BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu #1011579 przez Nefri
Milunia wizję porodu możesz mieć piękną i życzę Ci aby Twój poród był piękny i bezbolesny, ale fizjologii nie oszukasz. W żadnym szpitalu, również prywatnym nie pozwolą Ci się normalnie ubrać, po pierwsze to będą Cię codziennie "tam" lekarze" oglądać, więc muszą mieć łatwy dostęp, po drugie i to ważniejsze, to to co napisała Aggi, będzie się z Ciebie lało, podpaski i to nie jakieś superaśne, tylko takie grube jak pieluchy, 100% bawełny, będziesz wymieniać baaaaaaardzo często, majtki musisz mieć takie poporodowe, oddychające. Ja nie przyjmowałam rodziny, na to jest czas jak wrócisz do domu i oswoisz się z nową sytuacją. Uwierz mi, że będziesz potrzebowała przede wszystkich spokoju, odpoczynku, snu a nie gości. Do mnie przyszła tylko moja mama, bo leżałam w szpitalu w Wigilię, oraz siostra rodzona. NIe zgodziłam się na wizytę teściów i szwagierki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011584 przez magmus88
Brown... heloł :D a gdzie teścik?? oj :( przykro mi.... ale..... nie ma @ jest nadzieja!!! Nie zawsze w terminie @ muszą być dwie kreski... to nie prawda....

Lena witaj :) o wszystkim gadamy :D najwięcej o pierdołąch hahaha Lena moze powiesz coś więcej?

aggi - fajna bluzeczka. Ja też ostatnio sporo ubrać sprzedałam na olxie :D

weronie..... całowałabym po stopach jeżeli odrzuciłoby mnie od słodyczy hehee

sandruska - super kurtka ;) podoba mis ie :)


Ja obmyślam już jakie winko zaserwuje sobie dziś wieczorem :) hehe Chyba zafarbuje sobie włosy dziś, żeby mi czas do wieczora szybciej zleciał hahaha. Nie myślę, że od razu po 5 tabletkach clo zajdę w ciąże.... ale mam wielką nadzieję, że pomogą i będę miałam "wielkie jaja" ahhaha :woohoo: :woohoo: :evil:

Milunia - mimo, ze nie rodziłam to wiem "teoretycznie" jak to wygląda.... myślę, że w leginsach od razu śmigać nie będziesz hehehe/ Chociaż fajnie by było :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011589 przez lena20
no hej ja mam andzieje ze wsz db bd i wgl..dzis cos mi sie odbija i mnie lekko piecze,,ale da sie wytrzymac,,no ja jestem z woj swietokrzyskiego, rok temu jakos stracilam w 4-5 tyg jakos,obecnie teraz jestem juz prawie w 15 tyg i mam andzieje ze wsz db bd i wgl,,,
dzis zr straszna glupote i kiedys i bd zalwoac tego i wiecej juz tak nie zrobie,,,,,NO mi narazie brzuch zbytnio nie rosnie hehe pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011591 przez magmus88
Lena piszesz bardzo chaotycznie. Nic nie rozumiem praktycznie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011592 przez Miluniaa
Wole miec piekną wizje porodu niz nakrecac sie przez ten czas :d:D pewnie sie zdziwie ale po co teraz dodatkowy stres ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011593 przez lena20
ok,,, Miluniaa powodzenia napewno bedzie wszystko db

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011603 przez Nefri
Milunia ale oczywiście, bardzo dobre nastawienie i niewykluczone, że tak będzie, nie każdy poród jest straszny. Ale nie pytałaś o poród tylko o to co jest po nim, czyli, czy będziesz mogła założyć legginsy a tak jak piszę, nawet jak będziesz czuła się dobrze, to macica się oczyszcza i leci dużo krwi, więc w szpitalu trzeba nosić koszulę, podpaski i matki poporodowe, tego nie unikniesz.
Lena podobnie jak Magmus, nic nie rozumiem z tego co napisałaś... jaką głupotę zrobiłaś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011605 przez koteczka888999
Witajcie . :kiss:
co tam.u was?.
Mysmy sie chcieli starac w sobote ale chyba nie bedzie nic z tego ....
odkad cos sobie moj syn uroil chce spac z swoja mlodsza siostra w lozku ...poczym gdy on zasnie ja biore go i przenosze do jego lozka....
od paru dni mnie pobolewa dosc mocno lewy bok nad miednica ....
chyba sie nabawie przepukliny .boli mnie jak leze .....
juz synowi dzis zaznaczylam ze od jutra kazdy spi w swoim lozku..
dzis bylam tez na bilansie 5latka...
pielegbiarka dala mu do buzi krople ktorych nie chcial polknac az ona mu nos zatkala i polknol a zastrzyk ogolnie ok spokojny byl dosc nie plakal...widocznie mu te krople nie smakowaly hee ale jak trzeba to trzeba .
poza tym jak mnie przestanie bolec to w sobote robimy starania .zobaczymy .buzziaczki .trzymajcie sie goraca bo nadchodza zimne dni bynajmniej u nas

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]<a href=" fajnamama.pl ">

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011607 przez martyna_z
Aggi na razie mam zmniejszoną dawkę euthyroxu żeby TSH podnieść.

Właśnie wróciłam z wizyty u gina. Jajnik boli bo jest w nim niepęknięty pecherzyk. Dostałam skierowanie na HSG. I AMD czyli rezerwę jajnikową. Na razie mam zrobić badanie i wtedy się okaże co dalej. A ja już myślałam że się udało. .. a teraz ta drażność...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011609 przez Miluniaa
Nefri to jak nie leginsy to chociazcos na chwile na dol, bo wiem ze u mnie odwiedziny chcac nie chcac beda nieuniknione a jak bede musiala do dzidzi wstac ? ;/ najzwyczajniej w swiecie bede sie krepowala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011611 przez magmus88
Milunia, no a zwykła koszula nocna?? Przecież one są takie do kolan.... powiedzmy, że będziesz miała te majtki poporodowe więc nie ma się czym stresowac....

Aggi - ja miałam drożność 3 tygodnie temu ale metodą laparoskopową... u mnie efekt taki, że zaczęłam mieć owulację.... jak nigdy wcześniej. Przy sprawdzeniu jajowodów... potrafią przepchać jakieś małe zrosty więc jest nadzieja, jeżeli coś takiego by u Ciebie występowało ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011618 przez Nefri
Milunia, w tym czasie ty i twoje uczucia sa najwazniejsze, rodzina powinna zrozumiec, ze to nie jest najlepszy moment na odwiedziny. jesli jednak to nieuniknione, pamietaj ze do szpitala i tak koniecznie trzeba wziac szlafrok, kup sobie taki, w ktorym bedziesz sie czuc komfortowo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011623 przez lena20
ano taka ze wciagnelam brzuch pare razy na chwile bo mierzylam bluzke i sie zapomnialam ale wiecej jzu tak nie zrobie,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011626 przez magmus88
Dziewczyny.... czy Wasze" hormony" szaleją tak jak moje?? :evil: :evil: :evil:

No i ... na zdrowie :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011627 przez Miluniaa
O Nefri własnie szlafrok :) zapomniałam o czyms takim hehe :lol: nie nosze na codzien w domu musze cos kupic ;)
Ale jeszcze dopytam w szpitalu jakie tam zasady panuja czy swoja koszula czy ich , majtki kupilam jednorazowe mam campol baby sa super i mozna je prac i druga paczke mam baby ono i juz nie polecam jakies takie papierowe typowo jednorazowki ...
magmus moje to juz az tak zabuzowaly, ze stwierdzilam, ze napisze za 5 minut wiadomosc bo mnie poniesie teraz za duzo :evil: :evil:

Ooo znajoma buteleczka :D:D powodzenia żeby i u Ciebie sie sprawdzila jak u mnie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl