BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu #1010707 przez Sandruska1995
Hej ;)
Jestem i żyję . Byłam zmuszona iść sama do Niemieckiego dentysty. Takiego sobie wybrałam, bo do Polaków mam uraz . A wszyscy w pracy. Dałam radę , dogadałam się . :lol: Uratował mi tego zęba, zrobił ładnie . Nałożył coś tam i 13stego mam przyjść do zdjąć . Ale buzie mam napuchniętą jeszcze i zdrętwiałą aż po nos :laugh: A najgorsze że nie moge jeść a głodna jestem jak cholera :evil:

Mały dziś poszedł do przedszkola. I już mnie ta nowa baba wkurzyła. Teraz wiem , że to jej sprawka! :evil: Mały szedł taki zaspany, i trzymał pieluchę , poszedł się przywitać do Pań a ta z krzywą mordą do mnie - proszę zabrać tą pieluchę . :blink: A ja , że nie bo on tak lubi. No to po chwili mówi do niego żeby przyniósł sobie talerz , a on biedny stoi oczy przeciera bo się nie wyspał a ta z wielkim ale do niego i znów się krzywiła że musiała podnieść dupe ze stołka i mu podać. Nosz cholera, to od czego ona tam jest :evil: O! w poniedziałek jestem w biurze. dość. :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010709 przez ziaa
I ja, i ja miałam wizję pumci bardziej sztańskiej, a tu takie anielskie dziewczę :D No ale jestem stanie uwierzyć, ze to tylko opakowanie, żeby zmylić ofiary, taki kamuflaż :D :silly: :evil: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010710 przez brown24
Aggi jesteś kochana!! :angry: może nie bedzie tak źle, jedyne czego będzie mi brakować to widoku Tatr :( a co do konta na ALL hahaha pewnie mam rachunek do uregulowania bo ostatnio miałam kilka rzeczy wystawionych , który to już raz mi zablokowali :laugh: sprawdze to! :evil:
Pumcia, no właśnie spojrzenia nie widać na fotce, a więc NADRÓB TO :laugh: faktycznie myslałam że jesteś bardziej postawna :P a tu taki kochany pysiaczek :laugh: swoją drogą ciekawe jak Aggi i Ziaa wyglądają :silly: bo Nat dokładnie tak sobie wyobrażałam ;)
Podziękowania: Pumcia, ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010712 przez Pumcia
Ziaa - ja akurat mam taki sam obraz o Tobie jaki Ty o mnie - że to tylko opakowanie - żmije też ładnie wyglądają :evil: myślałaś że wyglądam jak buntowniczka, kolczyli wszędzie, pełno dziar, wygolone włosy, odrosty ala ombre . . . Ty Kruszynko się nie odzywaj bo wymiary Twoje znam - a że mam bujną wyobraźnie to sobie chętnie resztę dopowiem :woohoo:

Aggi gdzies była, brown przeoczyłaś jej kawałek :whistle: Ziajek tylko się kamufluje :evil:

Brown - znając Ziajka pewnie z nas sobie jaja zaraz zrobi :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010714 przez ziaa
brown24 :D :D :D Budziłąś mojego graficznego demona i nie mogłam się powstrzymać by Ci nie pokazac jak wyglądam!! :D

NIE TO NIE BĘDZIE MÓJ NOWY AVATAR!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010715 przez Pumcia
hahahahahaha a nie mówiłam !!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010716 przez Sandruska1995
ziaa kogoś mi przypominasz . Tylko nie mogę teraz ogarnąć kogo :P :silly:
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010718 przez ziaa
Pumcia "żmije tez ładnie wyglądają" zrobiło mi dzień!! :D :D :D Wracaj na miotłę lepiej i mi tu nie groź, chociaż chwileczkę... Poza wymiarami masz moje dane adresowe i imienne, chyba będę jednak milsza ;p :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010719 przez Pumcia
Ziajek okular Ci się przekrzywił :woohoo:

Radzę Ci być milsza bo 25 robię wjazd na Twój rewir :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010720 przez brown24
Ziaaa dokładnie tak sobie Ciebie wyobrażałam :) no może bez tego zarostu na twarzy :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010722 przez ziaa
Broda jak broda, podobają Ci się moje kształtne stópki? :D :silly:

edit: i nie jestem ciemnoskóra, słowianka pełną gębą :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010726 przez aggi
pumcia mówisz że nie ma co książki po okładce oceniać? :evil:

sandra dobrze gadasz do dyrektorki wyjaśnić sytuację ;) a jak nie to małego przenieść do innego przedszkola bo jeszcze Ci się dziecko zrazi....

brown Ty mała oszustko :P nie płacisz :P hehehhehe

ziaa 'moja mała blondyneczko' :evil: :evil: :silly:
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010729 przez Pumcia
Aggi - oj tak wiem po Ziaii przykładzie :evil: jednak człowiek uczy się całe życie :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010730 przez ziaa
Widzicie jaka jestem tu Wam potrzebna moje maluszki :D Kto Was wyedukuje jak nie ciocia ziaa z uśmiechem od ucha do ucha, jednym zębem i anielską cierpliwością :D
Aggi mała, mała blondyneczka bo 162 w kapeluszu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010731 przez Sandruska1995
Najchętniej dziś bym go tam nie zostawiała , ale musiałam bo szłam do dentysty. A on taki smutny był :( Ale zaraz już idę po Niego. :side:
A może zapytam czy jest coś takiego , że mogę skargę napisać. Chyba powinno co? Albo zgłosić gdzieś wyżej to. Przez 2 lata dziecko chodziło i było dobrze, a nagle babsztyla jakiegoś przyjęli i problem. :evil: Ja ją załatwię . :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl