałam czy na wizytę się do mojego gin nie umówić, ale nie chcę się wygłupić :silly:

A testowanko kiedy zazwyczaj robicie, tuż przed terminem, czy tak jak powinno być w dniu spodziewwnej @?
U mnie małpa jest zawsze jak w zegarku więc właściwie wcale nie musiałabym testować, tylko czekać, ale "czekanie jest najtrudniejsze" :P


Przepraszam za te głupoty :blush: Wszystko przez te hormony :pinch: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl