BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 6 miesiąc temu #1011356 przez brown24
Magmuś warto pocczytać kosmetyczna-hedonistka.blogspot.com/2014...-w-domu-krok-po.html :)
Niagara ja czekam na @, na razie cisza.
Sandra lepiej i tydzień wcześniej, jakos musisz wytrzymać ;)
Napiłabym się kawki z mlekiem, ale wole nie ryzykować :sick: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011363 przez aggi
cześć :kiss:

magmus mmmmmmmm win pyszotka :D clo przy okazji i będzie dzidziulek :silly: :silly: :silly: zaciskam kciuki :evil: nie można przy clo ziółek bo się przestymulować można ! męża faszeruj :)

brown już tyle miesięcy za mną że wiem w 99% co się kroi :P a ty dzisiaj masz termin @ co nie? czy pomyliłam? :P

pinezka :kiss: :kiss: jak junior znosi podróże małe i duże? no juniiorek robi postępy jak już przy meblach biega łał :) może sam niedługo pójdzie :silly: :silly:

martyna co u Ciebie kochana? :* oj to intensywnie skoro masz zamiar na hcg sikać :silly: powiedz kiedy termin @?

pati moja koleżanka miała bardzo mało płytek krwi, była cały czas pod opieką właśnie hematologa na lekach i raz nawet w szpitalu trochę leżała bo ciągle jej spadały. nie wiem czym to spowodowane ale właśnie wiem że miała to. ale synek cały i zdrowy się urodził

niagara hehe Maks też z sierpnia i nie chcę już sierpniowego :P na lipiec/wrzesień mogę się ewentualnie zgodzić ale tak to ni uja :P hehehe takie moje widzimisię :silly: ja właśnie odpuściłam testy owu, wszelkie wspomagacze i pierwszy cykl taki na sucho już prawie za mną, mam zamiar tak do końca roku a od stycznia znów coś konkretnie zacząć myśleć o staraniach :silly: możesz mi potowarzyszyć :silly:
Podziękowania: niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011371 przez niagara
Aggi właśnie tak samo myślałam, że teraz do grudnia odpuszczamy całkowicie i z początkiem roku zaczniemy na nowo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011372 przez aggi
niagara no to piątka takie uwolnienie umysłu może sporo korzyści nam przynieść :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011375 przez brown24
Aggi dobrze pamiętasz, dzisiaj, a ja to ostatnio bezobjawowa jakaś jestem, albo mi sie mózg w końcu zresetował :laugh: gdyby nie cyce to nie wiedziałabym że @ mam w ogóle dostać :)
Ja też os stycznia chce zacząć na nowo, jak coś ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011377 przez Pumcia
Patikierc - małopłytkowośc o ile dobrze kojarzę prowadzi do Anemii. Ja na anemię leczę się od wielu lat, oczywiście w ciąży teraz też mam. Biorę witaminy tak jak zwykle, ale nie mogę jeść tego co podczas normalnego leczenia. Wcześnie musiałam jeść np. wątróbkę krwista - teraz jest to zabronione. Musisz iść do lekarza i on Ci powie w jakim stopniu masz ta chorobę. A masz jakieś objawy dodatkowe ? Ja bardzo często miałam krotoki z nosa, czasem bez przyczyny, albo jak się skaleczyłam to krew potrafiła lecieć mi pół dnia ! :dry: Nie martw się na zapas tylko leć do lekarza - jak trafisz pod dobrą opiekę to nie będziesz miała problemów - grunt to tego nie zostawić samemu sobie . . . wiem po sobie :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011382 przez Chudzinka
Kochane dziękuję za tyle pięknych komentarzy. My jutro do domu, nie mogę się doczekać!
Poród był ciężki, kilkanaście godz naturalnego, pełne rozwarcie, pierwsze parte. Już byłam na ostatniej prostej, wymeczona jak nie wiem i niestety mała zaklinowala się główka. Nagle kazano mi powstrzymać się od parcia ( to jest niemalze niewykonalne) i natychmiast przewieziono na operacyjną. Takze ostatecznie cesarka. Ale to nic, nie bojcie się porodu, to wszystko jest nagrodzone ;-) Mała miała 3300, ładnie je, nawet przytyla po dwóch dobach a dzieci często spadają z wagi.
Takze uczymy się siebie, marzymy o domu i drzemiemy kiedy się da. Na inne tematy czasu póki co nie ma ;-)
Buziaki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011388 przez Patikierc
Pumcia- własnie nic mi sie nie dzieje,nie mam krwotoków z nosa,krew mi normalnie zastyga nie mam tak że leje się godzinami,wiec jestem mega zdziwiona dlaczego takie rzeczy. Jutro na 14.30-15.00 mam sie zgłosić do poradni Hematologicznej więc mam nadzieje ze zajmie się tam mną lekarz który już to jakoś poprowadzi.. bo martwię sie starsznie..

Agi-to mam nadzieje że u mnie też się skończy to wszystko ok.. :(




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011389 przez ziaa
brown24 a jak taka cisza, to zatestowac byś nie chciała? :silly:

A ja byłam dziś u gina i ten cykl jest raczej na starty. Owu jeszcze nie było, ale pęcherzyk jest za mały jak na 15 dc. Powinien mieć już około 2 cm, a ma 1,2cm. Wiec Pani doktor powiedziała, ze w przyszłym cyklu mam podwójną terapię winclo ;) czyli 2 tabletki. No nic, muszę teraz pokornie czekać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011392 przez aggi
brown ej a teścior gdzieeeeeeeeeee :ohmy:

pumcia powiedz mi jak tam sytuacja z paczką? :) daj koniecznie znać jak wyślesz :)

chudzinka kochana :* ja jak usłyszałam że idę do domu to ze szczęścia płakałam.. bo dzień wcześniej płakałam że mnie nie wypuścili... o zgrozo te hormony.. :) ważne że mała pięknie przybiera na wadze bo racja - to jest główny problem w pierwszych dobach, i wyznacznik tego kiedy wyjdzie się do domu :) Buziaki :*

pati najlepiej to z lekarzem swoim prowadzącym pogadaj bo na googlach czy innych internetach to się dowiesz że umrzesz :P wiesz o co mi chodzi, może akurat wcale nie jest tak źle :kiss:

ziaa ale wiesz winkiem możesz jeszcze podkoksować :silly: :silly: może akurat. A jak nie to wyjdzie to ważne, że pani doktor ma kolejny plan :)
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011393 przez ziaa
Winkiem Aggi mówisz? spróbuje koniecznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011395 przez brown24
Ziaa nie :evil: :laugh: dajmy biedulce(@) czas do wieczora B)
Aggi przypomniałaś mi że wisze pumi kase :laugh: , Pumcia wpłace dzis mam nadzieje, auto sie nam zepsuło i od wczoraj jestem unieruchomiona :angry: ale mam nadzieje że dziś mężu już naprawi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011396 przez Pumcia
Brown i Aggi [/b]paczki zostały wczoraj wysłane - zapomniałam napisać :evil: - SPOKO, W RAZIE CZEGO MAM WASZE ADRESY :evil: :evil: :evil:


Ziajek - NIE IDZ TA DROGĄ !!! w alhoholizm popadniesz :woohoo:

Patikierc- a może w ciązy Ci się coś poprzestawiało. Daj koniecznie jutro znać co lekarz Ci powiedział. I nie martw się - serio to nie jest nic grożnego, dobrze ze wcześnie zostało wykryte.

Sandrusia - ja osobiście lubię tatuaże i sama mam jeden spory ale . . . w życiu nie zrobiłabym imienia faceta a poza tym - to WIOCHA ! moje zdanie :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011398 przez Miluniaa
Witajcie !
Sandra ja tez dla faceta bym nie zrobila z reszta ja bym wcale nie zrobila, bo mysle, ze w mojej pracy poprostu mi nie wypadaloby :D a poza tym ja zmienna jestem i predzej czy pozniej by mi sie znudzil :D ale u kogos mi nie przeszkadza lubie popatrzec
a moja znajoma miala tatuaz na plecach i odmowili jej znieczulenia co sie biedna nacierpiala ;) a jak bardzo marzysz o imieniu to zrob lepiej syna ;););) :whistle:
zia nie pij za duzo bo sie jeszcze mozesz zdziwic u mnie cykl tez mial byc stracony :woohoo: :woohoo:
Podziękowania: ziaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011401 przez aggi
ziaa aaaaaaaa kto bogatemu zabroni :evil: :evil: :evil:

brown temata nie zmieniaj, gdzie test?!? :silly:

pumcia a napisz mi priv ile to wszystko wyszło :) i jakieś dane, numer konta ;)

milunia jakiego znieczulenia znajomej odmówili?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl