BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 4 miesiąc temu #1026378 przez aggi
Kurka już mi posta jednego wywalilo :sick:

nat maks teraz był szczepiony tym ostatnim 16-18mscy. Odrę itd miał w sierpniu. Super zakupy :-) no i dzięki za przepis napewno skorzystam na dniach! :-)

brown o badaniach ci nic nie powiem bo nie mam pojęcia ;) a Maksiu lepiej gorączki brak itd, ale plecy znów gorsze.. gdybym ja wiedziała od czego :/ jak nigdy problemu nie mieliśmy z tym.. no ale smarujemy dajemy syrop i musi się polepszyć..

ziaa ja chyba też ciągiem będę piła.. mam mieszane odczucia w sumie ;) a Maksiu jak wyżej lepiej zdrowotnie/poszczepiennie, ale plecy zznów gorsze.. no to witam w klubie też wczoraj z winkiem ziolka mieszalam haha jakie to pedagogiczne :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026381 przez Sandruska1995
magmus to ten strój taki napompowany. :laugh: chociaż sam w sobie jest po tacie trochę. Ma już ponad 100 cm , z 17kg i nogę 28 :P w środę mamy szczepienie to dowiem się dokładnie . :silly:

My postawiliśmy na wózek Baby Merc. Taki jak z małym. Stwierdziłam, że wygodny dla mnie. A do zimy od sierpnia będzie niedaleko a jest bardzo ciepły. Więc tak zostaje . :) i nie muszę z Polski wieść bo tu tańszy jest . :P

Głowa mi pęka od wczoraj . Dobrze ze moj M przełożył wyprawianie urodzin na za tydzień. Bo bym nic nie ugotowała mu. :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026384 przez aggi
nat inofolic czy inofem?? Które lepsze i jaki koszt stosowania?Opowiadają bo też się nad tym zastanawiałam. Ale najpierw skończę zielarska przygodę, potem będę szukać dalej hehe :-)

sandra super że masz siły i dobry humor :-) spiderman świetny! A widzialas że baby merc ma też że skretnymi kołami model?? R
allegro.pl/nowosc-wozek-3w1-baby-merc-q9...uxe-i5358057447.html

magmus żebyś wiedziała! Czas nam normalnie ucieka przez palce... a na nie chce być stara! :(
Podziękowania: Sandruska1995

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026385 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026386 przez Sandruska1995
aggi a patrz tego nie widziałam wózka :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026392 przez aggi
Sandra wiem ze był jeszcze model baby merc q7 ale na allegro zobaczyłam i tylko używane są więc już go nie robią a rok temu jeszcze był i koleżanka nawet miała ;) ten co ci link dałam to nowsza wersja tego q7 :) może ci przypadnie do gustu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026394 przez Sandruska1995
aggi powiem Ci ze mi się podoba . Ciekawe co mój M . Bo on też się uparł na tego baby merc s3.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #1026396 przez Julka1987
Martyna...U mnie dziś 16 dc i na następny poniedziałek testuje :) obecnie biorę duphaston przez 10 dni w razie co. W tym miesiącu próbowaliśmy z Clostilbegytem na jajniki. A nóż coś pomoże. Daj znać,czy Ci się udało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026397 przez natB
Eh a u nas MASAKRYCZNA noc... w ogóle nie spałam.. Wład od 22 jęczał, myślałam, że to zęby, więc po 1 w nocy dostał nurofen i zaczął nam wymiotować... najadł się makaronu ze szpinakiem i łososiem na kolacje i wymiotował dalej niż widział... no i potem snu ZERO... liczę, że to jednostkowa sytuacja... KOSZMAR, ja padam na twarz, ale oczywiście nie zasnę w dzień euh....

Byliśmy z małym na mieście na zakupach :), bo musiałam go wyciągnąć na świeże powietrze, od rana było już ok... a teraz odsypia, oby pospał te 2 h...

aggicieszę się, że z Maksem lepiej... ale te plecy hmmm wiesz co u nas były te placki czerowne na nóżkach, co pisałam... i latopic nam pomógł :D a miał meeega zaognione :/ i podrapane do krwi :/
Ja piłam inofolic, sprawdź na gemini how much... bo szczerze nie pamiętam :)...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #1026398 przez ziaa
Aggi ja piłam już i to i to, ale wydawało mi się, że mają te same składy tylko bardzo różne ceny, wiec ostatnio spytałam gina co poleca i czy jest różnica. Powiedziała, że to to sam,o więc mogę kupować Inofem który jest tańszy ( za około 65zł masz 60 saszetek, a inofoliku 30). Są jeszcze tabletki z tymi dwoma składnikami, mówiła mi nazwę ale nie pamiętam :whistle:

NatB bardzo współczuje nocki, spróbuj jednak teraz odsapnąć... Ja miałam wczoraj taki sam obiad jak Wy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026399 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: Gosia 2712, majka1987gnoWlkp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026403 przez Miluniaa
Ale Helenka urosła :) :kiss:
natB a u nas z kolei piekna noc oby taka zawsze, zmienilismy mleko i mała poza budzeniem sie na jedzenie przespala cala noc bez placzu i kolek :woohoo: matkooo oby juz tak zostało...
Ale dziewczyny zainwestujcie w Windi ... nam uratował życie , kupiłam przed ciążą sceptycznie nastawiona ze i tak nie uzyje ale jak dziecko płacze wszystko sie zrobi i po uzyciu moja mała jak anioł ... radze Wam chociaz 1 sztuke miec w razie cos...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026404 przez Sandruska1995
Dziewczyny czekam na M i jadę do sklepu kupić sobie piżame. Tak się źle czuje , brzuch mnie kuje i czuje ze dziś albo w nocy trafię do szpitala. Takie mam przeczucie. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #1026408 przez Nefri
Nat pięknie wygladasz :)
Sandruska oby się nie skończyło tak jak piszesz. Usiadz, odpocznij, nic nie rob, może przejdzie. Bo z tego co piszesz, to ciągle gdzies biegasz, zamiast usiasc na dupsku. nawet teraz, zle siw czujesz, a jeszcze po sklepach będziesz latac...
Miluniaa nam przy Tymonku średnio ten windi pomagal, tak doraźnie raczej, ale na dłuższa metę to i tak stekal i miał kolki. A Ty już nie karmisz
piersią? Czemu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026410 przez natB
sandruska to zamiast jeździć po sklepach odpocznij i zostań w domu. Wyślij swoich panów gdzieś... Ja byłam dziś z Wladem sama na mieście i na spacerze, Powiem wam, że już ciężko czuje bardzo plecy, jak długo chodzę... Na szczęście brzuchol się nie spina, co czasem mi się zdarza, ale to normalne. Chociaż u szwagierki ostatnio się zdenerwowalam zlapaly mnie bóle, jak na okres, ale wstałam pochodzilam i puścilo...

milunia właśnie Ty nie karmisz? Ominęłam wątek chyba. Windi nam akurat nie pomagało heh, także nie na wszystkie dzieci działa :P.. Ciesze się, że malutkiej pomogło... Wiesz z tymi nockami to kochana wiesz, przed Wami ząbkowania, szczepienia, ale życzę jak najwięcej przespanych nocy :D

Dzięki dziewczyny, czuje się w ciąży super, w sensie dalej ładnie :) mimo kiepskiego samopoczucia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl