BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 3 miesiąc temu #1026286 przez natB
Tak :) ja kupiłam w biedronce taki poznański homogenizowany :) może być też danon tak było w przepisie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026288 przez ziaa
Cześć Dziewczynki! :)

Ja jestem zakopana robotą, a myślami to już jestem na jutrzejszych biegach ( w soboty jest zawsze długa trasa) i w niedzielnym przeręblu :D :woohoo:
NatB daj tutaj te rogaliki, jestem koneserem to Ci powiem jak bardzo pyszne wyszły! :whistle:
Nerfi super chłopaki, nie się zdrowo rozwijają :)
Aggi no u nas te ziółka to się stały super wieczornym rytuałem ( pijemy oboje) :) Będę piła 3 cykle ciągiem, bo nie do końca jestem pewna kiedy owu. Jak ma sie Maksik?
Martyna trzymam kciukasy! :) Bardzo! Przypomnij, kiedy idesz na betę?
Brown to suwaczek Ci kłamie :silly: Ale niech sobie kłamie byle starania były owocne :D

Ja wczoraj po tej becie oczywiście złapałam lekkiego doła, ale szybko dałam sobie wychowawczego w policzek :P, że czego smęcisz przecież od połowy cyklu wiedziałaś, ze nic z tego nie będzie przez to endo. No więc stwierdziłam, ze przecież to fakt. :whistle: Więc ide po winko i migdały co by je poprawiać :D
Tak więc Aggi ja wypiłam winko i popiłam ziółkami ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026291 przez brown24
Ziaa mój suwak juz od paru cykli nieaktualny :laugh:
Kąpiel w przeręblu mówisz? Brr to złap chociaż jakąś złotą rybke tam, żeby nam tu wszystkim marzenia popełniała :)

Aaa i wydaje mi się ze ziółek nie można łączyć z alkoholem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026292 przez natB
ziaaa kochana cycki do góry i dajesz maleńka :)... nie smutamy :)
Na prawdę dziewczyny polecam Wam preparat inofolic, warto spróbować i pęchole ładnie rosły i endo było super :) tak nam się udało z Helenką :)

Co do kąpieli w przębli mój małż praktykował z kolegami na studiach :) myślę, że tęskni za tamtymi czasami heh :)... ale liczę też, że jeszcze kiedyś im się znowu uda :D... zresztą o czym my mówimy, jak u nas wiosna w pełni :D :D :D ...

Kuuurna dziewczyny, czy mam Was przywoływać znowu :P...

zoi?? dawno nie pisałaś co tam u Was.... odezwij się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026294 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026298 przez brown24
Musze zakupic ten inofolic :) u nas tez wiosna w pełni 10 stopni i po śniegu sladu nie ma :silly:

Cornicik chodzi Ci o wino wermut? to ziołowe? :lol: ja piłam ziółka dwa cykle, i miałam ulotkę i tam chyba cos pisało o alko coś. Niestety teraz nie sprawdze bo jestem kilkadziesiat km od domu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1026299 przez ziaa
Tak NatB mam akurat inofem, ale to jeden ciul ;) I teraz właśnie pije inofem i ziółka. No i miałam w planach czerwone winko i migdały na endo, ale już mi tu Brown burzy koncepcję i z winka muszę zrezygnować ;p
Więcej nie chciałam, ale teraz już głupieje czy nie zabrać wiesiołka i czegoś jeszcze....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026303 przez natB
ziaa
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
weeeeeź daj czas zadziałać tym specyfikom heh :P :P...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1026305 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1026306 przez brown24
Nat :laugh:
Ziaa ja nie jestem pewna, zresztą winko dobre na krążenie, tylko może nie pij tego bezpośrednio po sobie :evil: ,zreszta ja jak piłam te zioła to na poczaąku mi nawet smakowały, ale po kilku dniach zatykałam nos i jednym duszkiem piłam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1026314 przez Sandruska1995
Witam się ja! :) pełna energii i sił :laugh:
Od rana latałam po sklepach , trafiłam w h&m na promocję dla małego więc kupiłam spodnie i bluzę mu . I strój na karnawał bo ma w przedszkolu w piątek. Cieszy się jak wariat , bo chciałbym spidermana. :)

Na kupowałam sobie owoce . Tak jak nigdy nie lubiłam teraz tylko bym jadła jabłka, gruszki itd.
I wczoraj miałam straszna ochotę na śledzie w śmietanie :cheer:

Jeszcze obiad przedemna. Mój M ma dziś urodziny i się rozchorowal biedny . Ale do pracy poszedł. ;)

Stwierdziłam że waga mi się popsula bo zamiast pokazywać kilogramy na + to ona na - . Niemożliwe :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026315 przez Sandruska1995
Aa nie mogę dodać zdjęcia mojego spidermana. :evil:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026338 przez martyna_z
Napisałam i usunęłam sobie :pinch:

Brown ja ok 18 dc teraz mam. A staramy się niecałe dwa lata.

Ziaa idę na betę na koniec przyszłego tygodnia.

Dzięki dziewczyny za kciuki. Też za Was trzymam. Ten rok będzie nasz ;-)

Dostałam jeszcze tydzień zwolnienia bo mój stan zapalny w pięcie się jeszcze nie wyleczył . Sobie odpoczne. Może to nawet i dobrze ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026373 przez aggi
Dzień dobry ;) znów mam nadrabianie. Oby mnie tablet nie wywalil. Dzielnie co wieczór pije zioła, smak ok ujdzie :-) dzisiaj czekają nas comiesięczne zakupy aaaaa nie mam mocy żeby listę zrobić ;)

niagara to kupuj ziółka i od następnego cyklu pij z nami :-)

pumcia jaki wózek wybralas?? :-) nie mam pojęcia co młodemu mogło zaszkodzić bo nigdy nie mieliśmy z tym problemu... gdybym ja wiedziała...

julka to zaciskamy kciuki i daj znać co i jak :-)

brown a też pijesz??zioła i alko?? Haha :p no właśnie ciekawe jaką przerwę trzeba zrobić.. a robisz testy owu???

martyna kciuki zaciskamy niezmiennie ale pamiętaj że stres nic nie da, spokojnie!

nefri slodziaki przystojniaki aaaaaj :-) sliczni chłopcy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1026377 przez magmus88
Sandra... fajny mięśniak z Twojego synka heheh. Chyba dużo szpinaku je :D Jak Papaj :D hehehe

Aggi... jak już ktoś kiedyś tu powiedział... Wasze zakupy pokazują jak ten czas szybko leci hehehe

Martyna :) Trzymam kciuki....

Cornick... powiem Ci, ze ja sama nie byłam największą fanką alko.... ale mam takie dni, że z chęcią bym się napiła winka... albo nawet piwa karmi :D bo bardzo mi smakuj eheheh a tu taka lipa :( heheh

Zia - czerwone wino i migdały? Patrz... nigdy nie slyszałam.... Ale może też dlatego, ze nigdy się nie interesowałam jak poprawić endo... Będzie dobrze! Ja byłam beznadziejnym przypadkiem...... a jestem dowodem na to, że na każdego przyjdzie czas :) Tylko spokój nas ratuje.

Nat - przepis też muszę wypróbować... najpierw go gdzieś muszę zapisać... bo będę szukać ehhehe

Macie jakieś fajne plany na weekend?? My dziś idziemy do teściów bo zaprosili nas na krokiety hehehe :D

Zapomniałam o najważniejszym!!!!!!!!!!! Nefri - chłopcy jak malowani :D
Podziękowania: Sandruska1995

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl