BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 3 miesiąc temu #1025933 przez Miluniaa
Pumcia dziekujemy juz jest lepiej po kropelkach zaczelo przechodzic wiec chyba jest cos na rzeczy, na razie jej podaje, a za jakis czas stopniowe bede odstawiac moze juz zoladeczek sie przyzwyczai

Do martwiacych sie o wage w ciazy, kochane ja po ciazy 0,5 kg dziennie trace... juz maz sie denerwuje ale mowie Wam nie ma czasu zjesc, dochodza zmartwienia, nieorzespaane nocki ;p Jeszcze 4 kg i bede miala swoj wynik panienski a tego bym nie chciala, bo bylam jak patyk ;)
natB bedzie dobrze ! musi być ! pewnie dostaniesz sterydy co ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025934 przez Miluniaa
up

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025942 przez martyna_z
dzięki dziewczyny za kciuki :)

meli zdrówka dla chłopaków i Tobie cierpliwości do tego szpitala w domu

miluniaa jestem tego samego zdania co nefri, wydaje mi się że mała wyrośnie z tego jak jej układ pokarmowy dojrzeje, zdrówka!

aggi tak ja pierwszy cykl z clo, lekarz tak się uśmiechał jakby widział coś więcej niż tylko pęknięte pęcherzyki, ale aż się bałam zapytać i teraz nie wiem czy sobie tego nie wkręciłam :whistle: więc postaram się cierpliwie doczekać do tego pierwszego weekendu w lutym, ale już widzę że to będzie bardzo trudne :P zdrówka dla Maksia :)

ziaa a może beta? a jak negatywna to chyba jednak bez lekarza się nie obejdzie, trzymam kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1025949 przez Sandruska1995
cornicik możliwe, że tak . Przeszło.

Ja od rana na nogach. Byłam zapytać o przedszkole o i? Przez tych uchodźców brak miejsc w przedszkolach może od września się zwolni . :evil:

Któraś pytała o mieszkanie , ale nie pamiętam kto . Czekamy na telefon cały czas . Już szlag mnie trafia że tak długo. :)

A ja wczoraj o 22 leżałam z łóżku i nagle mi strzelilo że mam ochotę na placki ziemniaczane. Mój myślał że sobie jaja robię a ja wstałam i poszłam robić. Usmazylam i jeszcze jadłam :laugh: dziś na obiad też placki bo mam taką ochotę! :P

Jeju. Czy wam też tak szybko czas leci ? Patrzę na suwak a tu zaraz 12 tydzień u mnie :blink: :woohoo:

Szwagierki maz przywiózł mi prezent dla dzidzi. :woohoo: śliczna karuzele do łóżeczka, ale RÓŻOWA. Czyli musi być córka już heh :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025963 przez ziaa
Pumcia @ miałam.. pół dnia, jak skrupulatnie doliczę plamienie to wyjdzie może 1,5 dnia. Mam nadzieję, że to się nie powtórzy, bo teraz już jest zupełny spokój, poza bólem brzucha. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025986 przez majka1987gnoWlkp
Ziaa każde odchylenia od normy w okresie nie są dobre.. Zrób bete jak każą dziewczyny.. Bo albo ciąża.. Albo coś się dzieje niedobrego.
Sama po sobie wiem...

Hej dziewczyny.. U mnie 23 tc.
Helena silna babka :-*
Corncik będzie dobrze ale dziecia to masz uparciucha.. Ciekawe po kim ;-)
A i przedstawiam Kornelie :-)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

[/url [/url]



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025988 przez martyna_z
Kornelia :kiss: cudne imię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025990 przez aggi
ziaa no i elegansio :-) będzie po naszej myśli zobaczysz :-)

milunia mogę ci oddać kilka moich kg :p tydzień po porodzie miałam wagę sprzed ciąży, a teraz regularnie 1kg na miesiąc przybieram i czuję się jak słoń :( już mam niemal 18na +..... :sick:

martyna ojjjj :-) zaciskam mocno kciuki :-)

sandra strasznie czas leci!! Maks mi zaraz 1,5roku kończy :ohmy:

majka :woohoo: :kiss:
Podziękowania: Sandruska1995

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025993 przez cortezia
Witam,
Jestem tu nowa, właściwie to w tym wątku nowa:) Mam takie pytanie, czy któraś z Was spotkała się z czymś taki w grudniu skończyłam karmić swoją córcię piersią, cykle cały czas miałam co 29-30 dni. Różnie, zaczynałam córcie powoli odstawiać i zaczynały się dziać różne chocki, klocki okres był krótszy w listopadzie, w grudniu przyszedł wcześniej, a teraz w styczniu nic, nie mam okresu, to już 42 dc,ale zrobiłam test domowy wyszedł dziwnie bo kreseczka była druga, ale test był "rozlany"następnego dnia poszłam na bete hcg wyszła negatywna, więc z Mężem czekalismy na okres, ale to juz ponad tydzien od testowania i nadal nawet nie czuje, żeby ten okres się zbliżał, szyjka macicy wyżej, twarda zamknięta, śluz raz jest raz go nie ma ale ja czuje ciągle, że jest mi mokro, jestem mega słaba spałabym cały dzień, Dziś zrobiłam badania na tarczyce, czy kos może mi powiedzieć czy miała któraś z was taka sytuację, lub podobna, zaznaczam że o dziecko staramy się już tak na serio od listopada.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1025995 przez aggi
Witaj cortezia ! Rozgosc się :-):-) a powtarzalas test hcg lub bete?? Z tego co wiem to po karmieniu może organizm się na nowo regulować i mogą wychodzić cuda. Może warto iść do lekarza z tym?? By poogladal jak tam u ciebie wszystko wyglada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025997 przez cortezia
jeszcze nie powtarzałam, bo normalnie jestem wścieknięta na te testy,a do ginekologa mam dopiero na 2 lutego. właśnie tak sobie myślę, że mogą być dziwne rzeczy po karmieniu, o i jeszcze mam taki dziwny objaw nie wiadomo czego, ze mam idealna cere, normalnie przed okresem mam cere trądzikową od zawsze, a teraz normalnie idealna.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026002 przez Sandruska1995
cortezja witamy :) niestety nie pomogę, bo nie karmilam piersią niestety .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026003 przez Pumcia
Ziajek - poczekaj jeszcze kilka dni i zrób bete - sprawdziłam właśnie kiedy miałam taki okres . . . :woohoo:

Cześć cortezia :lol: niestety ja też nie pomogę :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026006 przez ziaa
No co Ty Szatanico! :evil: w sensie, że WTEDY? :silly: uhuhu, ciekawe rzeczy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1026007 przez niagara
Cześć Laski :)

Dzięki za trzymanie kciuków, dzisiaj mam 21dc jutro ide na bete. Muszę wiedzieć co jest grane, żeby móc odpowiednio się przygotować :P

Ziajek trochę podejrzana sprawa, idź na bete :laugh: Trzymam kciuki! :laugh:

Cortezia witaj, ja też z matek niekarmiących więc nie pomogę. Radzę wizytę u gina. Torbiele objawiają się zatrzymaniem miesiączki.


Jaaaaaa ale się dzieje :woohoo: Trzymam za NAS kciuki!!! :woohoo: :kiss: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl