BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 3 miesiąc temu #1026197 przez brown24
Miska śliczna kruszynka :)
Aggi może chociaż popite piwem ziółka lepiej smakują, :laugh: po 3 cyklach chyba trzeba zrobić przerwe ,ale nie jestem pewna..
Ziaa, Niagara :kiss: głowa do góry i do przodu ;)
Julka trzymam kciuki za staranka :)
Pumcia po co Ci kombinezon? Twoje dziecię to pewnie bedzie grzane przez naturalne lisie yyyy znaczy pumciowe futerko :evil: :silly:

a tak juz całkiem serio to przydały by się jakieś pozytywy, oj przydały, wiosna za pasem, może wraz z nią zawita do nas więcej słońca :)

U mnie 15dc, dziwne bo w tym cyklu mam mało śluzu, tylko trochę jajnik czuje :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026198 przez ziaa
Oj Niagara, a to nie fart :(
Jak nie przestanie podolewać to z pewnością wyląduje u lekarza w przyszłym tygodniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026200 przez Miluniaa
Pumcia ja zrobie zdecie i Ci wysle w co nasza byla ubrana ;p to bedziesz miala troche rozjasnione co kupic ;p tylko za jakis czas bo moj bak jest w trakcie szamanka, a pozniej trzeba osbic i te sprawy hehehe :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026205 przez martyna_z
miśka śliczna dziewczyna, musi być Martynka ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ziaa no wiesz my to nie na złość tylko tak z dobrego serca, tak nam brakuje nowych fasolek ;)

brown co racja to racja, ja czekam na efekty naszych starań a Ty się bierz do roboty! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026206 przez miśka23
aggi jeśli wiesz kiedy masz owu to pijesz tylko do owu i nie musisz robić przerwy. A jeśli któraś nie wie kiedy ma to pije przez cały cykl i po trzech miesiącach musi być przerwa :)

A moja mała usta pewnie będzie miała po tatusiu :P

Od której czekamy na wyniki bety?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1026211 przez niagara
Testy owu zamówione ;) Magmus chętnie odkupię od Ciebie te ziółka z fluidkami ciążowymi ;)
Oj nie, tak łatwo się nie poddam :P :silly:

Aggi Ziajka dalej walczymy razem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026224 przez Nefri
Martyna ja mocno zaciskam za Ciebie kciuki. mi sie konczyl zalegly urlop po macierzynskim i tez bardzo mi zalezalo, zeby sie udalo, zeby do pracy nie wracac, bo wiedzialam- ze mnie zwolnia. tydzien przed koncem urlopu dowiedzialam sie o ciazy :)
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1026225 przez Nefri

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1026226 przez Nefri

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026227 przez Nefri
a to moi chlopcy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1026250 przez Miluniaa
Cudni :)
Puma dostaniesz zdjecia w innym terminie, bo moj maly sledzik mi z rak nie schodzi ;) :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026257 przez natB
Nefri ale fajne chłopaki :D :) super widok

Milunia no właśnie, gdzie fota małej z zacisza domowego :D to już prawie 3 tygodnie WOW... szybko ten czas leci...

ziaaniagara kutwa tak na Was liczyłam euh...

miśka ale rośnie ta Twoja panna :) :) najważniejsze, że jest zdrowa :) :)

aggi a na co teraz szczepiliście Maksa na tą świnka, odra coś tam?

julka powodzenia :) :)

A u nas dzień wczoraj zleciał, po porannym dole, który mnie złapał... wyłam, jak głupia, bo znowu emocje się skumulowały... dzień zleciał spokojnie... upiekłam rogaliki na serku homogenizowanym :) z nutellą i marmoladą :) mniam :D... dziś już na szczęście piątek, Władek wknd będzie w domu ufff :)... chcemy iść na basen, ale sama nie wiem, czy ja mogę czy nie mogę iść.... no cóż zobaczymy... w razie wu zadzwonię do gin, bo serio nie wiem heh :)...

Zamówiłam wczoraj sobie pidżamkę do szpitala, mam jeszcze dwie po porodzie Władka w stanie idealnym :).. także teraz zamówiłam ooo taką :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
plus dwie mam koszule bardzo podobne w sumie do tej, tylko bez spodenek :)
Dodatkowo kupiłam małej bambusowy otulacz z la millou <3 :) :) no i wymienne części do laktatora medela i woreczki na pokarm... myślę, że już jestem gotowa :)
Aaaaaa i kosmetyczkę z Wittchen :), bo ciągle pożyczałam od szwagierki :), a taki kuferek kosmetyczka zawsze się przydaje :D :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No i wypłaty zaraz nie będzie hahaha :D :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026264 przez brown24
Martynka trzymam kciuki:) który dc u Ciebie?przypomnij ile się już staracie?
Nefri cudne chłopaki ahh :kiss:
Nat masz prawo miec dola i plakac, ja jak sobie pobeczę to mnie to oczyszcza i lepiej się później czuje.Ale mi zrobilas smaka na rogaliki z dżemem mmm :) piżamka ładna, a kosmetyczka wypas,widać że porządna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026276 przez natB
brown podrzucam łatwy przepis :) w 5 min i ciasto jest gotowe :D.. Kostka margaryny /masła jak kto wolę, 2,5 szklanki mąki, łyżeczka proszku do pieczenia, 200 gr serka homogenizowanego, laska wanili lub jak ktoś nie ma to cukier waniliowy, ale to tak dla smaku :) no i cukier jak ktoś chce mieć ciasto słodkie ;).. Wyrabiamy, walkujeny wycinamy i do rogalika juz jak kto chce. Powiodła, dżem, nutella, jabłka :) wstawiamy do piekarnika na 180 stopni do zrozumienia się ok 10-15 min :D. Na prawdę szybko je zrobiłem ;) najważniejsze, że Władkowi smakowały :)

Co do kosmetyczki, pozyczalam od szwagierki ma świetny kuferek z Avon, ale niestety kupiłam go z 6 lat temu, powoli się rozpada, a po drugie ile można pożyczać, co wyjazd wakacje, szpital to ja pozyczalam :P teraz ja jej będę pożyczać heh ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1026282 przez brown24
Oooo naprawdę łatwy, coś dla mnie- antytalencia do wypieków :lol: nie omieszkam wypróbować, a ten serek to ma być zwykły śmietankowy? kiedy ja ostatnio kupowałam taki serek... nie pamiętam :woohoo:

Co tu tak cicho dziś? ostatnio trochę Was zaniedbałam, ale czytać co miałam :)
Aggi wpadaj z kawką :) jak Maksiu?

Dziewczyny powiedzcie mi w którym dniu cyklu jakie badania hormonów robić? wiem tylko że progesteron 7 dni po owu, a reszta? chce porobić w nowym cyklu i iśc już z gotowymi wynikami do gin.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl