BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu #1010654 przez magmus88
Tak Pumcia, cysta to torbiel.... nie wiem nawet jakiej wielkości.... chyba nawet mi nie powiedział.... myślę, ze zadzwonie do "mojego" lekarza i się zapytam co mam robić... ale druga wersja - wezmę normalnie clo a do tego z NFZ pojde normalnie na kontrole i sie nie przyznam ze bralam leki....

Bo na dobra sprawe gdybym nie szła na ta kontrole dzis to o niczym bym nie wiedziala.... i normalnie clo bym zaczela brac....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010655 przez magmus88
Niagara - oczywiście, w każdej chwili to się może zmienić.... tak jak i w przypadku kiedy nie ma owulacji można ją przywrócić, tak samo jak i była owulacja tak teraz moze jej nie być. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010662 przez Miluniaa
magmus jesli faktycznie, by sie okazalo, ze masz ta torbiel to u mnie lekarz kategorycznie zabronił do czasu wyleczenia łykać clo... clo jest od wzrostu pecherzykow co za tym idzie moze rosnac tez torbiel, która mze peknąc ... Decyzje zostawiam Tobie ... moze skonsultuj jeszcze z innym ginem .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010678 przez natB
magmus kochana który u CB jest to dzień cyklu?... wiesz, co cysty się zdarzają dość często i my nawet o tym nie wiemy... trzeba kontrolować, żeby nie pękła, a przy tym, żeby nie wystąpił ból, bo zawartość cysty może uszkodzić otrzewną... ja wiem, co gadam uwierz mi, bo cyst to ja miałam milion :P.. wg dobrze, że nie kazał z nią nic robić, bo zazwyczaj lekarze przepisują leki anty jakieś wiesz dupki i inne pierdy, a nie ma co się faszerować i wyregulowywać sobie znowu cykli... mało tego, ja Ci powiem, że u mnie w 21 dc moja gin z nfz stwierdziła, że też mam cystę... ale jak się okazało to nie była cysta, tylko pęchol jeszcze nie pękł i suma sumarum pękł było przytulanko i jestem w ciąży.. właśnie to był ten dziwny cykl... ja bym poczekała z tym clo... kiedy masz mieć @?... jeśli @ przyjdzie jest wszystko ok... bo torbiele opóźniają zazwyczaj @... potem są jakieś
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja tylko tak na szybko wparowałam, dziś mam wizytę na 11:30, jadę z wynikami z wymazu, które odbiorę przed wizytą... miałam mega koszmary z tym związane, od rana boli mnie brzuch także stres jest... no nic... mam nadzieję, że jest wszystko ok... dam znać po wizycie co i jak :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010681 przez Pumcia
Nat - jak tylko będziesz coś wiedziała to pisz - sama czekam do Twojej wizyty, tak mnie nastraszyłaś :blink: pomyśl o czymś innym - nie ma co na zapas się przejmować, bo w Twoim przypadku to nie wskazane :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010686 przez brown24
Niagara ja mam mieć okres 20,21 więc prawie łeb w łeb idziemy ;)
Sandruska wspołczuje zęba, ja kiedys po wojnie na reczniki z mężem złamałam palca :laugh: miesiąc w gipsie po łokieć :laugh: i ten podejrzliwy wzrok lekarza z pytaniem, co Pani robiła? yyyyy poślizgnełam sie wychodząc z samochodu :laugh:

Za mną pół nocy frustracji żoładkowych ,znowu!! 3x :sick: plus biegunka... ale cyhba odkryłam sparwce.. mleko!. Rano wypiłam kakao, bolał mnie żołądek, przedwczoraj po jogurcie to samo, a na kolacje zjadłam owsianke na mleku i sie zaczeło... ale dzine bo nigdy po produktach mlecznych i mleku nic mi nie dolegało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010690 przez ziaa
magmus88 Na wizycie na której gin przepisał mi clo, to od razu posadził na fotel w celu sprawdzenia czy żadnej torbieli nie mam, więc wnioskuję, ze to ważne by ich nie było przy clo. Skonsultuj to lepiej, może nie działaj na własną rękę. Choć oczywiście trzymam kciuki by w zasadzie juz jej nie było ;)

NatB za Ciebie też trzymam, nie denerwuj sie :) Lekarz na pewno zrobi tak by wszystko było dobrze - Dla Ciebie i dla Fasolki :)

Brown ja niedawno tez zauważyłam, że szkodzi mi kawa z mlekiem, bo leży na żołądku, po jogurcie miałam straszną zgagę, więc jak widach nietolerancja laktozy chyba moze zdarzyć się zawsze :) Wyeliminuj te rzeczy, mam nadzieję, ze zaraz przejdzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010692 przez brown24
Ziaa ale tak nagle? :( :unsure: przez całe życie pije mleko i jem jogurty ,które uwielbiam.
Nat również trzymam kciuki za wyniki i wizyte :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010694 przez ziaa
Brown
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
mówi, ze może być nagle. Może nasiliło sie rzeczywiście po to jakimś wirusie, ale też mogło przyjść zupełnie nagle. Ja tak miałam i eliminacja prokuratów mlecznych pomogła. Dobra wiadomość jest taka, że może też samo przejść, jeśli tak bardzo lubisz produkty mleczne. Mi poza kremówką :D w zasadzie ich zupełnie nie brakuje :) A jak ich tak nie jem na co dzień i nagle zjem sernik czy coś to objawy nie są zauważalne :)
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010695 przez zancik
Hej :) no i niestety nie daje rady byc na bierząco :'( zawsze cos do robienia jak mała zasnie.Tak mi brakuje tego foruma :( Zafasolkowanym zyczymy duzo zdrówka i radosci z brzuszka :) starajacym cierpliwości i pozytywnego myślenia i oby @ zabłądziła ;) :kiss: :kiss: A mamusią i ich szkrabą duzo radości :) Wszystkie kobitki oczywiscie całujemy z Tosią :kiss: :kiss: U nas nadal problem z brzuszkiem :( czekam jak to minie.Malutka jest słodka śmieje się cudnie i łapki pcha do buziaka :) Nocki bywają rózne ale praktycznie zasypia ok.19.30 pierwsza pobudka jest ok.24-1 i pozniej co 2h.Za 15 dni kończymy 3 miesiace leci czas strasznie szybko.A no i najwazniejsze idziemy na wynajem mysle,ze do końca pazdziernika juz sie przeniesiemy :) :) No to czekamy na ciotki jak się rozpakują :) ;) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010699 przez aggi
dzień dobry :-) nocka do 9:15 szaaaał :)

izabela
fajny gest mimo oburzenia hehe to rabat dostaliście :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
taki mam właśnie zamiar odsprzedać za grosze ciuchy na małe rozmiary, w zamian za kasę kupić kilka ładnych pasujących rzeczy. Może będzie łatwiej i lepiej się poczuję. Co do owulacji to masz rację testy pokazują tylko skok LH ale czy rzeczywiście dochodzi do owulacji 100% pewności nie ma.

Pati ja nie wiem czy to nie wina pogody bo mnie też od wczoraj głowa boli :pinch: chudzinka jesteś :* to ja Ci moich 64/164 nie pokażę bo wstyd :S

brown wiesz co ja nie mam pojęcia kiedy mam mieć @ :P z bólu brzucha stwierdzam że cykl może ale nie musi mieć 29 dni tylko :P więc na @ szykuję się koło 24/25.10...... nie ma to jak w czarno iść i nie wiedzieć nic :D hheheheh a zawsze taka dokładna byłam :D co do mleka to ja codziennie rozpuszczalną kawę z mlekiem rano piję i w mig jestem w kibelku :P masakra :D u mnie to działa jak naturalny przeczyszczacz :P

pumcia ojjj to jest nałóg uwierz ;-) ja też zaglądam kiedy tylko mogę. :) śliczny masz brzuś :) no i ładna babka z ciebie :) tak do połowy haha ;)

niagara
nie ma problemu, najwyżej jak się dokopiesz to napisz na priv to podam maila :) lekarz to Ci powie czy się już rok staracie :P bo to jest wyznacznik niby. Że statystyczna para stara się rok. Testów to ja się dużo narobiłam i zawsze negatywy ;) Jak się udało to dzień po spodziewanej @ robiłam :)

magmus nie możesz skontrolować się na szybko u tego lekarza który robił badanie?? zadzwonić do niego? cokolwiek?

nat zaciskam kciuki za wizytę i daj znać co i jak :*

zancik kochana myślałam wczoraj o Tobie :* ale słodka ta Twoja Tosinka :woohoo: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: problemy z brzuszkiem w końcu miną :* musicie przetrwać. Karmisz mm czy piersią??? tak z ciekawości pytam ;) trzymaj się i ucałuj małą :*
Podziękowania: Pumcia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010700 przez zancik
Aggi normalnie telepatycznie mnie przywołałaś :laugh: :P karmie piersią ;) dziękujemy za komplementy :) :kiss: a jak tam Maksiu? ucałuj niunia od nas :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010701 przez brown24
Zancik Tosienka sliczna i jak wyrosła :kiss: Fajnie że bedziecie mieć nowe mieszkanko ;)

Mnie też czeka niedługo przeprowadzka, ale tylko na okres zimowy- 4 miechy, mąż dostał prace na zime w swojej rodzinnej miejscowości, a z racji tego że prowadzi biznes sezonowy- zgodził się. Zawsze troche zaoszczędzimy, no ale na ten czas musimy przenieść się do tesciów (80 km od nas), dobrze że mamy tam osobną sypialnie i salon, bo bym chyba oci... piała :laugh:

Aggi po kawie też mnie czasem gnało ale po płatkach na mleku... jeszcze ten okropny ból żołądka ehh... ale nie tkne narazie mleka :angry:
Powiedz że to nie prawda z tymi brwiami zgolonymi i malowaniem kreski? jeszcze pewnie cienkiej... o ZGROZO :laugh:
A ja Pumcie sobię troszkę inaczej wyobrażałam, za grzecznie mi wygląda :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010702 przez aggi
zancik a Maksiu to mały czort. Nie słucha, robi po swojemu, wymusza płaczem, krzyczy :P faceeeeci :P Apetyt ma za dziesięciu, tylko by jadł i jadł. Chodzi za ręce i przy meblach ;) tyle u nas :D

brown
mieszkanie u teściów .. bleeeech :sick: :evil: kochana niestety to prawda, wiem że zniszczyłam Twój dzisiejszy poranek :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ja tak samo za grzecznie pumcia na zdjęciach wygląda :D
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010703 przez Pumcia
Aggi - ale na szczęście to dobry nałóg i nic nie kosztuje :woohoo: no brzucha już widać ale . . . jak na 3 miesiąc to ponoć duży :whistle: a i dziękuję za komplement :kiss:

Brown - i Aggi buahahaha a niby jak myślałyście, że wyglądam ? ejj :evil: kurcze może naprawdę coś w tym jest - dziewczyny u mnie w pracy wszystkie są sporo wyższe odemnie, figury bardziej postawne, z twarzy wredniejsze . . . a wydają się takie malutkie jak coś chcą albo narozrabiają :P Uwierzcie mi, ze ja nie krzyczę - mąż i moja siostry mówią, że ja nie muszę krzyczeć - wystarczy że spojrzę swoim szatańskim wzrokiem :evil: Nie rozumiem co mają na myśli :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl