BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 3 miesiąc temu #1025684 przez Nefri
Cornick bedzie dobrze, nie martw sie na zapas.
Natka a Ty czemu cc? przez ulozenie dziecka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025692 przez nati.olsztyn

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

nattka Wspolczuje! Mialam takie bole pod koniec ciazy. Koszmar. Nie bylam w stanie sama wstac rano z lozka. Maz mi pomagal. Jeszcze troszke musisz wytrzymac.

natB Dobrze pamietam ze mialas dzis miec usg? Czekam na wiesci. Trzymam kciuki oby byly dobre!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025695 przez natB
Miałam Wam dać znać z domu, jak juz będę heh :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025702 przez martyna_z
Witam się z rana. U mnie się trochę zadziało. Wczoraj byłam u rodzinnego z tą swoją bolącą piętą i okazało się że prawdopodobnie zrobiła mi się ostroga piętowa. Dostałam L4 do końca tygodnia. Leżące. Dziś byłam u gina na ostatnim usg w cyklu i już wiadomo że oba pęcherzyki pękły, endometrium ładne, teraz mam poczekać dwa tygodnie i ok 10.02 zrobić bętę z krwi. Pan doktor nie poleca sikańców bo cuda wychodzą, no ale to wiadomo jak lekarz :) Jestem dobrej myśli, chyba nawet za mocno się nakręciłam. Postaram się ochłonąć trochę i spokojnie doczekać ale to nie będzie łatwe.

nattka zwolnisz miejsce dla mnie? ja ok 10.02 mam iść na bętę żebyt sprawdzić czy się udało :)

natB z tego co kojarzę to Ty drobna jesteś to i Helenka nie duża będzie, więc jak jest dobrze odżywiona to jest dobrze :) a Twoje zatoki jak?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025703 przez natkka
nefri -cc z uwagi na ułożenie dziecka oraz rozejście się spojenia łonowego;
nati.olsztyn współczuje bo mnie się słabo robi z bólu :( niestety pomoc męża na nic, bo ten ból ciągle jest :(
natB- szkoda, że wiadomości nie są tylko dobre, ale dobrze że już teraz wyszło to na usg, będą mogli wprowadzić odpowiednią procedurę leczenia Helenki. Mam nadzieję, że wszytsko się ułoży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1025704 przez Sandruska1995
natb
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziewczyny zabijcie mnie dziś :evil: wstałam rano , ogarnęłam się do szkoły, ubrałam małego. 8:15 chce wyjść do przedszkola, patrzę nie mam kluczy od domu a drzwi zamknięte. Dzwonie do M i co? Klucze moje są w aucie . :evil: - nie w sumie jego trzeba zabić. Faceci! I siedzę do 13 aż nie wróci zamknięta. Cholera.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025705 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


martyna trzymam kciuki kochana... No szczeka mnie pobolewa jeszcze, oko tez, ale to pewnie przez suche powietrze. Antybiotyk mam dziś ostatni dzień, musze chyba iść do gin co mam robić. Bo nie chce, żeby to się powtórzyło, albo nie daj Bóg ciągnęło w nieskończoność:/..

Ok ja dziś wychodzę;).. Bardzo się ciesze, wiem, że ma jest pod fachową opieką... Za 2,5 tygodnie kontrola...Potem kolejne decyzję, co dalej sterydy? Zabieg zamknięcia tego naczynia? Niewiadomo eh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025716 przez aggi
Dzień dobry ;) znów mnie trochę nie było. Ile mam nadrabiania :ohmy: dżizas :P poszalałyście :whistle:
Miałam wczoraj z Maksem jechać na kontrolę z tą alergią, ale że lekarz przyjmował do południa, a S w tym czasie w pracy to nie jechaliśmy.
W środę jedziemy. Znaczy się - jutro :) No i mam nadzieję, że nam go zaszczepią w końcu :)

dobra idę nadrabiać :silly:

pumcia taaaaaaaaak ja mam teściową na 102,
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
:sick: :sick: :sick: pisałaś że żółwia masz :D powiem Ci ja mam u Maksia w pokoju rybki, o ile jak był maleńki to szum mu pomagał tak teraz pompkę na noc wyłączam :P

nat ojjj tak ja bym mogła o mojej teściowej książkę napisać.. hahahha ale ci się trafiła lokatorka :P współczuję, idź ją kopnij jak chrapie :P Mój S tak piłuje w nocy, że go zawsze kopię tak długo aż się obróci na bok :D "Wpływu na małą na razie to nie ma, bo jej stan na prawdę jest dobry" i tego się trzymajmy kochana :**

sandra nooo czas najwyższy haha :P nie no tak spytałam :) trzymam kciuki za mieszkanie :) co do pampersów to zależy jakie dziecko się urodzi. Maks urodził się 3520 i '1' używał ponad 2msce... a jego kuzynka 3680 a zakładali jej od razu '2' tylko mocno podwijali i ani jednej paczki jedynek nie zużyli. :) Nam dość sporo jedynek poszło.

milunia mi też rozpuszczalne założyli szwy - w ogóle w szpitalu mi powiedzieli że po sn zawsze rozpuszczalne dawają, tylko po cc trzeba przyjeżdżać ściągać :) ale opowiadały mi położne też takie historie, że w innych szpitalach mówią że dają rozpuszczalne a dawają zwykłe o zgrozo :S co do kupki to masaże, herbata koperkowa, jest takie urządzenie taka rurka która pomaga dziecku zrobić kupkę, nie miałam ale u nas na sierpniówkach jedna dziewczyna polecała kiedyś.

ziaa pijesz ziółka??? no to Ci potowarzyszę od nowego cyklu :silly: dzięki za pozdrowienia haha :P

martyna masz rację dzieci powinny być zdrowe. zawsze. wszystkie. Bo inaczej to tragedia dla rodziców.. No i szkoda maluszka. A za Ciebie trzymam kciuki by pęcholki ładnie rosły i pękły :)

niagara może progesteron??? plamienie wywołuje.. ?? co lekarz powiedział??

meli kope lat !! co u Was?? jak chłopcy?? pamiętasz jeszcze starą poczciwą aggi? :whistle:

cornick no co Ty nie załamuj się, zaciskam kciuki za wynik, to napewno pomyłka zobaczysz ! lekarz źle zmierzył i tyle. Takie moje zdanie. Zaciskam kciuki !!

Dobra nadrobiłam ughhh :P powiem Wam że u mnie chyba dziś termin @. Testów owu nie robiłam w tym cyklu to nie jestem pewna, ale za to test hcg nie kłamie, nie mam złudzeń - czekam na @ i zaczynam pić ziółka i pełny relaks ;) 3msce ziółka i jakoś to będzie dalej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025740 przez niagara
Dzień dobry,
melduję że @ się nie pojawiła. Terminowo powinna być 1-3.02, czekamy. Może nie przyjdzie :evil: :whistle: :laugh:

Ja rodziłam sn i założyli mi rozpuszczalne szwy w środku a na zewnątrz normalne i położna mi ściągała.

Nat to w sumie dobre wieści, mała walczy, trzeba być dobrej myśli, trzymamy kciuki :kiss:

Cornic życzę Ci żeby diagnoza się nie potwierdziła :)

Martyna trzymam kciuki, kiedy masz termin @?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025760 przez Sandruska1995
niagara to czekamy na pozytyw :woohoo:
Podziękowania: niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025776 przez Pumcia
Aggi - to właśnie autor miał na myśli :evil: chociaż powinno być 1002 :woohoo: tak na wszelki wypadek :P :evil: :whistle: Maksowi jeszcze nie przeszło ? A może jakaś poprawa ? :blink:
Ja będę miała grzecznego synka - po mamusi więc szumisie z pompki będą zbędne :evil: :woohoo:

Niagara - daj oczy pocieszyć pozytywem :whistle: :evil: :woohoo:

Nat - bądźmy dobrej myśli - to dużo daje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025791 przez martyna_z
niagara, teoretycznie termin mam 6-7.02 ale to był cykl z clo i owulację miałam troszkę później więc jakoś tak w poniedziałek 8.02 pójdę na betę a wcześniej (znaczy w weekend) pewno siknę bo mogę nie wytrzymać ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025797 przez Sandruska1995
Dziewczyny zaczynam oszczędzać. Muszę go mieć. :side:

Boli.mnie brzuch jak na @ .
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025799 przez Pumcia
:woohoo: martynka zapomniałam Tobie odpisać - jak dla mnie to możesz już dziś sikać :evil: Nowy rok a możliwość juz 2 testów pozytywnych MEGA !!! Aggi czarownico idz już spać co ? :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025802 przez aggi
pumcia poprawa jest i to ogromna, ale na kontrolę kazał przyjść. Poza tym nie wiem czy nadal syrop i psikacz dla alergików stosować czy odstawic itd. No i mam nadzieję że w końcu nam go zaszczepia.. :-) no w sumie wczoraj mi się testy snily :p z cieniem cienia.

martyna no noooo będą emocje :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl