BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 3 miesiąc temu #1024076 przez magmus88
Hej dziewczynki :)

Ja dziś spędzałam niedzielę kulturalnie... byliśmy w teatrze z jednymi i drugimi rodzicami. I jutro mam przymusowe wolne bo w pracy padł nam piec i jest zimno jak w psiarni brrr :angry:

Jak mężu wróci z pracy to jedziemy odebrać zaległe wyniki z prenatalnych a wieczorkiem przychodzi moja przyjaciółka... która jeszcze nic nie wie i raczej się nie domyśla.... Wcześniej nie miałam okazji widzieć się z nią sam na sam :) Myśle, że będzie to bezcenna mina :) Wcześniej za bardzo nic nie wspominaliśmy, ze się staramy.

Nie wiem czy Wam mówiłam... ale w czwartek byłam na wizycie u lekarza z NFZ i chce mnie znowu widzieć 28 stycznia... nie wiem o co mu chodzi... chyba chce sobie statystyki zrobić na mnie hehe. Ale będę musiała wizytę przenieść na początek liutego bo wtedy akurat nie będę mogła wziąść wolnego żeby iść na wizytę. Chociaż z drugiej strony fajnie, że mogę mojego malutka tak często oglądać :)

Choróbki moje :) zdrowiejcie!

Dziewczyny.... czy nikt już nie testuje owu chociażby?? Żadnych zdjec tu nie widac ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024080 przez paula123
Dziekuje Nefri chociaz jedna normalna i wyrozumiala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024082 przez paula123
Po prostu naczytalam sie ze to moze byc czop ktory zdarza sie ze odchodzi we wczesnej ciazy i konczy sie to rozwieraniem szyjki macicy. Bardzo sie boje bo to dla mnie nie jest normalny sluz pierwszy raz taki widze. Musze czekac do srody do lekarza niestety dlatego do tego czasu chcialabym sie jakos uspokoic. Dziekuje za wszystkie normalne wypowiedzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024084 przez natkka
Nefri - nie mamy jeszcze wszystkiego, torba na razie leży w szafie. Muszę zacząć wszystko prac i jakoś się za to zabrać :) Myślę, że do końca stycznia się wyrobię :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024089 przez Pumcia
Yo B) Jutro Was doczytam, bo mecz oglądam :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024102 przez Sandruska1995
A ja 04.01 byłam u gin bo miałam ten żółty śluz ale nie swedzialo, dostałam antybiotyk . Przeszło.
A dziś z znowu wróciło i do tego swędzi i piecze. Jutro będę dzwonić do lekarza :( :blush:

Idę spać. Jutro już szkoła . Koniec ferii.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024118 przez nati.olsztyn
Zostawić Was na weekend same a tu takie rzeczy i tyyyle czytania!!!;)

Ja, ja testuje owu i jutro Wam foto wrzucę to mnie oświecicie bo moja owu chyba gdzieś przepadła... Hehe

Oczywiście odpisze tylko na to co w tel na ostatniej stronie i co zapamiętałam więc niewiele ;)

Sandrus Współczuję! Clotrimazolum maść zakup sobie jak masz taką możliwość. Mnie to ratowalo doraźnie zanim się człowiek do lekarza dostał.

No i resztę zapomniałam...ehh Chyba czas spać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024141 przez magmus88
Ech Sandrusia... a w pierwszej ciąży też miałaś jakies prrzygody?? Ja mam kumpele, która teraz jest w drugiej ciąży to powiedziała, ze nic jej nie dolega... ale pamietam jak w pierwszej to co wizyte coś miała.... non stop jakieś maści czy tabletki, co chwile jakieś zapalenie, wirus czy grzybek właśnie.... całą ciąże tak biedna przechodziła :( Oby u Ciebie to był tylko taki jeden epizod :(

Natka - no pakuj się pakuj... zobacz jak nam Milunie z zaskoczenia wzieło hehehe

Kobietki z dzidziusiami lub te brzuszkowe mam pytanko.... Kiedy zaczęłyście kompletować wyprawkę? Lub kupować właśnie jakieś rzeczy? Bardziej chodzi mi o sprzęty niż same ubranka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024142 przez ziaa
Cześć Pięknozje! :D

Pumcia oczywiście, że zginęłam na weekend, zapadłam się w kanapie!! :D A Ty mnie nie przyszłaś uratować ;p
UU Sandra to biegiem do gina jak tylko będzie taka możliwość.
Gosiak ja tez bardzo trzymam za Ciebei kciuki, bo czasem latam po forum tu i ówdzie ;) to wiem, ze mam za Ciebie trzymać! :)
Jak się macie mamuśki? Magmus Ty tą ciąże to znosisz jak marzenie! Milunia miała poród jak marzenie, to może teraz to się już marzenia pospełniają co?? :)

Co tam u Was babeczki?
Pozdro! :evil: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024153 przez majka1987gnoWlkp
Magmus ja w pierwszej ciąży pierwsze paputki kupiłam 16 tc.. w drugiej koło 25 tc to co było brak... A teraz chce wymienić wózek, łóżeczko się rozpadło i chce chustę tkaną.. Myślę nad wydaniem na to pieniążków z pitu lub z ubezpieczenia po urodzeniu. Ciuszków mam aż nad to ;-) zabawek i innych też.. Oo dokupić muszę ino dla siebie do szpitala i kosmetyki... Wsio ale to koło 32 tc :-)
Ale jak pisze 1 kupiłam koło 16 tc :-) z resztą czekałam aż poznam płeć :-)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024159 przez aggi
Witam się. Mombieeee jestem dzisiaj. Pobudki co 2h, normalnie jakbym noworodka miała w domu :( Aż już sama płakałam potem z bezradności.. Maks od wczoraj drapie plecy.. S kupił krem, smarowałam mu to, a i tak co 2h był płacz :( Jak już w końcu zasnęłam i Maks też to przespałam godzinę kiedy można się do lekarza dodzwonić.. I w efekcie nie ma dziś już dla nas miejsca. Jutro muszę dzwonić czy lekarka przyjmuje, albo w środę .. Dobijcie mnie, naprawdę, mam dość :( Nie mam pojęcia co to za cholerstwo się przyplątało, nawet na necie nigdzie nie pisze o wysypce na samych plecach. Także lekarz to jedyna rada. Pewnie i tak się dowiem, że mam kąpać w emolium, smarować i dawać wapno... co robię od tygodnia.. Aj nic tylko sobie strzelić w łeb :dry:

sandra zapewne infekcja, koniecznie do lekarza idź

nati to czekamy na foty testów :)

A ja nie testowałam w tym cyklu, nic się nie dzieje, nie mam żadnych dziwnych objawów, nawet nie wiem który mam dc :) Chyba owu była w 17dc tak mi się wydaje. Muszę do mojego zeszytu spojrzeć :) A od następnego cyklu ziółka. To już sobie zaklepałam napewno :)

magmus my pierwszy poważny zakup zrobiliśmy w 16tc :) mieliśmy kasę, a lekarz powiedział że chłopak. Więc kupiliśmy łóżeczko. Potem wszystko stopniowo, aż dwa dni przed urodzeniem Maksa przyszedł nam wózek :)

majka pjona ja też w 16tc poznałam płeć więc wtedy zaczęliśmy kompletować wszystko na spokojnie i muszę powiedzieć że nie szarpnęło aż tak po portfelu jak powoli się kupowało wszystko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024179 przez nati.olsztyn
Wrzucam ale nie wiem czy po zmniejszeniu będzie coś widać . Dla porównania razem z tymi z poprzedniego cyklu. Wtedy w 20 dc byłam u gina i był pecherzyk na granicy pekniecia. Teraz objawy okołoowu ( szyjka,śluz i straszne kłucie) miałam w 22dc. Jednak na testach to jakoś tego nie widzę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024190 przez aggi
nati nie ma zdjęcia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024193 przez natkka
Magmus my stosunkowo późno bo nas wszyscy straszą zabobonami :] w efekcie ciuszki zaczęliśmy kupować w grudniu :) wózek zamówiłam tydzień temu, łóżeczko mam od soboty a materac kupiliśmy 2 stycznia :)
Ehh, dzisiaj mnie strasznie czyści, więc trochę się zestresowałam w efekcie czego postanowiłam, że od dzisiaj biorę się za pranie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1024195 przez nati.olsztyn


Taaa... Świetnie, teraz nie dość że słaba jakość to jeszcze do góry nogami.... Wrrr!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl