- Posty: 5222
- Otrzymane podziękowania: 354
- /
- /
- /
- /
- Testy owulacyjne - stosujecie?
Testy owulacyjne - stosujecie?
- aggi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
nat cudowne helenkowe wieści
brown póki co nie czuję dyskomfortu więc chyba lepiej.
julka weź to wszystko na spokojnie! Zluzuj majty i grzecznie czekaj bo oszalejesz
milunia śliczna masz ta corcie
nati też masz śliczne dzieciątko
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- aggi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 5222
- Otrzymane podziękowania: 354
aklim maks w kropki, tzn plecy szorstkie i w pojedyncze kropki, a przód w kropki no masakra... dzisiaj jeszcze coś kataru miał oby znów to nie było następne przeziebienie....
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Sandruska1995
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mamy siebie, mamy wszystko
- Posty: 1342
- Otrzymane podziękowania: 77
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Julka1987
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 256
- Otrzymane podziękowania: 10
Aklim nic innego mi nie zostało, muszę czekać, przyśpieszyć się niestety nie da. Oby to czekanie okazało się owocne
Aggi padłam ...
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Miluniaa
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1586
- Otrzymane podziękowania: 174
U nas ona grzeczniutka tylko mam wrazenie, ze jakby jej goraco sie robilo w koncu cialo do ciala i ten material to cieplo, u Ciebie tez tak bylo? Juz dzisiaj bodziaka przed noszeniem na krotki rekawek zakladalam
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- natkka
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 756
- Otrzymane podziękowania: 68
Milunia może faktycznie coś cieńszego jak ją nosisz, zresztą sama zobaczysz
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- nati.olsztyn
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- :)
- Posty: 2789
- Otrzymane podziękowania: 143
Nattka Ja bym chyba tyle nie wytrzymała z niespakowaną torbą
aggi A jak u Was z dietą? Może go po czymś sypie? Pytam bo u nas tak było chociaż póki co obyło się bez lekarzy. Trzymajcie się!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- niagara
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat
- Posty: 1643
- Otrzymane podziękowania: 74
poszłyśmy dzisiaj na kawę do moich rodziców i załapałyśmy się na kolędę. Julka rozpoznała księdza, który był też u nas. Zastanowiła się chwilę i z powagą zapytała:
- Domu nie masz?
Kurtyna.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ziaa
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1103
- Otrzymane podziękowania: 137
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- miri66
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Posty: 111
- Otrzymane podziękowania: 7
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- nati.olsztyn
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- :)
- Posty: 2789
- Otrzymane podziękowania: 143
Niagara Rozumowanie maluchów jest przecudowne!!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Julka1987
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 256
- Otrzymane podziękowania: 10
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- natB
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- (...) bo dziecko to cud, jedyny, niezastąpiony :)
- Posty: 2505
- Otrzymane podziękowania: 153
aggi3mam kciuki! kochana daj koniecznie znać, jak będziecie po wizycie...
Dzięki dziewczyny
Nefriwiesz co właśnie nie wiem, czy to bunt w sumie... może to zęby?.. dziś był do ramy przyłóż, ale i ja jestem jakaś spokojniejsza, on to czuje i pewnie dlatego nie wybucha i się nie focha
miluniacudowny widok <3
natino to mała nie jest już taka mała
miri gratuluję
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Sandruska1995
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mamy siebie, mamy wszystko
- Posty: 1342
- Otrzymane podziękowania: 77
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- magmus88
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2004
- Otrzymane podziękowania: 158
Nat - dla Stefy jestem na NIE hehehe. Helenka ładniejsza
Niagara - heheh, dzieci są przecudowne. Takie teksty trzeba zapisywać ehhehe
Milunia - Po kim mała ma taką bogatą fryzurę?? ehhe Ślicznie wyglądacie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











