- Posty: 1313
- Otrzymane podziękowania: 71
- /
- /
- /
- /
- Testy owulacyjne - stosujecie?
Testy owulacyjne - stosujecie?
- Nefri
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- nati.olsztyn
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- :)
- Posty: 2789
- Otrzymane podziękowania: 143
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
nattka Wspolczuje! Mialam takie bole pod koniec ciazy. Koszmar. Nie bylam w stanie sama wstac rano z lozka. Maz mi pomagal. Jeszcze troszke musisz wytrzymac.
natB Dobrze pamietam ze mialas dzis miec usg? Czekam na wiesci. Trzymam kciuki oby byly dobre!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- natB
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- (...) bo dziecko to cud, jedyny, niezastąpiony :)
- Posty: 2505
- Otrzymane podziękowania: 153
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- martyna_z
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
nattka zwolnisz miejsce dla mnie? ja ok 10.02 mam iść na bętę żebyt sprawdzić czy się udało
natB z tego co kojarzę to Ty drobna jesteś to i Helenka nie duża będzie, więc jak jest dobrze odżywiona to jest dobrze
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- natkka
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 756
- Otrzymane podziękowania: 68
nati.olsztyn współczuje bo mnie się słabo robi z bólu
natB- szkoda, że wiadomości nie są tylko dobre, ale dobrze że już teraz wyszło to na usg, będą mogli wprowadzić odpowiednią procedurę leczenia Helenki. Mam nadzieję, że wszytsko się ułoży
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Sandruska1995
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mamy siebie, mamy wszystko
- Posty: 1342
- Otrzymane podziękowania: 77
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Dziewczyny zabijcie mnie dziś
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- natB
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- (...) bo dziecko to cud, jedyny, niezastąpiony :)
- Posty: 2505
- Otrzymane podziękowania: 153
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
martyna trzymam kciuki kochana... No szczeka mnie pobolewa jeszcze, oko tez, ale to pewnie przez suche powietrze. Antybiotyk mam dziś ostatni dzień, musze chyba iść do gin co mam robić. Bo nie chce, żeby to się powtórzyło, albo nie daj Bóg ciągnęło w nieskończoność:/..
Ok ja dziś wychodzę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aggi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5222
- Otrzymane podziękowania: 354
Miałam wczoraj z Maksem jechać na kontrolę z tą alergią, ale że lekarz przyjmował do południa, a S w tym czasie w pracy to nie jechaliśmy.
W środę jedziemy. Znaczy się - jutro
dobra idę nadrabiać
pumcia taaaaaaaaak ja mam teściową na 102,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
nat ojjj tak ja bym mogła o mojej teściowej książkę napisać.. hahahha ale ci się trafiła lokatorka
sandra nooo czas najwyższy haha
milunia mi też rozpuszczalne założyli szwy - w ogóle w szpitalu mi powiedzieli że po sn zawsze rozpuszczalne dawają, tylko po cc trzeba przyjeżdżać ściągać
ziaa pijesz ziółka??? no to Ci potowarzyszę od nowego cyklu
martyna masz rację dzieci powinny być zdrowe. zawsze. wszystkie. Bo inaczej to tragedia dla rodziców.. No i szkoda maluszka. A za Ciebie trzymam kciuki by pęcholki ładnie rosły i pękły
niagara może progesteron??? plamienie wywołuje.. ?? co lekarz powiedział??
meli kope lat !! co u Was?? jak chłopcy?? pamiętasz jeszcze starą poczciwą aggi?
cornick no co Ty nie załamuj się, zaciskam kciuki za wynik, to napewno pomyłka zobaczysz ! lekarz źle zmierzył i tyle. Takie moje zdanie. Zaciskam kciuki !!
Dobra nadrobiłam ughhh
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- niagara
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat
- Posty: 1643
- Otrzymane podziękowania: 74
melduję że @ się nie pojawiła. Terminowo powinna być 1-3.02, czekamy. Może nie przyjdzie
Ja rodziłam sn i założyli mi rozpuszczalne szwy w środku a na zewnątrz normalne i położna mi ściągała.
Nat to w sumie dobre wieści, mała walczy, trzeba być dobrej myśli, trzymamy kciuki
Cornic życzę Ci żeby diagnoza się nie potwierdziła
Martyna trzymam kciuki, kiedy masz termin @?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Sandruska1995
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mamy siebie, mamy wszystko
- Posty: 1342
- Otrzymane podziękowania: 77
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Pumcia
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1300
- Otrzymane podziękowania: 131
Ja będę miała grzecznego synka - po mamusi więc szumisie z pompki będą zbędne
Niagara - daj oczy pocieszyć pozytywem
Nat - bądźmy dobrej myśli - to dużo daje
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- martyna_z
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Sandruska1995
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mamy siebie, mamy wszystko
- Posty: 1342
- Otrzymane podziękowania: 77
Boli.mnie brzuch jak na @ .
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Pumcia
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1300
- Otrzymane podziękowania: 131
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aggi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5222
- Otrzymane podziękowania: 354
martyna no noooo będą emocje
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











