BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 3 miesiąc temu #1023930 przez paula123
To jedyne forum na jakie wchodze w takim celu gdzue szukam pomocy od bardziej doswiadczonych kazda oczekuje zrozumienia tym bardziej ze jestesmy wszystkie kobietami i kazda z nas cos takiego widzi na codzien heheh. No ale dobra mniejsza. Myslalam ze wlasnie takie anonimowe forum stworzone jest w celach pomocnych kazdej mniej lub bardziej doswiadczonej kobiecie a widze ze sluzy tylko do celow "pogaduszkowych" dla znudzonych mam ;) pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023931 przez paula123
Wspolczuje waszym dzieciom jak zrobia kupke - (przepraszam za wyrazenie bo pewnie zaraz ktoras zwroci swoje dzisiejsze sniadanie ) to tez brzydzicie sie na nia spojrzec. Masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023933 przez natB
paula kochana skoro takie zdjęcia są w każdym gabinecie gin no to porównaj... Zresztą znudzone to my nie jesteśmy, ale żadna nie wpadła na pomysł, żeby się dzielić zdjęciami śluzu no błagam... Zresztą daruje sobie dalszy komentarz...
No tak kupa i śluz KUPY się nie trzymaj :D

Dziś chyba jest dzień,, dziwnych,, wpisów :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023934 przez gosiak
Paula bez obrazy, ale opis śluzu, a pokazanie go na forum to lekka przesada...skoro takie to normalne poszukaj sobie u wujka googla podobnego śluzu do Twojego i sobie o nim poczytaj, albo idz do gina i popatrz na te tematyczne plakaty. Każda z nas widziała swój słuz na swoich prywatnych majtkach i mi osobiście mój śluz wystarczy.

wyobraź sobie jakby każda z nas tu pokazywała wszystko co inaczej u nas wygląda niż zwykle np krocze miluni :woohoo: po porodzie :woohoo: , są pewne granice intymności...

A forum niby anonimowe.. no hmmm na "beke z mamuś na forach" można szybko trafić :P

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023936 przez paula123
No skoro "dojrzale kobiety i matki" lubia takie zabawy no to prosze bardzo ;) ok moze przesada ale od tego jestesmy poczulam sie jakbym trafila na forum niedojrzalych chlopcow z gimnazjum a nie matek i kobiet ;) no ale coz kazdy jest inny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023937 przez natB
Nie wiem za bardzo o jakich Ty,, zabawach,, piszesz?!..
Cofnij się kilka stron dalej, przejrzyj kilka tutejszych wątków i wtedy komentuj, czy jesteśmy niedojrzałe..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023940 przez paula123
No widocznie nie bardzo skoro potraficie wysmiac kogos kto oczekiwal od was jako kobiet jakiejs tam pomocy. Kazda z nas widziala takie rzeczy nie raz a smialyscie sie jakbyscie byly dziewczynkami ktore nigdy nie widzialy czegos takiego na oczy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023942 przez paula123
Moze pod wzgledem intymnym wstawienie takiego zdjecia jest nie na miejscu ale staralam sie znalezc najbardziej podobne jesli was obrzydzilo to przepraszam ze niektore z Was z obrzydzeniem zjadly dzis sniadanie ;) ale miedzy nami kobietami takie rzeczy powinny byc normalne a nie byc powodem do smiechu i potepieniem drugiej osoby. Jak rodzilyscie widzialyscie swoje krocze ? Ale patrzal na to sztab poloznych i nie jeden lekarz i co tez mieli sie smiac i zostawic Was ze tak powiem samej sobie ? Bo " sie brzydza" ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023943 przez Pumcia
Paula a nie uważasz, że to Ty się zachowałaś jak gówniara ? Uważam, że nie powinniśmy ciągnąć dalej tego tematu bo Ty masz swoją rację a my swoją.
To, że wiele z nas znalazło tu zrozumienie, pomoc i podporę to nie znaczy, że mamy przekraczać jakieś granice przyzwoitości. Każda z nas miała jakies infekcje, ale żadnej nie przyszło na myśl, żeby pokazać o co nam chodzi. Mowisz o śluzie - ok zrozumiałyśmy, bo tak jak piszesz , każda z nas widziała go u siebie w majtkach. I sory ale nie potrzebujemy tu tego typu " dowodów ". I proszę Cię nie porównuj tego do dziecięcej kupy - może też nam pokażesz ? - trochę nie zrozumiałam związku !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023944 przez Pumcia
Paula proszę Cię skończ juz ! pogrążasz się !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023948 przez paula123
No skoro tak bardzo Was urazilam to najmocniej przepraszam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023955 przez magmus88
Paula - kupy naszych dzieci to nasze kupy.... nikt nie dodaje zdjęć do internetu hehe i pyta czy inne dzieci też tak mają....

Matko... widzę, ze co jakiś czas musi być urozmaicenie na tym forum.. żeby "nudno" nie było ehhehe

Milunia dajesz... z chęcią obejrzę :) hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023958 przez natB
paula nikt Cb nie potępia, nie szydzi z Ciebie, nie wiem nie wyśmiewa.. ale błagam z takimi zdjęciami to do gin... Na prawdę, nie jedna pewnie oopisywala tu swój śluz, wiadomo jedne bardziej opisowo inne mniej, ale no to już z deczka przesada.. No bije po oczach to zdjęcie...myślę, że na tym jednak warto zakończyć dyskusje...

Tak odbijając od tematu, to jako rozzalona mama ;P :P mowie, iż dostajesz na głowę siedziac caaaaaaly dzień w domu z Wladem euh...i tak od 7 do 20 zapewnić mu rozrywki to już wymiekam.. Dziś na chwile wyszliśmy na dwór, bo na prawdę nie lubię siedzieć W domu... Teraz oddałam go W ręce męża, czasem mam wrażenie, że jemu też już się nudzi... Chodzi i szuka sobie miejsca... A ile można rysować, czytać, malować, budować z klocków, budować kolejkę itp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023965 przez Miluniaa
:):) ojej jeszcze niedojrzale znudzone mamuski no dziewczyny serio nudze sie jak cholera nie mam caly dzien co robić, Paula prosze CIę daruj sobie, bo ja odebrałam to jako ublizanie jesli Tobie cos nie odpowiada na forum jest jeszcze milion innych my tutaj jestesmy juz dlugi czas zżyłyśmy sie i nam te kobiece głupie pogaduszki pasują, a jesli komuś nie podoba to sa fora w ktorych przestrzega sie danych tematów i mozna wklejać rożne roznosci my tutaj bardziej piszemy na luzie ...
A że zachowujemy sie jak gimnazjum to tez spoko ale ja zaraz mam 30 lat na karku :) Jeszcze nikt mnie tak nie odmlodził.


Dziewczynki przepraszam za "wulgaryzmy" ale mamuśka sie zdenerwowała ! :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1023972 przez Pumcia
Milunia jak to są wulgaryzmy to ja nie wiem już w jakim języku ja mówie :evil: :evil: :evil: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ja za niecały tydz 31 więc dzieki za komplement :P

Magmus - nie prowokuj Miluni :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl