BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu #1010953 przez Sandruska1995
Hejka :) Mój zbłądził na dyskotece. Dużo nie pił. Wrócił o 5:30 :blink:
Spaliśmy do 13:00 , potem byliśmy u teściów , wróciliśmy, mały śpi , duży też . A ja zamawiam pizze. a co mi tam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010955 przez magmus88
Sandruska - znam te "piwa z kolegami" hahaha.

Ja już wypluskana :) cieszę się - długi wieczór przede mną.... musze jeszcze paznokcie pomalować. Poza tym właśnie się żaliłam koleżance przez telefon... że ciężkie dni za rogiem bo pochłaniam wszystko co spotkam na mojej drodze..... haha. MASAKRA....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010958 przez Sandruska1995
Hehe, ma szczęście , że wstałam otworzyć mu drzwi, bo już spałam :laugh:
Nawet gdyby chciał mnie oszukać to nie dał rady, bo ma pieczątkę z dyskoteki na ręce ( a dobrze wiem , bo też tam chodziłam) a najbardziej jak rano weszłam na facebooka a tam filmik i mój tańcujący chłop. :laugh: :side: - liczy się szczerość :cheer:

Mówię , mu że ja za tydzień wychodzę z dziewczynami - mam zakaz , nie mogę :blink: :blink: No to czyli to też było jego ostatnie wyjście. :evil: :whistle:

Pizza zamówiona , czekamy. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010974 przez magmus88
No dziewczyny :) i jak tam po weekendzie??

Znowu zleciało, jak z bicza strzelił.....

Wiem, ze to nie na miejscu ale.... już nie umiem się doczekać mojej @ hahaha. Bo dzisiaj już zaczęłam kurację win, brakuje jeszcze tylko clo.... ehhehe.

Jutro cały dzień mam w terenie... po pracy jadę do mamy, zjemy obiadek i jedziemy po tatę na dworzec bo wraca od rodziny. Pojechał bo była rocznica śmierci dziadka.... Kurcze jak ten czas szybko leci :(
No i mamy zamiar z mamą wdepnąć jeszcze do galerii.... Mam nadzieję, że ją nakuszę na lody z Sowy MNIAMMMM :woohoo: :woohoo: :woohoo:
No i jak będę w domku to będzie już sam wieczór....
Tyle dobrze, że mężu ma na popołudniu do pracy... więc nie będę żałować, że mnie cały dzień nie ma....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010975 przez magmus88
Zapomniałam Sandra... smacznego :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010977 przez Asiaa
ciężko nadrobić moje zaległości, nie spamiętam wszystkiego, więc z góry przepraszam :blush:

Aklim gratulacje :) synek uroczy :kiss: a ile już ma włosków :woohoo:

Magmus fajne podejście ma ten lekarz ;)

Paula gratki :)

NatB trzymaj się!

wszystkie brzuszki ładne :) i te które były wcześniej i te obecne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010987 przez aggi
dzień dobry :) noc paskudna, chyba za dużo wrażeń, krzyków wczoraj i dlatego moje dziecko się tak kręciło i popłakiwało w nocy :(
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


magmus a daj spokój Maks wczoraj dopiero 11:45 zasnął, w efekcie zanim wstał, ubraliśmy go, nakarmiliśmy to przed 15 dopiero byliśmy TAM ;)

zancik mówisz masz :*
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]




nooo co Wy tak mało nadrabiania mam? :P nie gadajcie :P hehe :D meldować się poweekendowo :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010990 przez Pumcia
Aggi - jaki słodziak :kiss: uściskała bym Go jak Ciocia Elwirka z Animków :evil:

Sandrusia - po prostu melanż Go poniósł, ale moim zdaniem powinno być równouprawnienie - chcesz wyjść z koleżankami to idz, siłą Cię nie ztrzyma przecież, i powiedz że wrócisz o 22 :woohoo:

Magmus - rozpływam się nad lodami Sowy :whistle: a jego ciacha . . . po co mi przypominałaś ? :dry: one są tak pyszne jak drogie :woohoo:

Laski już drugi dzień głowa mi pęka, chyba dziś już po coś sięgnę bo nie wytrzymam kolejnego :( wczoraj mało co nie wymiotowałam w pracy przez to. Oprócz Apapu można coś brać czy nie bardzo ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010993 przez aggi
pumcia jak głowa pęka to może spać się połóż, może przejdzie. ? bo z lekami to lepiej uważać w ciąży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010997 przez Pumcia
Aggi - leżę jeszcze w łóżku, na szczęście mam dziś wolne ale za cholerę już spać mi się nie chce :) wczoraj położyłam się o 21, i budziłam się od 1 co 2godziny bo zmęczona nie byłam ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011003 przez ziaa
Cześć Kobitki :)
U mnie weekend w zasadzie fajny, piątek z mężem w domku :D, sobota na urodzinach chrześniaka, niedziela na odwiedzinach u rodziców i teściów :) no i pracy.
Ale...
w czwartek wzięłam ostatnie clo i byliśmy bardzo pozytywnie nastawieni. Od piątku zaczęłam robić testy owu i one niestety spierniczyły cały niedzielny nastrój. Test w piątek był na dwie kreski, takie całkiem różowe, nawet się zdziwiliśmy, ze może to owu już, test w sobotę bardzo podobny, więc cieszyliśmy sie i czekaliśmy na jeszcze ładniejsze maliny. A wczoraj jedna kreska. Co prawda mnóstwo wczoraj piłam, bo kompociki, woda, kawki, herbatki u każdych rodziców, ale ograniczyłam 2h przed testem płyny choć i tak próbka była w kolorze wody ;). Nie wiem czy to mogło wpłynąć az tak na wynik, wolę się nie zastanawiać juz za bardzo. Jajniki bolą nadal, śluz dziś płodny, a test negatyw. Nie mogę zrozumieć o co chodzi. No i jeśli rzeczywiście owu była w piątek to będzie lipa z tego cyklu bo przecież w środę na monitoringu nie było nawet pęcherzyka dominującego. Spodziewałam się, że do owu jeszcze kila dni, że będzie tak 14dc, 15dc czyli jutro pojutrze, że jajnik pobolewa bo pechol rośnie a tu nie wiadomo co... :(( Tak mi to zepsuło nastrój, że dół na kilometr. :( Stwierdziliśmy, że udamy, ze tych testów nie robiliśmy ;) , myślimy pozytywnie, ze śluz przychylny i jajnik gra i przytulamy sie nadal jak mamy chęć, jakbyśmy chcieli myślami tą owu ściągnąć na jutro czy pojutrze z nadzieją, że pęcherzyk będzie gotowy, ale to taka dobra mina do złej gry. Ale gdzieś w tyle głowy jednak wisi, że już po "wszystkim" i lipa. Z pewnością nie zrobię już testu owu. Kropka. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011004 przez Sandruska1995
Teraz to nigdzie mi się nie chce iść. Wczoraj wieczorem wypadł mi ten ząb . Jedynka z przodu co mały mi połamał . :dry: a dentysta na 13 stego. ! :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011006 przez zancik
Aggi no boski jest Maksiu idealny dla mojej Tosi :P ;) całujemy :kiss: :kiss: No to M super się zachował oby tak dalej :)

Pumcia tak jak Aggi pisze lepiej uważać z lekami musisz jakos przetrwać :kiss: :kiss:

Ziaa głowa do góry :kiss: :kiss: czasem cuda wychodzą w testach owu :whistle:

Sandruska o kurde to nieciekawie z tym zębem :( :(

Hej Akilm urodziła??A gdzie foto czy coś ominęłam??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011016 przez Sandruska1995
Muszę czekać do 13 stego. Będą wstawiać jednak nowego . :( ku...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011018 przez natkka
Zancik, ominęłaś - Aklim urodziła i były zdjęcia Robercika, śliczne, ciemne włoski :)
Sandruśka kiepsko z tym zębem.
Ja mam jakiegoś doła :( nie wiem tak dokładnie czemu, chociaż na pewno nie pomogły mi docinki rodziny J., samego J., i partnerki mojego taty, że jestem gruba :( najgorsze jest to, że ja przytyłam póki co 4 kg a oni już mówią, że jestem gruba więc co będzie przed porodem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl