BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu #1011519 przez brown24
Aggi no jakoś nie bardzo, nie chce kolejnych rozczarowań.Jesli @ nie przyjdzie to za 2-3 dni pomysle o kolejnym teście lub becie ;)
Lena a Ty się nie zamartwiaj, na pewno wszystko będzie ok :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011522 przez aggi
brown no doooooooobra trzymam Cię za słowo :silly:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011524 przez Miluniaa
Fajna bluzeczka :)
Ja tez postanowilam odswiezyc garderobe bo mi sie poprostu znudzila ale nie chcialo bawic mi sie w allegro wiec spakowalam i oddalam potrzebujacym :) :):) Taki mały gest ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011525 przez aggi
milunia ja kocham moje ciuchy ale się nie mieszczę i nie widzę szans by się zmieścić :( a to co się nie sprzedało to na olx za darmo oddaję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011528 przez Miluniaa
aggi to zapodaj nam link moze jakas dziewczyna z forum sie skusi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011530 przez weronia89
Cześć kobietki :blush:

Nie było mnie dość długo, jesteśmy już w Anglii. Powrót z Polski był koszmarny, zamknęli nam autostradę w Niemczech bo cysterna płonęła i musieliśmy nadrobić kilometrów a pózniej staliśmy w korku.

Zgłosiłam, ze jestem w ciąży spotkanie z położna mam 03.11 wiec za dwa tyg. Bywa ze bardzo złe sie czuje, boli mnie w krzyżu i podbrzusze i strasznie mnie muli :sick: :sick:

Z zegarkiem na ręku co 3h jestem głodna jak wilk.... Nie mogę jeść chleba bo mnie odrzuca, zapach kawy i słodycze powodują :sick: :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011531 przez brown24
Aggiładna bluzeczka :) jak masz cos na olx , podaj linka, jak bedzie cos dla mnie to ustalimy cene i kupie. Moje all zablokowane :laugh: , ale mam teraz inne wydatki więc poczekają :P Pumcia, do ciebie przelew zrobiony ;)
Weronia współczuje koszmarnej podróży, odpoczywaj dużo :kiss: i unikaj tego po czym Cie mdli ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011535 przez aggi
milunia póki co dwie bluzki poszły już za całe 6zł kosztu wysyłki :) jak coś mi znów zostanie to pewnie że Wam podam

brown jak wyżej, dwie bluzeczki mi się na all nie sprzedały więc na olx za darmo dałam i juz poszły :)

weronia ważne że masz już umówioną wizytę, do 3 szybko zleci już jest weekend za pasem potem kolejny i już :) nie fajne przygody mieliście :ohmy:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011545 przez Sandruska1995
aggi wo! śliczna bluzka! Ja poluję teraz na kurtkę zimową , ale nic nie ma co by mi się podobało. :evil: ;)

Pani przedszkolanka stwierdziła dziś , że Natan potrzebuję rodzeństwa i mam zachodzić w ciąże. Bo zauważyli , że jak się bawi 1 na 1. Tylko on i inne dziecko to jest grzeczny, siedzi nawet 2 godziny tak. :lol: uśmiałam się , bo myślałam że ona pyta czy jestem w ciąży - i już w sumie myślałam że ktoś plotki gada. :evil: :laugh:

Ja dziś mam 2 dzieci. Pilnuje szwagierki córki. Ale spokój , bo się bawią a ja odgrzewam buraczkową :silly:

Chce oddać krzesełko do karmienia. Ale pewnie każda z Was daleko mieszka. :dry: Ja w Pomorskiego a Wy? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011549 przez Miluniaa
Sandruska wrzucaj zdjecia jak sie ktorejs spodoba to najwyzej pogadacie o przesylce poczta polska do 10 kg 18 zl wiec chyba nie jest az tak zle
Ja kurtke tez musze kupic ale ciazowa bo w nic nie wchodze ...
aggi ja tez jestem tej zasady zeby nie trzymac nie lubie zbieractwa, kocham przestrzenie i jak jade do mojej cioci ktora wszedzie wszystko ma to dostaje klaustofobii ona dosłownie co nie zapytasz to ma moze byc stare brudne ale jest ...
weronia jeszcze troche i bedzie lepiej 2 trymestr zdecydowanie jest lepszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011553 przez Sandruska1995
Mam go w Polsce. Więc bym go wysłała jak bym była. Chyba że bym miała po drodze do Niemiec :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011555 przez Miluniaa
Sandruska Ale w sumie staracie sie o 2 dziecko to nie szkoda tak oddawac ? pozniej bedziesz musiala kupic :)
Pumcia dobrze pamietam, ze zamierzasz rodzic w prywatnym szpitalu ?? Czy pomylilam z kims innym :D:D
Nie wiesz jak to jest po porodzie trzeba siedziec w koszuli czy mozna sie normalnie ubrac ? Chcialabym w miare wygladac jak czlowiek jak rodzinka bedzie przychodzila ogladac bobasa i wolalabym dresik albo leginsy zalozyc ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011567 przez aggi
sandra ale ja tak samo nic mi się nie podoba dlatego przezimuję w starej, trudno.. za rok coś kupię ;)

milunia wiesz ale ja też taki zbieracz trochę bo jak coś lubię to potem mi szkoda.. mam całą szafę zawaloną ubraniami, a ubrać nie ma co bo wszystko małe :blink:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011572 przez Miluniaa
aggi ja na razie mam piekna wizje porodu hihi pewnie zycie to samo zweryfikuje :D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011575 przez Sandruska1995
Znalazłam :woohoo: ale cena powalająca. :dry:

milunia szczerze to my mało to używaliśmy. A po co ma stać , nie wiadomo kiedy Nam się uda :)

A krzesełko mam takie :
Koszyczek na zabawki.
Podwójna tacka – zdejmowana.
Regulacja wysunięcia tacki.
Tapicerka wykonana z miękkiego materiału, łatwo zmywalna.
Łatwe przemieszczanie krzesełka – kółka z blokadą stop.
3 poziomy – regulacji oparcia – ważne dla kręgosłupa dziecka.
Regulacja wysokości siedzenia.
5 punktowe pasy.
Rozstaw nóg (59cm.-75cm.)
Wzmocnienia między nogami.
Krzesełko składane – nie zajmuje dużo miejsca.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl