- Posty: 2789
- Otrzymane podziękowania: 143
- /
- /
- /
- /
- Testy owulacyjne - stosujecie?
Testy owulacyjne - stosujecie?
- nati.olsztyn
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- :)
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- nati.olsztyn
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- :)
- Posty: 2789
- Otrzymane podziękowania: 143
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- martyna_z
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
Julka plamienia żadnego nie mam. Cisza.
Natkka to zaciskam kciuki żeby poszło sprawnie
Nat bardzo bym chciała. Chyba aż za bardzo.
Miri nawet nie taka bardzo słaba ta kreska
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- natB
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- (...) bo dziecko to cud, jedyny, niezastąpiony :)
- Posty: 2505
- Otrzymane podziękowania: 153
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
nati dzięki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Sandruska1995
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mamy siebie, mamy wszystko
- Posty: 1342
- Otrzymane podziękowania: 77
Miałam na 8:30 lekarza , weszłam po 11
Mój M też chory i poszedł do pracy jestem zła bo będzie mnie zarażał a może iść po antybiotyk. Zrobiłam mu dziś termin na 14:30 . Faceci.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Cornick
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 407
- Otrzymane podziękowania: 31
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- miri66
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Posty: 111
- Otrzymane podziękowania: 7
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Julka1987
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 256
- Otrzymane podziękowania: 10
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Julka1987
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 256
- Otrzymane podziękowania: 10
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- nati.olsztyn
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- :)
- Posty: 2789
- Otrzymane podziękowania: 143
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aggi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5222
- Otrzymane podziękowania: 354
Ponadrabiam trochę w miarę możliwości.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kasiek9472
-
- Wylogowany
- gaworzenie
-
- Posty: 30
- Otrzymane podziękowania: 0
Staramy sie z mezem o dzidziusia .
Testy ciazowe negatywne ( 3 ) choc jeden wczoraj pokazal ale po paru godzinach dopiero ledwo widoczna kreskee druga .
A od 4 dni mam zgage i mdlosci , miala z was jakkas tak ze test byl negatywny a ciąża byla?
Jutro wybieram sie do ginekologa , ale za pewne tylko bede badana a na jakies badania i usg da mo za tydzien . .
Dziekkuje za odpowiedz
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Nefri
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1313
- Otrzymane podziękowania: 71
Nat Tymek tez ma czasem takie jazdy, ale juz bardzo rzadko. tez czasem trace cierpliwosc i krzykne, a potem mi glupi
ja dzisiaj bylam z erykiem u lekarza bo chcialam szczepic, ale lekarka kazala najpierw zrobic morfologie i bilirubine bo troche jeszcze zolty jest
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aggi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5222
- Otrzymane podziękowania: 354
milunia a ja Cię będę wspierać w każdej decyzji odnośnie karmienia. Powiem Ci, że ja Maksa karmiłam cycem, potem dawałam mu jeszcze moje z butelki bo nie wiedziałam czy się najada... odkładałam i leciałam do laktatora... potem nie opłacało mi się iść spać, bo znów on się budził, znów laktator i tak w kółko.. Poza tym te zapalenia.. Ja swoje przeszłam, wiem jak mocno można popaść w depresję wręcz... rób to co uważasz za stosowne, szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko pamiętaj!!
ziaa eleganckie testy działaj kobieto działaj
magmus będąc w ciąży mdliło mnie na widok takich zdjęć, a teraz oglądam je jako piękne i łezka się w oku kręci
meli a jakie argumenty ma Dominik że nie chce chodzić? może ktoś tam krzyknął na niego, albo coś. Wiesz różnie bywa
martyna zaciskam kciuki za tą Twoją piętę.. oby szybko się wyleczyła ! no i za piątkową betę
nat powiem Ci że u nas też beznadzieja, Maks niespokojny, ja ciągle myślę, aż mi się płakać chce. Czarne chmury nad nami wiszą..
miri ! oczywiście że widać drugą kreskę...
niagara ziółka są pyszne
natka bardzo szybko cc będziesz miała. Czemu tak???? Zaciskam kciuki by wszystko poszło sprawnie
witaj kasiek idź na beta hcg z krwi. Będzie najwiarygodniejsze.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- moofka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2549
- Otrzymane podziękowania: 258
kasiek zamiast do gina idź najpierw na betę.
miri gratulacje! no jest krecha
Nat o tak o Wład szaleje?
martyna weź znajdź sobie jakiś wciągający serial - wiesz taki co jak się kończy odcinek to czujesz potrzebę natychmiastowego odpalenia kolejnego
nattka wooow 8 dni to już zaraz teraz prawie że
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











