BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 4 miesiąc temu #1024026 przez miśka23
Jestem i ja :)

Na temat zdjęcia się nie wypowiem. Większość nieświadomie wypowiedziało się za mnie :evil:

Pumcia Chyba Cię nie pocieszę ale ja z tym wielkim dniem jestem po Tobie :P

Gosia Czytałam jakieś fragmenty o Tobie na staraczkach. Trzymam Kciuki za Ciebie :kiss:

NatB wiele osób Ci to pisało, ale ja jeszcze raz Ci to przypomnę: Silne kobitki z Was, z Ciebie i Helenki :kiss: Modlimy się za was, więc musi być dobrze.
Podziękowania: gosiak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024027 przez miśka23
Zapomniałam jeszcze dopisać...Znalazłam ostatnio przepis na likier kokosowy....... napiłabym się.. :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024037 przez aggi
Dzień dobry ;) wpadam życzyć udanej niedzieli :-) my nadal w domu siedzimy. Poczytam co pisalyscie póki Maksior śpi :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024038 przez aggi
paula wybacz ale jednoznacznie wyszło że zrobilas sobie zdjęcie palca wyciagnietego z majtek i wstawilas tutaj. Na prawdę nie jest to dla ciebie w żaden sposób niesmaczne? Kurcze bez przesady. Jestem tutaj 3 lata i czegoś takiego jeszcze tutaj nie grali. I to nie chodzi o to w jakim jesteśmy wieku, ale o to że są jakieś granice....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024039 przez aggi
nat dokładnie kurka ileż można robić jedno i to samo, widzę że Maks też znudzony nieraz a ja nie mam pomysłów. Siedzimy w domu już czwarty tydzień to dopiero paranoja można do głowy dostać..

aklim zdrówka dla was!!

sandra ja i ty jesteśmy najmłodsze, pamiętaj jesteśmy niedojrzałe znudzone mamuski :D !

A wyyyy staruszki 30+ a nawet nie zawaham się powiedzieć 25+ a siooo szukać forum dla znudzonych emerytek :p kurka :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024040 przez natB
O miska helol :D podczytuje Was na marcowkach, patikierc to już w ogóle do nas nie zagląda heh :).. Jak wyprawka? :)

Moofka my mimo chorób na dwór tez wychodzimy, bo ja dostane joba heh :P... Super, że zapisałas Zosie do przedszkola, my w marcu będziemy startować z rekrutacja u nas w państwowym przedszkolu i zobaczymy, czy się dostanie i czy go puszce... Dużo zależy od stanu zdrowia Helenki, ale widzisz u nas nie ma co planować... W razie wu do prywatnego go gdzieś pośle, albo może jeszcze zostać rok w żłobku naszym... Czas pokaże :)..

U nas różnica w wieku będzie 2 lata i trochę, ale powiem Wam, że mniejszej różnicy Bym nie ogarnęła :P... Trzecie jak będzie to tez za 3-4 lata :P

aggi a u Was dalej katar? Bo u nas się ciągnie, le energię ma, więc Dumam czy ma iść jutro do żłobka czy nie euh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024041 przez aggi
Wybaczcie za post pod postem, ale boję się że mnie tablet wywali ;)

paula ej przecież ja też ci normalnie odpisalam. Kopiuj, wklej : gesty śluz jest w ciąży czymś normalnym i jeśli lekarz powiedział że jest ok to tak jest.

moofka oby ci poszło szybciej niż mi, u mnie już rok.....

nat u nas lejacy przezroczysty jak woda. Podejrzewam teraz że inhalacje może powinnam odstawic bo chyba jeszcze bardziej mu go rozrzedzam. Także dziś nie inhaluje i zobacze czy się unormuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024045 przez natB
miska na majowkach haha :P

aggi ja też dziś nie inhaluje, zobaczymy... Ciągnie sir ten katar, małemu dalej daje syrop prawoslazowy na kaszel, ale ruszamy się z domu, bo serio joba dostaje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024051 przez moofka
Ej laski no co jest z Wami?! Czego jeszcze fotek dzieciowych gili nie wrzuciłyście? :woohoo: :evil: ;)

Aggi może razem trafimy na ciążowy wątek ;)

Nat zapisałam Zośkę wcześniej do przedszkola bo przez pisowskie zmiany zabraknie miejsc w państwowych to i prywatne mogą być bardziej oblężone :S ja też bym nie ogarnęła dwójki dzieci tak rok w rok :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024054 przez Miluniaa
Mozemy tez wstawiać kupki i porownywać ;) :evil: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024060 przez Sandruska1995
milunia nie głupi pomysł :laugh: w szpitalu obok mnie na sali leżała dziewczyna to jak zrobiła mleko małej chodziła i pytała nas czy nasze też tak wygląda, chodziła też z pampersem z kupa i pytała czy dobra kupę jej mała robi. Fakt , szkoda trochę jej bo chyba jakaś samotna młoda. Nikt do niej nie przychodził przez cały pobyt. Ale mogła się pytać położnych a nie latać po salach .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024061 przez natkka
aklim - ja chyb anstępna do wypakowania :D
Pumcia - ogarniam sprzątranie, pranie i pracę :P ciężko jest a już wielka jestem jak szafa trzydrzwiowa :P
moofka - tak, następna w kolejce jestem ja :] coraz więcej stresu mnie to kosztuje, ale szczerze nie mogę się już doczekać aż poznamy tą naszą królewnę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1024065 przez Nefri
Melduje się i ja :) u nas do przodu, wszyscy zdrowi, dużo śniegu wiec już drugi dzień spędziliśmy na sankach.
Moofka tanie to przedszkole, u mnie w takim prywatnym co mam przez ulice, najtańsza opcja kosztuje 600 zeta i to nie codziennie zajęcia. Skąd jesteś? Ja bym bardzo chciala, zeby Tymek się dostal do państwowego, ale czarno to widzę...
Paula tak jak Aklim napisała, śluzu w ciazy jest dużo a i jak nie ma brzydkiego zapachu i koloru to git. A im bardziej zaawansowana ciaza, tym więcej, go jest, ale to też zależy.. Ja z Tymciem miałam dużo mniej niż teraz, a ponieważ wtedy też byłam po poronieniu, też się wszystkim bardzo przejmowałam. Głowa do góry, to jest inna ciąża niż tamta, wiec nie warto się zamartwiac na zapas ;)
Dziewczynki, nie bądźcie już takie surowe, fakt, zdjęcie troszkę nie na miejscu, ale już wiele na ten temat napisalyscie, nie warto tego drazyc i dolowac dziewczyny B) :) ;)

Wow, Natka ty już tak niedługo się rozpakowujesz. Wszystko już macie przygotowane, torba spakowana?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024068 przez miśka23
NatB no jak na razie kupuję ubranka. Resztę bardzo bym chciała już kupować ale jednak jeszcze się boję, że za wcześnie. Jednak łóżeczko w tym tygodniu przyniosę ze strychu bo muszę dokupić kilka szczebelków, więc muszę wymierzyć i pomalować na biało żeby farba dobrze wywietrzała.
Pozwolę sobie napisać że u Patikierc wszystko dobrze :)

Aggi współczuję Wam choróbsk.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1024073 przez natB
miska szczerze to Ci się nie dziwię.. Zresztą ja do 24 tygodnia kolekcjonowalam wszystko dla Helenki, a po 24 tyg. Nasze życie stanęło w miejscu, wszystko na razie leży nie ruszone i nic nie doszło :( eh sama widzisz...

No dziewczyny nie nakeracmy się i wracamy na ziemię heh :P.. Zresztą jeszcze tak wracając do śmiesznych histori, ostatnio jam u siebie leżałam w szpitalu do położnych przyszła dziewczyna uwaga
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
hahaha myślałam, że padne :D autentyczna historia, położne wmurowane i mina ich bezcenna ;D no także tego...

My wróciliśmy z sali zabaw, potem byliśmy na kolacji w knajpie i powoli szykujemy się do spania ;).. Wład do środy zostaje ze mną w domu, ten kaszel bije mi po uszach ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl