BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 10 miesiąc temu #695866 przez moofka
Gosia a u Ciebie cisza na froncie?

moje proporcje oszalały, ale to może ta rozmiarówka też jakaś dziwna.

jeśli chodzi o imiona to ja dla dziewczynki nie mam. podoba mi się tak jak Agi Pola, ale boję się że będzie teraz coraz popularniejsze. dla chłopaka nosi mnie na Wojtka, ja się miałam tak nazywać :lol: mąż czeka z typami aż poznamy płeć i mówi że on tak z głowy nie wyciągnie, musi jakiś spis przejrzeć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695869 przez Kaś_O
Co do imion to mi się podoba Mateusz strasznie, Mati ale mój chrześniak tak ma (moj siostrzeniec) I Jakub chcieliśmy ale siostra męża tak teraz nazwała swojego syna.. Więc te co proste i fajne wypadły mi z obiegu.. I z Czarkiem konkurował Sebastian ale teraz mi nie leży i mężowi też nie. Mam mętlik w głowie i sama nie wiem co z imieniem ale Maksymilian coraz bardziej mi podchodzi. Jeszcze sobie poczytam jakieś imiona i zobaczymy może mnie olśni..

Moofka też bym chciała takie proporcję a nie majty na 56 kupować :P


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695870 przez gosia28
moof cisza na froncie ale ja uważam, że się rozregulowałam po porodzie i prędzej mi wskazany gin co by to wszystko ogarnął niż testowanie.
branoc Do i karaluchy pod poduchy :lol:

Pola bardzo ładne imię :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695872 przez Agnilla
To widze, ze Wy jak moj maz wolicie bardziej normalne imiona ;) ja od lat mowilam, ze bede miala Bruna I Pole, ale wszyscy skutecznie mi obrzydzili Bruna mowiac, ze to imie dla psa
o Pole bede walczyla I nie odpuszcze ;)
iss a widzialas, ze wycofali nam poranne m jaak milosc? Normalnie rano nie wiedzialam co mam robic :P jutro chyba dluzej pospie :)
dobrej nocy Wam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695881 przez Kaś_O
też idę spać.. dobrej nocki..

jutro czas się spakować i wydrukować bilet.. nie mogę uwierzyć że już lecę..

Mama trochę zawiedziona w głosie, od razu wiedziała ze chlopak.. No cóż miała same córki i bardzo chciała mieć syna to teraz ma samych wnuków.. ;)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695888 przez aggi
Agni Bruno faktycznie z psem się kojarzy :D a Pola... jedyne co przychodzi mi na myśl to Pola Negri :P Mi bardziej Paula się podoba :) Nie Paulina, a zwyczajnie Paula :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695900 przez Asia K
Witam
Dzisiaj mam bardzo zły dzien :(
Wczoraj (jak juz wam pisałam) miałam dwie ładne kreski malinowe (zobaczymy co bedzie dzisiaj). No i co? Nie mówiłam nic szanownemu PANU bo planowany sex to jak roboty bleee.
Ale on miał
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695901 przez Asia K

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695902 przez Asia K
W nocy spać
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

p.s. dlaczego dodaje mi nowe posty zamiast robic edit? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695919 przez Agnilla
Moze forum szwankuje kto wie :/
aggi pola negri I pola raksa ;)
asia, moj mnie wczoraj tak denerwowal. Nie klocilicmsy sie, ale mnie draznil od tak :P ja nie wiem jakie mialam kreski bo mi sie nie chce testowac w tym cyklu przynajmniej narazie :P
przed 5 dostalam smsa od kolezanki, ze wody jej odeszly a juz mam mmsa na komorce :) urodzila przed 7 ale pisala, ze ciezko bylo. Takze jestem po raz kolejny etatowa ciocia ;) chyba czas wstac z lozka, bo na 8 do pracy cnie ;)
asia mnie wczoraj wkuwila siostra, potem Wam napisze
si ju!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #695929 przez Asia K
Cholerka wczoraj chyba taki dzien był nerwowy i denerwujący :angry:
Bloog juz dziala - wystarczy cos napisac w tytule jak radzila Kas i jest wszystko oki :)
Agni - dwugodzinny poród był ciężki?
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #695985 przez moofka
hej :)

mi się Pola kojarzy z "przepisem na życie" :) Agi mi też się podobają takie nietypowe imiona, może dlatego że sama takie mam. zobaczymy co mąż wymyśli :unsure:

Wy się kłócicie z mężami a ja Wam zaraz na blogu napiszę co mój musi robić :P

Gosia ja trzymam kciuki, żeby Ci się już udało, ale jeśli to jeszcze nie TEN cykl to może skocz do tego gina, zwłaszcza że sama napisałaś że by się przydało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696015 przez gosia28
poczekamy zobaczymy.

moof ale spotkało tego Twojego emka :blush:
ślicny avatarek :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696032 przez Agnilla
Asia, smsa dostalam 4:30 ze wody jej odeszly i jest w szpitalu. a maly sie przed 7 urodzil. nie wiem ile cala akcja trwala, ale sie dowiem ;) wiem, ze biedna sie meczyla juz z 2 tyg, bo maly byl gotowy do wyjscia. ale wazyl 3kg, to duzy nie moze byc. pozniej sie z nia skontaktuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696062 przez lilijka
Agnilla napisał:


Dag widze, ze ostro jechalas, lepiej niz Lil
gdzie ta cholera sie podziewa?? miala bete dzis robic


Dziewczynki przepraszam że mnie nie było ale nie miałam kiedy wejść
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dzisiaj rano odebrałam wyniki bety
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Dziewczynki chciałabym zebrać tutaj jakieś wskazówki, rzeczy których się nauczyłam obserwując swój organizm

1. Brak malin na owulacyjnym znaczy, że cykl jest prawdopodobnie bezowulacyjny
2. Owulacja może się przesunąć i być później dużo co nie oznacza że jest gorsza jakościowo :)
3. Maliny na owulacyjnym po owulacji rzadko występują w ciąży więc nie radzę tego używać jako sprawdzenia czy się jest w ciąży
4. wszystko może wpłynąć na owulację- mi wpłynęło zapalenie pęcherza i jakaś grzybica ;)
5. testy ciążowe robione kilka dni przed terminem @ zwykle nie pokażą prawdziwego wyniku (ja robiłam 4 dni przed i był negatywny:)
6. testy ciążowe robione po terminie @ ZWYKLE dają prawdziwy wynik
7. Zrobienie 10 testów ciążowych z wynikiem negatywnych i ujemna beta znaczy że CIĄŻY BRAK nie ma co się łudzić:)
8. warto robić testy owulacyjne i najlepiej czekać z seksiwem kilka dni po @ jeśli oczywiście testy są ujemne żeby wzmocnić żołnierzyki
9. furagina może wpłynąć na wynik testu owulacyjnego
10.warto zrobić sobie monitoring cyklu 100% pewności czy jest owulacja czy pęcherze pękają itp
11. polecam CLO bo z nim mi się udało (btw mam 5 tabletek jakbyście chciały:)
12. Zdrowa para zwykle stara się pół roku
13. czasami jak wszystko wskazuje że nic z tego to znaczy że coś z tego może być:)
EDIT
14. To, że nie widać śluzu nie znaczy że go nie ma:)
15. Czasem śluz wydaje się nie być taki jak powinien ale zadanie swe spełni:)

dziękuję, że cieszycie się moim szczęściem i Agnilla wiem o czym piszesz- ja też poczułam zazdrość jak Iss dała fotkę testu ale cieszyłam się że jej się udało.

Skoro mi się udało to i Wam się uda- ja przekreśliłam ten cykl a jednak...

idę do pracy jak mi się coś przypomni to dopiszę:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl