BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 2 miesiąc temu #1026907 przez niagara
Miri jak ja miałam torbiel to testy były negatywne ;)
A ja nadal czekam na @, myślałam, że w poniedziałek już będzie a tu nic, tylko plamienia jakieś od niedzieli :pinch: Jutro już ostatecznie powinna się pojawić :blink:
Nigdy tak nie miałam, zawsze było plamienie i następnego dnia @. Nie wiem co się stało w tym cyklu. A ten problem z progesteronem pojawia się ot tak? A może torbiel jakaś? Ehhh.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1026908 przez niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026910 przez nati.olsztyn
Miri Jakby nie patrzeć jest druga kreska!;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026917 przez Julka1987
ooo:) Miri, a test robiłaś w terminie miesiączki, czy wcześniej? ja testuję w poniedziałek (2-3 dni przed planowaną @) bo biorę duphaston i nie wiem, czy brać dalej, czy przerywać i już się niecierpliwię. Dodatkowo boli mnie jajnik i lekko podbrzusze, także sama już nie wiem, czy się udało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026918 przez Miluniaa
Wziełam wtedy w ramach despercji ta chuste z pentelki bo nie mialam czasu wybierac teraz je troche w niej ponosze jak zda mi egzamin kupie taka drozsza ;)
Żeby trafic na fajną używaną to trzeba pilnować, a ja czasu nie mialam teraz poobserwuje ;)

Trzymam kciuki za wszystkie testujące !!! Miri oby to było to , miejscówka nadal czeka ;p;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026920 przez miri66
JULKA Termin miałam na dziś bądź jutro a zrobiłam 2 juz bo jakoś mnie bardzo piersi zaczęły bolec brzuch wogole Chodzę strasznie rozdrażnio na.
NIAGARA jak miałam torbiel to tez negatywne miałam ale sama nie wiem Nie chce się rozczarować znowu jak rok temu na koniec lutego 10 tydz i lyzeczkowanie Teraz jest z wyliczeń 5 tydz zobaczymy zacznę się cieszyć po 12 tyg raczej. Nie che zapeszac.

SANDRUSKA dzięki za taki optymizm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1026922 przez ziaa
Helllllloł Kobiety! :D :evil:

Co tam słychać? :D

Niagara, nie robisz jeszcze jakiegoś testu czy coś?? :whistle:
Miri super wieści :) Gratulacje! :)
Martyna co tam, radzisz sobie z sobą? Czekaj grzecznie do tego piątku, bo zrobisz wcześniej, wynik będzie ( oby nie!) nie taki jak chciałaś i będziesz się i tak dalej zastanawiać czy aby nie za wcześnie. To błędne koło ;)
natkka uu to super, ze już możesz dni na palcach odliczać :) Zaraz będziesz tulić dzidzulka! :woohoo:
Aggi mogłabym dobrze przypuścić, ze owulka była w weekend bo dolegliwości w brzuchu jak ręką odjął, ale stwierdziłam, ze dla świętego spokoju i dobrego smaku popile zióła ciągiem :) także lecimy dalej :) A pozytywów na teście nei omieszkałam wykorzystać ;) Ogólnie to ten pozytyw mnie bardzo zaskoczył, bo jeszcze nigdy chyba tak pewnego nie miałam, chyba to zasługa ziółek :) no i bardzo wcześnie owu bo już w 9dc. No nic zobaczymy. Test pozytywny utrzymał się przez 2 lub 3 dni i wczoraj zbladł, to normalne, ze podniesiony poziom LH jest dłużnej niż 1 dzień? Pytam Ciebie bo jakaś taka doświadczona w testach jesteś czy coś ;) A jak Twoje zdrówko? Pokazujesz się u gina czy przechodzi?
NatB uuu, to dużo siły i cierpliwości życzę. Może synuś ma tylko chwilowy bunt ;)
moofka to szybkiego remontu, a po testach poprosimy o fotę :)
o sandra jest moc w brzuszku widzę, cudny! Ale leż odpoczywaj i sie kuruj, bo fakt z tego co piszesz to Cie nosi niemiłosiernie! :D

SZATANICA A TY co??? Wieści jakieś poposzę! NATYCHMIAST!! :evil: :evil: :evil:

Pozdrawiam! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026923 przez niagara
Ziajka nie testu nie robiłam, sugeruję się tym negatywnym hcg, ale jeśli wszystko mi się tak poprzestawiało to bete pewnie robiłam za wcześnie. Jak @ nie przyjdzie to może jutro zrobię testa :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1026925 przez ziaa

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nagara eh, te nasze małpiszony no! Mogą robić sobie jaja, ale z lepszych powodów :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026935 przez natB
miri no nie ma opcji kochana, żeby przy torbieli był pozytywny test... ja zmagałam się z torbielami co dosłownie cykl przez prawie 8 miesięcy... KOSZMAR... testy zawsze negatywne... w końcu odstawiłam wszystkie leki i mam jestem w ciąży już na końcówce heh :)... Gratuluję kochana, czas na uśmiech i radość :)

niagara a jakieś bóle masz? ja przy torbieli zawsze miałam bóle... kłucia itp...

milunia no to czas kochana ćwiczyć wiązania :D :D

ziaa
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


sandruska zdrowia :)...

A ja wczoraj byłam na wizycie.. mała przybiera na wadze, bo już waży hoho niecałe 1,5 kg :D szał :D, ale wiecie te usg każde inne :P :P.. zapis ktg idealny :) no to, co czekam jeszcze 11 dni i jadę do Łodzi :).. jakoś tak spokojnie podchodzę do tego wszystkiego... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026939 przez brown24
Miri gratulacje :) dbaj o siebie :kiss:
Martyna cierpliwości , do piątku 2 dni :P
Ziaa no trzymamy kciuki żeby armia była zwarta i gotowa :lol:
Nattka super że już za kilka dni bedzie noey maleńki człowieczek na ziemi :cheer: Powodzenia :kiss:
NatB cierpliwości do synka życze :kiss: i wspaniale że Helenka rośnie, silna z niej babeczka, musi być dobrze :kiss:
Aggi no ostatnio Was nie oszczędza, mam nadzieje że Maxiowi szybko przjedzie :* zdrówka! a infekcja przeszła?
Sandruśka pokaźny brzuszek już masz :) dbajcie o siebie :kiss:
Zancik co u Was? jak tam półroczna królewna? :)
Pumcia :evil: szo tam diable??

u mnie dziś 21dc, @ powinna być za tydzień, chociaż na razie nawet piersi nie bolą :whistle: . W pierwszych dniach nowego cyklu ide badać hormony :)

Miłego dnia kobitki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1026949 przez nati.olsztyn
Milunia Jaką w końcu wzielas? :)Elastyczną? Jeśli tak to pamiętaj że dla niej jest tylko jedno wiązanie:) Fajnie że postanowilas dołączyć do grona mam noszących w chuscie. Jak dla mnie to cudowna bliskość a przy tym wolne ręce!:)

NatB Cudnie ze Helenka przybiera! Tak trzymać! :) Brawo dla Ciebie za spokój. Podziwiam!:)

Aggi Zdroweczka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026953 przez Julka1987
Dziewczyny ja już mam nerwice bo brzuch mnie pobolewa, jajniki również, ale to może być od clostilbegytu i duphastonu, który teraz biorę przez 10 dni. Piersi również bolą, ale to może też być efekt leków. Muszę poczekać do poniedziałku bo chyba wcześniej z krwi i tak mi nie wyjdzie. Owulację miałam 28-29.01, a cykle mam 28-29 dni.
Kiedy Wam najwcześniej coś pokazało z krwi lub moczu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026959 przez nati.olsztyn
Julka To kiedy masz termin następnej @? Który teraz masz dzień cyklu? Ja betę robiłam dzień przed spodziewana @.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026962 przez Julka1987
Nati
15.01 -@
28-29.01- owulacja
20 dzień cyklu dziś
od 16 dnia cyklu biorę duphaston i właśnie w poniedziałek jest 10 dzień, mam test zrobić, jak wynik - odstawić leki, jak + brać dalej, będzie to 2-3 dni przed terminem @.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl