BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 4 miesiąc temu #1026739 przez nati.olsztyn
Nat Mam maila. O tym buncie potem Ci jeszcze coś napiszę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #1026742 przez nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026760 przez martyna_z
Magmus termin mam 6.02. Właśnie lekarz mi powiedział żebym zrobiła betę a nie robiła sikańców bo one są mało wiarygodne. Mam jakieś pojedyncze objawy ale one się pojawiają i znikają. Tylko piersi bolą cały czas ale u mnie to normalne przed @

Julka plamienia żadnego nie mam. Cisza.

Natkka to zaciskam kciuki żeby poszło sprawnie ;-)

Nat bardzo bym chciała. Chyba aż za bardzo.

Miri nawet nie taka bardzo słaba ta kreska ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026762 przez natB
martyna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


nati dzięki :) zaraz czytam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026769 przez Sandruska1995
miri wow :woohoo: ciche gratulacje. A kreskę ładnie widać :) powtórz jutro test :)

Miałam na 8:30 lekarza , weszłam po 11 :evil: tyle czekać! Dostałam zwolnienie do piątku mam leżeć w łóżku. Jak ból głowy nie minie to do szpitala bo nie mogę brać tyle leków przeciwbólowych :(

Mój M też chory i poszedł do pracy jestem zła bo będzie mnie zarażał a może iść po antybiotyk. Zrobiłam mu dziś termin na 14:30 . Faceci. :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026772 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026774 przez miri66
Na betę nie pojde bo nie mam kiedy Ale testy kupie jeszcze inne i zrobię jutro też test i pojutrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026776 przez Julka1987
Martyna... Mi też lekarka mówiła, że najlepiej HCG z krwi zrobić bo w moczu ileś dni później hormon może się pojawić, a we krwi jest szybciej wykrywany. Ja HCG robię dopiero w poniedziałek i chyba do tego czasu jajo zniosę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026778 przez Julka1987
Miri, pamiętaj najlepiej z porannego moczu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026792 przez nati.olsztyn
No to może teraz się posypią pozytywy!:))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026796 przez aggi
Witam się ! Nie wpadam tu ostatnio za często bo same problemy u nas.... Jutro znów jedziemy z Maksem do lekarza... Po środowym szczepieniu od czwartku znów wysypka na całych plecach, do tego od dwóch dni zeszło na przód - normalnie ma same czerwone kropki na klatce :( opadają mi ręce, serio. Do tego przyplątała mi się chyba jakaś infekcja :dry: Ogólnie u nas porażka. @ mi się kończy, ziółka piję. Jeśli nie przejdzie mi to będę zmuszona jechać do gin...

Ponadrabiam trochę w miarę możliwości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026800 przez kasiek9472
Czesc dziewczyny mam do Was pytanie , otoz ostatnia miesiaczke mialam 23 grudnia , do dzisiaj cisza 8 dni spoznienia , ojres zzawsze jakk w zegarku .
Staramy sie z mezem o dzidziusia .
Testy ciazowe negatywne ( 3 ) choc jeden wczoraj pokazal ale po paru godzinach dopiero ledwo widoczna kreskee druga .
A od 4 dni mam zgage i mdlosci , miala z was jakkas tak ze test byl negatywny a ciąża byla?

Jutro wybieram sie do ginekologa , ale za pewne tylko bede badana a na jakies badania i usg da mo za tydzien . .

Dziekkuje za odpowiedz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026801 przez Nefri
Miri pieknie widac druga kreske, gratulacje
Nat Tymek tez ma czasem takie jazdy, ale juz bardzo rzadko. tez czasem trace cierpliwosc i krzykne, a potem mi glupi :lol: o :( a w nocy tez sie budzi z placzem, ale to tak przez sen i dalej spi.

ja dzisiaj bylam z erykiem u lekarza bo chcialam szczepic, ale lekarka kazala najpierw zrobic morfologie i bilirubine bo troche jeszcze zolty jest :( a poza tym to wazy juz 6100g czyli 2400g przybral od urodzenia a 2700 od wyjscia ze szpitala, az byla zdziwiona lekarka ze tak na cycku samym przytyl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026802 przez aggi
sandra zdrówka !! w ogóle Ty patyczaaaaaaku jak śmiesz dodawać takie liczby tutaj :P :P :P zazdroszczę :D

milunia a ja Cię będę wspierać w każdej decyzji odnośnie karmienia. Powiem Ci, że ja Maksa karmiłam cycem, potem dawałam mu jeszcze moje z butelki bo nie wiedziałam czy się najada... odkładałam i leciałam do laktatora... potem nie opłacało mi się iść spać, bo znów on się budził, znów laktator i tak w kółko.. Poza tym te zapalenia.. Ja swoje przeszłam, wiem jak mocno można popaść w depresję wręcz... rób to co uważasz za stosowne, szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko pamiętaj!!

ziaa eleganckie testy działaj kobieto działaj :) mam nadzieję że wykorzystałaś ten pozytyw :) pijesz ziółka dalej czy tylko do owu?

magmus będąc w ciąży mdliło mnie na widok takich zdjęć, a teraz oglądam je jako piękne i łezka się w oku kręci :) jednak sama nie chciałabym takiej 'obstawy foto' na porodówce haha :)

meli a jakie argumenty ma Dominik że nie chce chodzić? może ktoś tam krzyknął na niego, albo coś. Wiesz różnie bywa

martyna zaciskam kciuki za tą Twoją piętę.. oby szybko się wyleczyła ! no i za piątkową betę :blush: :blush: :blush:

nat powiem Ci że u nas też beznadzieja, Maks niespokojny, ja ciągle myślę, aż mi się płakać chce. Czarne chmury nad nami wiszą..

miri ! oczywiście że widać drugą kreskę... :) GRATULACJE :D

niagara ziółka są pyszne :D hehe

natka bardzo szybko cc będziesz miała. Czemu tak???? Zaciskam kciuki by wszystko poszło sprawnie :)

witaj kasiek idź na beta hcg z krwi. Będzie najwiarygodniejsze. :) Niestety u mnie cała ciąża przebiegała bezobjawowo, poza brakiem @, a test pokazał pozytyw od razu 1 dzień po spodziewanym terminie @
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu #1026804 przez moofka
hej, ja też wpadam zameldować że żyję ;) remont piętra u nas w pełnym rozkwicie - dzisiaj wyrównują gładź i syf jest przedni :pinch: ja mam 9 dc, jeszcze parę dni i będę siurać na testy owu B)

kasiek zamiast do gina idź najpierw na betę.

miri gratulacje! no jest krecha :cheer:

Nat o tak o Wład szaleje? :evil: u nas póki co na szczęście rzadko Zośce zdarzają się fochy :whistle: oby to nie była cisza przed burzą :pinch:

martyna weź znajdź sobie jakiś wciągający serial - wiesz taki co jak się kończy odcinek to czujesz potrzebę natychmiastowego odpalenia kolejnego :woohoo: będę trzymać kciuki w pt :)

nattka wooow 8 dni to już zaraz teraz prawie że :silly: i będzie kolejna miejscówka do zajęcia :whistle:
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl