BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 4 miesiąc temu #1024196 przez aggi
nati na tablecie mam bardzo malutkie to zdjęcie i po przybliżeniu to malin tam nigdzie nie widzę ale noo moja wypowiedź mało wiarygodna bo piksel na pikselu widziałam:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024198 przez Sandruska1995
Z małym miałam infekcje raz i to porządna męczył am sie tydzień :evil:
Przeszło. Mam tylko dużo gęstego śluzu bialo-zolty. Ale z tego co czytam to chyba normalne. Dziś już się do lekarza nie dostanę. :evil: :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024203 przez nati.olsztyn
Aggi Dobrze widzisz. Malin tam nie ma, zresztą tak samo jak i w poprzednim cyklu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024209 przez magmus88
Nati - zdjęcie mikroskopijne - nic nie widać. U mnie malin też nie było a proszę :) jutro końćze 13 tydzień

Sandruska - ja jak do tej pory żadnego - biało - żółtego śłuzu nie miałam :D a myśle, ze ze mną wszytsko ok.... Jak nie dziś to umów się na najbliższy termin

natkka - słyszałam, ze takie czyszczenie organizmu to przed porodem się ma ;D więc może zamiast prać spakuj tą torbę :D hehehe

Co do kupowania to muszę się powstymasz aż do remontu. Bo nie miałabym gdzie tego składować :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024212 przez Sandruska1995
magmusNajbliższy to mój termin mają :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024214 przez moofka
dobry :)

nattka a więc dobrze pamiętałam mimo starej głowy, że Ty teraz się rozpakowujesz :whistle: to Ty mnie kiedyś pytałaś o krew pępowinową? zdecydowaliście się?

Nefri ja jestem z
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
, te 600 zł u Was to bez wyżywienia? my to przedszkole mamy właśnie na tej samej ulicy co mieszkamy, więc bardzo nam to pasuje ;)

magmus ja testuje owu, choć chwilowo mam przestój do następnego cyklu B) u nas poważniejsze zakupy były jakoś po 26tc, wtedy dowiedzieliśmy się że będzie dziewczynka. kupowaliśmy hurtem bo kasę mieliśmy odłożoną.

nati no foto dałaś na wypasie :woohoo: tak czy siak malin nie ma, u mnie w poprzednim cyklu była ciemniejsza kreska ale nie taka jak trzeba. nie wiem czy przegapiłam owu czy testy z dupy czy owu nie było :blink: tą ostatnią wersję odrzucam :evil: jakiś skok lh był :whistle:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024215 przez Sandruska1995
Wczoraj byliśmy u teścia w szpitalu bo nie jest ciekawa sytuacja . Dziś miał 5 operacje . Ale gadamy gadamy, a on do mnie " a ty pewna jesteś ze w ciąży jesteś? " ja mówię że tak. A on " oj to lepiej żeby nie ". - zwatpilam w mojego ulubionego teścia od prawie 5 lat :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1024219 przez Nefri
Moofka no chyba bez, to mąż się dowiadywać, wiec nie znam szczegolow, ale ja myślałam o max 4 h dziennie, wiec na pewno nie pełne wyżywienie. Zresztą znajomi za pryw przedszkole z wyżywieniem płacą coś ok 1500 zł, wiec różnica ogromna w porównaniu do waszego. Ja jednak mam nadzieje, że od września pójdzie do państwowego, a teraz niech się w domu z bratem zaprzyjaznia ;)
A takie ceny to chyba przez to, że Warszawa i okolice. Z ciekawości sprawdziłam ceny porodu w medicoverze w Warszawie - 6 tysia najtańsza opcja, czyli dwa dni w pokoju jednoosobowym i położna prze porodzie. A już np. 3 dni pobytu i mozliwosc cc - 9 tysia - masakra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024221 przez Nefri
Milunia powiem ci, że wczesnie o drugim dziecku myślicie. Ja na tym etapie to byłam pewna, że nie chce nigdy drugiego :cheer: dopiero jak Tymon miał pol roku to zaczęłam rozważać, a starać się zaczęliśmy jak skończył rok. Dwa lata różnicy to jest hardcore na początku a co dopiero rok, czy nawet 1,5 ;)
Magmus ja łóżeczko miałam kupione dla Tymona ok 30 tyg, wózek to jakieś dwa tyg przed porodem, jakieś pojedyncze ciuchy kupowalam po 25 tyg a spakowalam się w 30 tyg. Teraz to wszystko dla Eryka miałam po Tymciu, wiec inna sytuacja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024227 przez martyna_z
Dziewczyny pomóżcie. Szczególnie te które brały clo. Jakie miałyście objawy? Ja to chyba pół ulotki: zaparcia, na twarzy sporo zmian i na piersiach kilka czerwonych krostek. Na rękach też mi coś się pokazuje ale najgorsza jest bezsenność. Cała noc dziś nie spałam. Spociłam się i chyba przez to się zaziębiłam bo później odkryta leżałam. Najdziwniejsze jest to że po tej nieprzespanej nocy wcale nie chce mi się spać. .. wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę i się zastanawiam czy te objawy będę miała do końca cyklu czy może się skończą za chwilę?
Oby to pomogło przynajmniej będę wiedziała po co to wszystko. ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024228 przez ziaa
Martyna też tak miałam. Uderzenia gorąca na przemian z zimnem utrzymywały sie średnio do owu, później jeszcze jedna nieprzespaną noc sponsorował mi na clo potworny ból głowy ( tez przed owu). W drugiej połowie cyklu za to bolały sutki. Ogólnie najbardziej uciążliwe na clo były te uderzenia gorąca i ból głowy.
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024247 przez Miluniaa
Mnie tylko bolaly bardzo jajniki w dzien owlacji po clo ;) Bez niego przechodziłam kompletnie bez naajmniejszych dolegliwosci ;) Powodzonka ! :)
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024256 przez Sandruska1995
Kolega właśnie przywiózł mi mój dekator do słuchania serduszka . Ale fajnie! Już chwilę słuchałam z M i nawet synek chciał posluchac. Jak ładnie bije. :) czekam aż mały zaśnie i będzie cisza będę się relaksować. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024312 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024324 przez natkka
magmus mam nadzieję, że jeszcze te dwa tygodnie Tośka w brzuchu posiedzi :)
moofka - dobrze pamiętasz :) tak zdecydowaliśmy się, chwilę przed sylwestrem podpisaliśmy umówę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl