BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu #1010812 przez magmus88
nat kochana.... jak Twoja wizyta??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010820 przez brown24
Paula ja myśle że w 5 tyg mógł jeszcze nie widzieć ciązy na USG, a ze zwolnieniem prywatnie u lekarza na pewno nie będzie problemu, powiedz mu o swoich obawach i że raz już poroniłaś i na pewno dostaniesz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010823 przez majka1987gnoWlkp
Paula przyrost idealny.
Tak w 5 tc mogło jeszcze nic nie być widać.
I po poronieniu teraz bez problemu powinien dać zwolnienie od pracy.

Nie martw się!!!! Wsio jest ok!!

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010829 przez aggi
dzień dobry :) S do roboty zaspał, Maks przelał pampersa z rana więc robotę miałam ;) mleko, przebrałam go i dospał do 9:20 :)

milunia dokładnie mi chodziło o to co sandra wrzuciła tylko wczoraj z tabletu mi się zdjęcie nie chciało załadować :) takie chcieliśmy kupić:

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


magmus widzisz dobrze zrobiłaś że się przyznałaś lekarzowi :) będziesz przynajmniej spokojniej spała i wiesz co i jak :)

paula nic się nie martw ! przyrost jest. więc ciąża też jest :kiss: test robiłaś przed spodziewaną @. ja byłam u lekarza w 5tygodniu 5 dniu i też nie było jeszcze zarodka. był sam malutki pęcherzyk. więc na początku 5 tygodnia może nawet nie widać pęcherzyka :) jeśli powiesz że jesteś po poronieniu to powinnaś bez problemu dostać zwolnienie :) tymbardziej jak masz ciężką pracę ! spokojnie nic się nie przejmuj tylko odpoczywaj i będzie dobrze :kiss: :kiss: :kiss:

NAT ????????????????????? martwimy się :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010835 przez natB
Przepraszam, ale milczalam.. Wyszedł mi tylko gbs dodatni, także na razie nie mam czymś się martwić.. Wizytę kolejna z usg mam za 2,5 tygodnia..


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


:(( beznadziejnie zaczął się wknd.. s. Zajmuje się Wladem a ja chwilowe leże i staram się nabrać sił..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010836 przez aggi
nat gbs dodatni czyli dostaniesz antybiotyk przy porodzie i będzie ok :* na silne wymioty wiem że przepisują normalnie leki dla kobiet w ciąży. nie pomyślałaś by poprosić gina o takowe??? może ci ulży ... biedna :( trzymam kciuki by już lepiej było w tej kwestii :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010837 przez natB
Łykam jakieś.prevomitu, ale one w ogóle nie pomagaja.. Mam czopki torecan typowo na wymioty na receptę, ale że względu na to, że moja gin jak byłam z Wladem w ciąży mi je przepisała to mówiła, zw tylko w awaryjny sytuacjach.. Ale ta sytuacja chyba właśnie nastąpiła.. Uwierzcie mi, że przeplakalam z bólu i z bezsilności cały ranek.. Jestem załamana... Zaczęłam 17 tydzień, a to się dalej ciągnie i się w sumie nasila!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010846 przez paula123
Dziekuje z calego serca za pocieszenie kochane jestescie wczoraj lekarz kazal mi zrobic jeszcze raz test no i nie ma watpliwisci dwie bordowe krechy ;) czekamy tydzien i mam nadzieje ze juz sie zobaczymy na monitorku usg ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010854 przez Patikierc
magmus- to chociaż tyle jestes troszke spokojniejsz i niech tak zostanie :) teraz tylko czekać do @ i z górki :D

natB- :blink: oo mój boże współczuje! to chyba własciwy moment na czopek :huh: nie ma wyjścia bo sie wykończysz! Najważniejsze ze pierwsza sprawa już za toba i się w miarę jakoś ułożyło! Ja mam odebrać wyniki w poniedziałek mam nadzieje że bedzie ok!

aggi-czyli cięzki poranek,dość ze pogoda zła to weekend zaczyna się kijowo.

sandruska- :D :D teraz smiesznie mogło być tragicznie bez zęba :D jakbyś paliła miała byś gdzie papierosa trzymać :D ważne ze juz będziesz miała go z powrotem :D

Dziewczyny kiedy można zacząć kupować jakieś ubranka dla dziecka i te wszystkie rzeczy? I gdzie przeczytam co tam naprawdę muszę mieć? Bo nie mam zielonego pojęcia co ja muszę mieć.. totalna ciemnota ze mnie jeśli o to chodzi,a w sumie moje kumpele dzieci nie maja,a moja mama raczej hmm już nie pamięta :D a w około zero ciążowych koleżanek z doświadczeniem oprócz was B) i od kiedy chodzi się do szkoły rodzenia? Uczęszczałyście?

paula123- nie przejmuj sie beta przyrasta jest ok,ja też miałam stresa w 6tygodniu nie widać/slychać serca nie było a u innych dziewczyn już było widać i też sie bałam że coś jest nie tak..naszczescie ok wszystko więc bez stresu,a zwolnienie do staniesz bez problemu jeszcze jak powiesz o swojej pracy i o swoich przeżyciach :-)

a dziś mam wychodne i chyba idę na babski wieczór,kurcze nie chciałam się przyznawać że jestem w ciąży ale nie bede miała innego wyjscia ten wieczór już zaplanowany jest od łohoho i czekały na mnie jak wróce z wkacji "egiptu" :D beda miały niespodzianke :D




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010856 przez aggi
nat no niestety ciąże raz są lepsze raz gorsze w przechodzeniu :( tego nie wiemy jak będzie. Weź to co Ci lekarka zapisała, a jak się nie poprawi to bym zapytała lekarki znów o coś.. trzymaj się :kiss: :kiss: :kiss:

paula którego miałaś ostatnią @? tydzień szybko zleci :) a jak krechy bordowe to i beta hcg ładnie znów wzrosło :)

pati no dokładnie nie dość że pogoda pozostawia wiele do życzenia to jeszcze poranek ughhh ;) ale uporaliśmy się ;) jutro może za to lać cały dzień...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


pati co do ubranek to my zaczęliśmy kupować po skończonym 16tc kiedy już poznaliśmy płeć :) łatwiej nam było wybrać. w 99% zakupy na allegro robiliśmy ;) no i list co trzeba mieć jest mnóstwo, na necie napewno znajdziesz bez problemu listy wyprawkowe :) choć np najmniejszych ubranek nie trzeba stosu kupować tych na 56 bo zazwyczaj dziecko szybko wyrasta i trzeba ubierać na 62 :) my właśnie na 56 nie szaleliśmy ale za to 62 to już miał hohooo :) a co do szkoły rodzenia to nie wiem od kiedy, nie chodziłam i jakoś nie odczułam bym żałowała że nie poszłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010861 przez joanna1991
SANDRA dzielna z ciebie mamuśka! Super że potrafisz sobie radzić w takich sytuacjach, może wam pomoże ta tablica z buźkami, a Natankowi się spodoba :) Współczuje ci sytuacji w przedszkolu a zarazem żal mi twojego malucha, że musi przechodzić takie rzeczy :( buziaki :*

NAT pięknie rośnie domek :* P.S. wow faktycznie w pierwszej ciąży nie było widać ciąży :) hi hi , jaka zgrabniutka byłaś mamuśka :* normalnie nie do uwierzenia :)

AGGI gdzie ty Maskia schowałaś ja się pytam? :P jeju jaki malutki, zgrabniutki brzucholek miałaś :*

PATI kobieto witaj nareszcie! :) no no jak szybciutko rośnie dzidzia :*

PUMCIA kurczaki ale masz uroczy bebolek :* ale wam pozytywnie zazdroszczę :*

U mnie "coś się dzieje", nie robię testów owulacyjnych, staram się polegać na swoich objawach :) Wczoraj mój mąż powiedział że " tam jest tak mokro jak nigdy" więc podejrzewam że to już :) lewy jajnik od 2 dni mnie boli. W tym miesiącu jakoś inaczej jest, kochamy się kiedy chcemy, nie naciskam na mojego męża, i to chyba dobre jest bo od końca @ praktycznie codziennie mnie atakuje :D hi hi

Brrryy ale zimnica na dworzu, idę kochane ogarniać i w końcu kawki się napić :)
Miłego dnia! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010863 przez aggi
joanna jak po porodzie go zważyli to położne był w szoku że taki duży jest :silly: ooo ja mam to samo co u Ciebie, nie testowałam, polegałam na tym 'co czuję' i czekam na efekty :D a za Ciebie zaciskam kciuki :kiss:
Podziękowania: joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010865 przez joanna1991
AGGI nie dziękuję żeby nie zapeszyć :* W takim razie będziemy obie czekać na efekty :D :D na kiedy masz termin @? ( która oczywiście powinna zabłądzić) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010871 przez magmus88
tak Pati.... jeszcze tylko @ i z winclo ruszam do dzieła hehehe

ech nat... Ciebie wymęczy :( boroczku Ty nasz :* :kiss: :kiss:

Aggi , joanna trzymam mocno kciuki!!!

Ja porządkuje od rana... wieczorkiem mamy iść do znajomych pograć w planszówki.... jakoś dzisiaj tak strasznie nie mam ochoty że szok....

Poza tym całą noc męczyły mnie dzisiaj sny.... niby żadne straszne, ale jak sie obudziłam to byłam strasznie zmęczona. Same porody mi się sniły.... w kilka moich znajomych (typu mama, siostra, przyjaciółki) jechałyśmy na porodówkę.... wszystkie akurat rodzić. Później jak już urodziłam, to się zastanawiałam skąd ja mam wziąść pokarm dla mojego dziecka.... co to jest te mm...... jak mam rozkręcić laktację skoro nic nie czuję.... masakra jakaś. Potem widziałam różne dzieci w wózkach... pamiętam te ich dziwne ubrania.... poza tym nie wiedziałam, kiedy moje dziecko ostatnio jadło..... Mówie Wam, niby same pierdoły a wymęczona byłam jak nigdy..... poza tym to tylko urywki.... bo tego było masakrycznie więcej hehehe.

Już mi to wszystko na głowę idzie ehhe. Nie dobrze... i jak tu "odpuścić" hehehe
Podziękowania: joanna1991

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010877 przez brown24
Nat współczuje bardzo :* bierz te leki może troche Ci ulzy, ja ostatnio taką noc miałam, lało się że mnie że wszystkich dziur że tak powiem, ale Ty przynajmniej wiesz z jakiego powodu, trzymaj się :*
Aggi u moich teściów też obiad zawsze na 12 :woohoo: :laugh: , ja gotuje koło 14 i dla mnie to idealny czas, o 12 czasem to jem sniadanie :laugh:

Magmuś też miałam podobne sny do Twoich, non stop jakieś pierdoły o dzieciach, ciążach, porodach... ale od kiedy odpusciłam zero snów :) naprawdę czuję sie teraz znacznie lepiej i spokojniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl