BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

8 lata 2 miesiąc temu #1026713 przez martyna_z
Magmus to na pewno o Tobie myślałam ;-) nie wiem czemu Cię z Pumcią pomyliłam ale jakoś tak drogą skojarzeń mi wyszła :-)
Miałaś jakieś objawy przed @ ja chyba nie dam rady do piątku. ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026714 przez martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026715 przez aklim88
Martynka - dasz rade

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Postaraj sie zając czymś głowę.
A w piatek bedzie termin Twojej @?
Trzymam kciuki i wierze, ze bedzie dobrze. W koncu Aggi śniła ostatnio o jakichś testach



http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71182
Podziękowania: martyna_z

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026716 przez martyna_z
Aklim poprawiłaś mi humor :-) dzięki. W piątek idę na betę. Tak lekarz zalecił. Cały czas próbuje coś robić. Czytam. Układam puzzle. Oglądam jakieś durne programy w tv. Niewiele mogę w sumie robić bo powinnam leżeć. Przez to że siedzę w domu mam za dużo czasu na myślenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026721 przez magmus88
Martyna - raczej nie zaobserwowałam żadnych objawów... a kiedy masz termin @??

Mnie lekarz jakoś tak inaczej też nastawiał od razu.... mówił, zeby spokojnie czekać na termin @.... nie robić żadnych testów sikanych, tylko tak po tygodniu zadzwonić do niego on powie co robić. Podejrzewam, ze chodziło wtedy o betę....
No ja oczywiście zrobiłam trochę inaczej ale było to spowodowane tym, że zawsze brałam luteinę jakby na wywołanie okresu (czyli na koniec cyklu), a teraz mi zmienił tabletki, które mam brać na koniec cyklu. I chciałam do niego zadzwonić, ze nie mam okresu po tych tabletkach hehe, że źle na mnie działają i chciałam być pewna, że nie jestem w ciąży żeby nie wyjść na głupa, a byłam pewna, ze nie jestem. Tym bardziej, że najpierw robiłam sikańce i negatywy.... więc mówie co mi tam, skoczę na betę. Ale to już było wszystko po terminie @.... nie wyobrażasz sobie nawet mojego zdziwienia jak przeczytałam wyniki.... Totalnie nic nie czułam ani nic nie przeczuwałam.
W sumie do dziś tak mam hehehe.... Jakoś w to wszystko nie umiem uwierzyć. :)
Tym bardziej, że ja przechodzę ciążę póki co bezobjawowo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026724 przez Julka1987
Martyna.....a żadnych plamień nie masz, czy coś? ja mimo brania Duphastonu od 16dc śluz mam kakaowy i aż się boję testować w poniedziałek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026726 przez natkka
Martyna do piątku zleci, że nawet nie zauważysz :)
Milunia ja bym ci proponowała, że poza tym żeby miała skośno-krzyżowy splot, to żeby była w paski - wtedy łatwiej ci będzie dociągać :)
Ja już powoli się szykuje, zostało 8 dni do porodu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1026727 przez nati.olsztyn
Milunia Nie wiem czy widziałaś moją odpowiedz odnośnie tych chust co linka dałaś bo dodała sie, nie wiedzieć czemu, jeszcze przed Twoim pytaniem?
Martyna Dasz radę:)

Natka Wlasnie, dlaczego tak szybko to cc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026730 przez natB
milunia ja polecam zapisać się do grupy na fb ;) Dziewczyny posiadają ogromną wiedzę na temat wiązań i chust, mi np. Koleżanka poelcala dla maluszka na początek kolkowa, bo łatwo się wiąże ;).. Poszukaj jakiegoś doradcy kolo siebie, albo na grupie jakaś dziewczynę, która na pewno Ci pomożemy ;)

martyna ja zaciskam kciuki! Liczę, że od Ciebie zaczną sypać się pozytywy :D

nati szybko masz cc, a dlaczego juz w 37 tygodniu?

Ja mam dziś wizytę u gin na 16:40.. Wład od juz dłuższego czasu jest okropnym histerykiem :( Jeery nie poznaje dziecka, zresztą siebie też nie e ;(.. Ciężkie czasy nastały...

A ja dziś robie pyszny obiad i na samą myśl jestem okropnie główna :D ziemniaczki duszone, pulpety w sosie koperkowym :D mniam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1026732 przez miri66
Co o tym sądzicie ? Jest nadzieja ? Jutro lub pojutrze powinnam mieć okres ale nie wytrzymałam dzis Widać druga slaba kreskę czy mam już zwidy ?
Załączniki:
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026733 przez nati.olsztyn
NatB U nas koło drugiego roku z Dawidem było to samo. Aż się boję co będzie z Mary.;) Mam w pdf fajną książeczkę o tym co nazywane jest " buntem " dwulatka.:) Jak chcesz to podesle Ci na maila.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026734 przez nati.olsztyn
miri JEST druga kreska!!!!:) Ja widzę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026735 przez majka1987gnoWlkp
Maniula...
Pentelke miałam do Misi chustę elastyczną. Bardzo fajnie się spisywala i mega szybko szło się zawiązać...
Ale dla elastyka jest ino jedno wiązanie ;-)
Poszukaj warsztatów koło siebie. I pomyśl o tkanej chuście jeśli chcesz nosić ciut dłużej bo elastyk przy 6 kg traci swoje właściwości i zaczyna być niewygodny ;-)
Jeśli tkaną to splot skośno- krzyzowy, diamentowy lub żakardowy...
A co do kolkowej... Dla mnie to obciążenie tylko jednego ramienia... Normalnie wiązana rozkłada ciężar dziecka na dwa. Jest wygodniejsza mi się zdaje ;-)
Poszukaj grup na fb. Sama jestem w kilku ;-) tam laski są bardzo pomocne

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1026736 przez niagara
Miri ja też widzę, jest kreska :laugh: Gratulacje! :laugh:

A ja czekam na @ i zaczynam picie ziółek, już czekają na mnie :laugh: :P

Można je łączyć z wiesiołkiem? Czy darować sobie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1026737 przez natB
nati a poproszę ;).. Kurna staram się do niego na spokojnie podchodzić, ale nerwy mi czasem puszczają na prawdę... Ciesze się, że wraca do domu ze żłobka, wczoraj zrobiłam mu pancakes, a tu ledwo co wszedł to już zaczął pokazywać rogi.. Bo to kubek nie taki bo sliniak nie ten eh :/... Bo kawałek nalesnika nie był posmarowany miodem... Dziś rano, bo chustke miał założyć... Albo nie ten kubek znowu, co on chciał aaaaaaaa oszaleje.. Na prawdę... Staram się rozmawiać z nim, dlaczego się złości itp ale często sam nie wie czego chce.. No nic typowy bunt dwulatka... uspokaja go tylko przytulanie i tylko czytanie książek, bo jak już ma coś innego robić to zapomnij :D no i pocieszenie u Taty...e nocy tez zdarzają mu się pobudki z płaczem, chce iść do nas do łóżka, jak juz go biorę to po pół h chce iść do siebie... Dlatego dziś go nie wzięłam i po 5 min. Szlochu o 2 w nocy zasnął euh...


miri ja widzę i po cichu gratuluję :D niech fasolka ładnie rośnie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl