BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 4 miesiąc temu #1024495 przez Pumcia
Cześc Dziewczynki - jestem i ja :P

No ładnie, kto jak kto ale Ty Diable wcielony myślałam, ze mnie słuchasz !!! :evil: :woohoo: B) niestety umowy nie dostałam, do dnia porodu mam 0zł wpływów bo nic mi sie nie należy :dry: ale ale . . . już szukają na jej miejsce więc sprawiedliwość jest na tym świecie :whistle: wiem wredna jestem :evil: i nie ma wywijania sie od wizyt - dobrze, że jest ktoś, kto się Tobą zajmie :side: wiesz jak bardzo Ci kibicuję ? :) nawet nie wiesz ! :whistle:

He he he Nati z testami nie pomogę bo takie mikro, że moje bystre oko nic tam nie dojrzy :evil:

Niagara testuj testuj, dawno ich tu nie było - każda dała sobie siana w grudniu - i super - a teraz można zacząć zabawe :woohoo:

Aggi - bidulko, ale dziwnie tak, ze same plecy mu uczuliło - nie znam się ale trochę dziwne :) 3 maj się Babo jedna :silly: :P

A któraś pyszne ziółka pije ?

Milunia zaraz dzwonię w Twojej sprawie do przyjaciólki bo cięzko nam się dodzwonić do siebie ostatnio :D - i jak mamusiu się czujesz ? hormony płaczu odpuściły ? :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024497 przez Pumcia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024512 przez Miluniaa
pumcia ale to trzeba normalnie do naszego doktorka zaisac sie na wizyte czy przyjsc tak jak sie chodzi z dzieciakami na kontrol ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024516 przez Pumcia
Kumpela mówi, że nie wie bo nie skorzystała - najlepiej Milunia zadzwoń do nich i zapytaj Pań w recepcji jak to ma wyglądać. Wydaje mi się, że raczej na górę do położnych musisz iść ale mogę sie nie znać :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024522 przez natkka
nat myślę, że póki co to takie straszenie :) kciuki cały czas trzymam mocno za was :)
moofka - 670 opłata wstępna i opłata podstawowa 1380 (za podwójną kasetę) :]
Mnie zmęczenie dopadło w końcu :) już drugi dzień muszę sobie drzemkę uciąć w ciągu dnia po odpływam :]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024524 przez niagara
Aggi a u Maksa może atopowe zapalenie skóry?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024528 przez Miluniaa
Dzięki Pumcia bede wlasnie musiała tak zrobić zadzwonić ;) Ale chyba mi mowiły, że to normalna wizyta u lekarza ale nie wiem bo wtedy sie dowiedziałam, że mała przechodzi żółtaczke i już nikogo nie słuchałam i nic nie pamietam ;)
A u nas coraz lepiej już dzisiaj nawet sobie troche odespałam, wziełam swojego pieszczoszka do siebie i tak jej bylo miło, że spała jak zabita, żebym jej na karmienie nie obudziła to by spała dużo dłuzej ;p JUż zaczyna nabierać zmysłów i domaga sie noszenia na rekach ;p;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024556 przez Pumcia
Oj tak przyzwyczajaj do rąk to zobaczysz co będziesz miała ! :evil: moja siostra stara się nie nosić małego bo ma podejrzenie przepukliny ale to i dobrze, bo najlepiej mu się zasypia w łózeczku lub leżaczku przy włączonym radiu lub telewizorze :woohoo: :woohoo:
Super, że juz dochodzisz do siebie :cheer: ja idę w piątek do Gina, ciekawe jak mój kawaler rośnie :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1024573 przez aklim88
Dziewczyny, noszenie nie jest złe. Przecież dziecko potrzebuje bliskości mamy. Każdy przecież lubi sie przytulać. Według mnie, najważniejsze jest to zeby nie przyzwyczajać do zasypiania na rękach. Ala tak miała. O masakra. Długo walczyłam zeby ja tego oduczyć. A to wszystko było przez to, ze miała bardzo duze bóle brzuszka przez dłuższy czas i jedynie noszenie na rękach przynosiło jej ulgę w bólu.
Teraz nie pozwalałam nikomu aby dał Robertowi zasnac na rękach a juz w ogóle bujać do snu. Bardzo pomocny u nas był smoczek. Jak mały ciumkal zamiast jesc z piersi to dawałam mu smoczek i z nim usypiał. Polecam nuk lateksowy rozmiar 0, 0-2 miesiąca. Innych w ogóle nie tolerował.

Nat - kciuki zaciśnięte

Nattka - kochana kurcze juz pomału czas sie organizować. Juz Ci duzo nie zostało. Ale mam nadzieje, ze Toska jeszcze troche posiedzi. A jak sie czujesz

Magmus - w koncu była juz u Ciebie ta przyjaciółka? W pracy mówiłaś? Kiedy idziesz na wizytę?

A muszę sie Wam pochwalić, bo nie wytrzymam. Pieke chleb w domu, bo angielskiego chleba nie da sie jesc. Od jakiegoś miesiąca przeszłam z drożdżowego na zakwasowy. Oto rezultat
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Tylko ze mój zelmerowski mikser nie daje rady z wyrabianiem i mój kochany maz kupił mi na imieninowo-urodzinowy prezent takie cacko
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Czekam na kuriera z niecierpliwoscią. Przepraszam, ze sie tak chwale, ale jestem tak podjarana, ze szok

I buziaczki od Roberta

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024578 przez natB
Aklim braaaawo :D jestem pod meeega wrażeniem Twoich wypieków, gdzie Ty kobieto masz na to czas hehe :P... co prawda nie wiem, jak w Anglii smakuje pieczywo, przypuszczam, że to sztuczny tost, w Holandii tak było :P dlatego chodziło się do turków po ich wypieki, ale to jak byłam u koleżanki na świętach Wielkanocnych :)... CUDOWNY prezent od męża jeeeeejjj marzy mi się taki robot :) (chociaż na razie nie wiem do czego bym go używała heh :P )
Co do noszenia dzieci, ja Helenkę to na głowie będę musiała nosić, jeśli będzie taka potrzeba :D.. z Władem nie pozwalałam za dużo nikomu brać na ręce :P, ale teraz to mam system wychowywania-> rozpuścić Helenkę, jak dziadoski bicz heh :P, żarty żartami, ale tyle przed nam wyzwań, że na prawdę zrobię wszystko, żeby móc ją nosić, tulić, kochać eh... w ogóle w planach miałam zakup chusty dla małej, a potem Tuli... no, ale same widzicie plany planami... a życie pisze swoje scenariusze...
Robert jak słodko śpi :) widać, że szczęśliwe dziecko <3

Nefri super :) zrobi się ciut cieplej to budowa zaraz ruszy, a do lipca raptem pół roku szyyyybko zleci :)

sandruska daj znać, jak po wizycie :)

aggi przybijam piątkę z alergią... u Włada wyszło na nabiał XD... kutwa i teraz jest problem, bo co podać dziecku, które kocha sery, a mięsiwa nie chce XD... już nie wspomnę o warzywach eh... Mały ma u nas w zgięciu pod kolankiem placek czerwony, zresztą na całym ciele ma takie suche gdzie nigdzie placki...
jak nie urok to s*aczka :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024580 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
ufff to na tyle :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024582 przez Sandruska1995
natB daje trzymamy kciuki. Jakaś poprawa jest to najważniejsze. Tak tak napisze co po wizycie.

A u mnie już od rana -10. A pogoda wskazuje na burze piaskowa . :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024585 przez natkka
Nat trzymamy kciuki i nawet z małej poprawy powinnaś się cieszyć. Trzeba myśleć pozytywnie :) dacie radę a potem będziesz mogła ją rozpieszczać :D
Aklim fajnego masz męża, mój na razie nie rozumie takich delikatnych sugestii :P no i chleb wyszedł ci fantastycznie :) ja póki co też na drożdżowym na razie jadę, mam nadzieję że dojdę też do chleba z zakwasu :)
Ja się czuje różnie, niestety z tymi rękami jest coraz gorzej. Coraz ciężej mi cokolwiek zrobić :(
Ja dzisiaj idę na sesję zdjęciową :D no i niestety do dentysty i do szkoły rodzenia :]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024604 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024613 przez aklim88
Cornick - z tego co sie orientuje, to tak małym dzieciom nie robi sie testow alergicznych, bo nie wychodzą. Dopiero po jakimś 4-5roku zycia. Przynajmniej tak nam mówiło kilku lekarzy jak Ala nam strasznie duzo chorowała jak była mała i miała co chwile zapalenie krtani króremu jest niby alergiczne.
Co do chleba, to żytniego nigdy nie piekłam. Biorę przepisy ze strony mojewypieki.com. Tam na pewno znajdziesz przepis na żytni. Ten ze zdjecia to "ulubiony chleb pszenny na zakwasie"

Nat - ja na chustę sie nie odważyłam. Mam za to nosidełko i nosze małego jak muszę cos zrobić a on jest niespokojny. Chociaz teraz juz mniej, bo Ala lubi do niego pogadac i pokazywać mu jego zabawki wiec mam mała pomocnice. Wszyscy mnie straszyli, ze bedzie zazdrosna, a ona jest strasznie kochana.



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl