BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 4 miesiąc temu #1023618 przez brown24
Witajcie,ja tylko na chwile, melduje że @ zawitała, kolejny stracony cykl... :( czuje się rozbita i przygnębiona ehh.

Milunia super że tak miło wspominasz poród, oby każda kobieta tak miała :)

Wszystkim chorowitkom życzę dużo zdrówka :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023626 przez Pinezka
Milunia - super porod, a mala sliczna :)

Nat - trzymamy kciuki za Helenke, musi byc dobrze :* Z tego co piszesz, jestescie w fachowych rekach ;) I zrozumiale, ze czasem cie blokada zlapie, kiedy myslisz o ciuszkach czy pokoiku.

Brown - przytulam :*

Majka - oszczedzaj sie dla kolejnej coreczki, choc faktycznie to trudne przy dwojce dzieci i przeciwnosciach losu, ktore sie ciebie imaja... Podziwiam cie :)

Wszystkim chorowitkom zycze zdrowia ;) U nas tez raz tak, raz smak, co chwile cos. Po ostatnim przeziebieniu z antybiotykiem w finale Junior wciaz ma jeszcze jakies gile i troche kaszle, ale poki nie ma temperatury i spi w nocy, wszystko mi jedno :P Syrop, odsysanie gili i do przodu :P
Ja wrocilam do pracy i zalatana jestem, ale zadowolona :)
I zapisalam sie na 2/02 do gina, bo wciaz jakies krwawienia srodcykliczne mam, cos mi sie chyba z hormonami porobilo :dry: jakbym kurna co dwa tyg okres miala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023627 przez natB
brown mocno ściskam! Teraz cykle z clo?

Pinezka a jak Juniora w żłobku?
Q łapią mnie doły, bo jest ciężko, ale to takie mam wahania dziś jest lepiej :)

Q my byliśmy u lekarza, oskrzela czyste, ucho tez, także dalej syrop prawoslazoey, nasivin qle tylko do jutra inhalacje i sambucol...

Uwaga komoda w pokoju Wład stoi jeszcze szafa :)
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023628 przez Pinezka
Nat - normalne, ze miewasz doly, ale silna babka z ciebie i z Helenki tez ;)
A Junior w zlobku sobie bardzo fajnie radzi, zalaczam fotke ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023632 przez Nefri
Pinezka piękny juniorek ;)
Nat ja mam takie łóżko opatrzone, tylko chce ramę w kolorze sosna a reszta biała. allegro.pl/lozko-parterowe-dla-dzieci-ri...rac-i5922470534.html
Brown przykro mi. Pamiętaj - w tym roku na pewno się uda :)
Magmus olecki Twojej fasoli piekne ;) ładne zdjecie
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023642 przez brown24
Nat chyba czas na wizytę u gin i jakies badania, na własną rękę nic nie będę brać. Wiem że moje problemy przy Twoich to Pikuś i nie powinnam narzekać ,ale tak jakoś mi dziś źle, a tu na forum zawsze dostane jakiegoś pozytywnego kopa ;)
Nefri obyś miała rację.Mam wielka nadzieje że ten rok mnie milo zaskoczy. A Ciebie podziwiam, że dajesz sobie rade z dwójką maluchów, i jeszcze masz czas na forum zajrzeć :)
Pinezka Juniorek jest przepiękny,slodziak do wycalowania:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023647 przez natB
brown nie mów tak.. Nas obie los nie szczędzi... Cy bardziej czy mniej to nie nam już oceniać... Ja mam już synka i na prawdę życzę każdej kobiecie, żeby było jej dane zostać matka..

nefrino też nad tym myślałam, ale dokupilismy szara komodę i szafę :) a resztę mebli mamy białe, wiec tak nam przypasowalo..

Pinezka wow ale piękny junior :) przystojniaka :)... Fajnie, że sobie dobrze radzi to najważniejsze, zresztą nie ma wyboru heh :) ma kontakt z dziećmi i to zaprocentuje na pewno w przedszkolu ;)
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023650 przez miri66
Brown działamy dalej ja też chodzę rozbita nie chce mi się nawet pisać wiec cie rozumiem Nie smutaj sie.

NatB nie smutaj się wiem ze ciężko ci się cieszyć ciąża Ja nie wiem czy byłam bym tak dzielna jak ty . Wiec tak trzymaj .

Pokaże wam coś na co dziś przez przypadek wpadłam mamadu.pl/124255,masz-smartfona-wiec-smi...ciazowy-to-nie-zarty . Bardzo mnie to rozbawiło.

Dostałam wczoraj wyniki cytologie i jest ok wiec wszystko ze mną jest dobrze ale i tak cykle kończą się porażką. Jak wcześniej pisałam to ten już odpuszczam bo zaraz kurs kończę a potem egzamin wiec sporo stresu.
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023658 przez magmus88
Aggi - profil pleców no nie powiem.... ma nieprzeciętny hahaha

Pumcia to super :D sugerujesz coś, mówiąc, ze masz duże łóżko??? Aż takiego bębenka chyba nie będe miała :D hahah

Brown - uszy do góry... teraz zaczynasz clo? Trzymam kciuki :) Zobaczysz... nawet nie będziesz się spodziewała a dzidziuś zawita i do Ciebie :) Pamiętaj, ja jestem tego najlepszym przykłądem.

Byłam dziś na wizycie... naczekałam się 3 godziny w poczekalni :( porażka... Wszytsko ok. MIałam cytologie i jeszcze jakiś wymaz ale nie pamiętam nazwy. Poprosiłam o zaświadczenie o ciąży, żeby pokazać w pracy. Następna wizyta za 2 tygodnie... mam zrobić morfologię i hormony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023666 przez Miluniaa
Pumcia ide pisać CI priva :D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023699 przez brown24
Magnus co wy z tym clo? Na razie nic nie biorę, mam zamiar badania porobić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023718 przez Sandruska1995
Miłego dnia życzę :)

Ja właśnie dziś żegnam się z leginsami w rozmiarze XS idę kupić S bo te mnie cisna. :silly:
Muszę jeszcze kupić prezent siostrzenicy M. Kończy 6 lat a ja nie mam pomysłu co kupić, jutro idziemy na urodziny.

Ale miałam ochotę na ciasto ptasie mleczko . Zamówiłam sobie na jutro całą blachę o 10 rano jadę odebrać mmm. :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023753 przez aggi
Witam. U nas nadal katar panuje. Grrrr. Poza tym dziś wyjątkowo dziecię działa mi na nerwy. Poszedł spać więc odsapnę, napiję się kawy..

ziaa ja ospę miałam w wieku lat 11 ;) matko co to było za ustrojstwo .. normalnie zamiast swędzieć to mnie bolały te krosty ;) dlatego również uważam im prędzej się to przejdzie tym lepiej

nefri dzielna mamusia z Ciebie jak tak ładnie wszystko ogarniasz :)

milunia szczerze to powiem Ci poród miałaś marzenie, ale znieczulenie, dziecko małe itd no wiesz :D mi też zaczęły wody lecieć, potem oxy miałam, o znieczuleniu nawet nie pomyślałam a tyle się o nim w ciąży nagadałam :) nie było czasu :P podejrzewam że jakby mały był mniejszy to by mi łatwiej poszło :P Ale i tak bym nie zapłaciła za poród ;) :P nadal jestem zdania że to obdzieranie z tego co się nam należy. także no tego najważniejsze że zadowolona jesteś ;) i masz cudowną córcię :)

brown u mnie też @ na 100% będzie bo chyba owu była w 17dc, brzuch mnie pobolewał tego dnia, ale nic nie było więc strata na bank. Nie chcesz ziółek zacząć pić??? Ja chyba od nowego cyklu sobie będę parzyła ;)

Pinezka junior przesłodki :)

sandra grzeszysz pisząc takie rzeczy :P hehe :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023759 przez miri66
Aggi jakie zioła masz na myśli ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1023766 przez aggi
miri zioła ojca sroki na niepekajace pecherzyki które dostałam w spadku od miśki :-) leżą sobie i czekają na swoją kolej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl