BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 4 miesiąc temu #1026008 przez Pumcia
Tak ! wtedy ! :woohoo: w kapowniku ( kalendarzu :) ) w lipcu mi się zaczęło . . . miałam plamienie ze 2 dni, 2 tyg pozniej znów, straszny ból brzucha. W sierpniu 10tego powinnam dostać okres ale myślałam, że coś mi się poprzestawiało i dlatego @ nie przychodzi ! - chyba 16zrobiłam test i wyszedł pozytyw. I to wielkie maliny :P Ogromne ! :evil: Tydzien zwlekałam bo tez po dziwnym plamieniu w lipcu zrobiłam test i był negatywny. Pamiętam, że miałam wtedy dużo stesów - nowa praca, przygotowania do siostry slubu itd - myślałam, że to jest powodem tego małpiego cyrku. . . Ziajek nie chce Cię nakręcać ale . . . nadzieją jest . . . :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026009 przez Pumcia
:evil: testy :evil: testy :evil: testy :evil: testy :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026011 przez cortezia
trzymam kciuki Niagara, Ziejak beta wyjaśni, choć ostatnio szukałam na różnych forach i jak jest za wcześnie zrobiona ta prosta beta to nic nie pokaże (czyli ta która powie czy jest czy nie ma) a żadnych sportów teraz nie uprawiasz, bo wiem że jeszcze przy ćwiczeniach tak się dziać może.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026013 przez Sandruska1995
niagara ziajek ho ho ho! widzę, że coś rusza. :woohoo: trzymam kciuki ! ;)

A ja po kim zajęłam miejsce ? :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #1026014 przez ziaa
Ciekawostka, ale zalecam zachowanie spokoju i nie wybieganie za daleko w przyszłość ;) Choć bete nie omieszkam zrobić ;) to podchodzę do tego z dużą rezerwą, wszak lekarz mówił w połowie cyklu, że lipa z niego będzie...

cortezia ja w Twoim temacie jestem blada jak ściana i niedoświadczona, więc nie pomogę ;) Biegam ostatnio, ale nie więcej niż zazwyczaj. Zdarzało mi się już uskuteczniać bardziej długotrwałe treningi siłowe i wytrzymałościowe i tak to się nie odbijało. Chociaż kto wie, wróżyć nie będę, czas pokaże :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026017 przez cortezia
Ok wyniki już sa tarczycy anty tpo , anty tg,ft3 i ft4 wszytko IDEALNE! jak w książce. Cukrzyce też wyeliminowałam, bo nie pisałam wam jeszcze ale mam podwyższone ciśnienie, innych badań nie robiłam, może jeszcze prolaktyna ale poczekam na wskazówki ginekolog bo FSH teraz nie mogę i estradiol bo to musi być konkretny dzień cyklu, No nic, Ziaa trzymam kciuki, żeby Ci się udało!

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026038 przez Pumcia
Jak dalej tak nasi będą grać to chyba urodze ! :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026043 przez Miluniaa
O nie, nie moja droga ! jeszcze przynajmniej 10 tygodni :evil: :evil: :evil: :evil: Prosze zaciskać kopytka lub wyłaczyć TV :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026050 przez Pumcia
Ale czy Ty to widzisz ? Bo chyba moja telewizja kłamie ! :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026059 przez majka1987gnoWlkp
Jak dobrze ze mnie te mecze w ogóle nie interesują :-D

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026068 przez Miluniaa
Eeee Kochana zebym ja nie miała sie czym denerwować to moze bym to przezywała :D:D A ten mecz mam w d... :whistle:
U nas problem kupkami to to jest dopiero PROBLEM !! :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #1026089 przez Pumcia
Majka - oj masz szczęscie :whistle: :P ja ręczną i siatke ogłądam bo . . . w ręczną grałam wieeeeeeeeeeeeeeeeeele lat :whistle:

Milunia - a ja nie mam problemu z kupkami :P jeszcze ! :woohoo: więc se po przezywam mecz - któy teoretycznie powinniśmy wygrac :side:
A i jeszcze pytanie, co brałaś dla Małej na wyjście ze szpitala? Bo ja rodzę w kwietniu i nie wiem czy mam w jakis kombinezon np polarowy lub welurowy inwestować i czego potrzebuję ;/


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026092 przez magmus88
Hej :)

Przepraszam, ze Wam wszystkim nie odpisze... ale ja tylko na chwilkę.

Jadę zaraz do ZUSu więc muszę sobie zarezerwować trochę czasu ehhe.

Dziewczyny... mój lekarz z NFZ miał zawał :( muszę szukać innego :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026101 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026121 przez miśka23
To moja córeczka :) Waży 750 g, lekarz stwierdził że rośnie prawidłowo ale duża nie będzie ( czyli coś odziedziczy po mnie :P )
A oto ona (troszkę nie wyraźne, ale jest :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No właśnie, dawno tu nie było pozytywów. Pokażcie w końcu jakieś ;)

Pumcia mój mąż to się dopiro zdenerwował na tym meczu... lepiej było do niego nie podchodzić :evil:

Cornic myślę że to jakaś pomyłka. Na pewno wszystko jest dobrze.

A do dziewczyn które piją ziółka: oby pomogły, no i picie ich chyba nie jest takie złe ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl