BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 10 miesiąc temu #696745 przez Asia K
No i poczytałam :)

Agnila - tak tak tak wybaczyłam mu :laugh:

Kaś- Młoda focha strzeliła jak byk , tylko nie wiem czemu, moze sie obraziła na świat jak Iss i potem nam z testem wyskoczy :ohmy: Tylko ze Iss nas nieopuściła ;)

Ann - no ja wiem co pisze na opakowaniu , ale ta kontrolna była tak dziwnie jasna ze szok :ohmy:

A wiecie że ja też sie zaczynam pakowac :unsure: Ha nie wiecie bo wam nie mówiłam jeszcze :P
Opuszcze was na 2 całe tygodnie (nie bede miala netu) i jak wróce to ja chce tu czytac same dobre wieści :laugh: Ja mam nadzieje ze @ nie przyjdzie i bede testowac 16-17 lipca. wtedy jej sie spodziewam . Oj jakbym tylko mogła zamknąć jej drzwi by u mnie niezawitała ;)
Tak więc przez dwa tygodnie będę robiła .... NIC :lol: :lol: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696748 przez moofka
Młoda strzeliła focha bo jest młoda :P zniecierpliwiła się.... może Jej przejdzie i wróci.

Asia ja nie wiem czy ból pachwiny może być związany z owu, nigdy tak nie miałam. a krechy masz szalone :) ciążowy będziesz testować jeszcze na wyjeździe czy jak wrócisz?

Porto ja jestem z Lublina :)

a Kaś to dzisiaj leci tak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696777 przez Asia K
Moof termin @ mam 16-17 lipca . Wyjeżdzam 6-go a wracam 20-go. Jeśli małpa nie pokaze sie 16-go to testuje wtedy własnie :) Taki mam plan
:laugh:
Kochane trzymajcie kciuki, ja zdam relacje jak tylko bede miala mozliwosc dorwania sie do kompa :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696781 przez Asia K
Zadam wam jeszcze jedno moze głupie pytanie ;) ale kto pyta nie błądzi podobno :silly: więc
Jak boli was jajnik to gdzie odczuwacie ból? Tak jakbyscie miały mi powiedziec ile mniej wiecej od pepka w bok , w dół, po ukosie? Jak to jest?
Tylko prosze sie nie śmiac :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696805 przez Porto1987
Moofka ja też z Lublina jestem, tylko wywiało mnie od kilku miesięcy do Wielkopolski, ale utożsamiam się tylko z Lublinem :D

Zaraz postaram się cyknąć fotki teścików, ciekawe co z nich wywnioskujecie :P

Asia K dla mnie ból jajnika, to po ukosie w dół. Czasami go czuje, ale nigdy nie zastanawiałam się, czy to ból owulacyjny, bo mi to do niczego nie było potrzebne. Teraz trochę żałuję, że nie zaczęłam się obserwować wcześniej :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696810 przez Asia K
No kurka Jurka (hehe Goś mi sie przypomniała ) :laugh: mnie wlasnie dzisiaj pobolewa tak po ukosie w dół od pepka jakies około 10 cm moze troche wiecej (nie mierzylam centymetrerm :P ) a nigdy tak nie mialam. Moze to owu ? :laugh:
Czuje ze sie zabardzo nakrecam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696813 przez Porto1987

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696816 przez Asia K
Ja bym obstawiala te dwa pierwsze, ale ten ostatni tez jest pojezany - moze owu bedzie w najblizszych dniach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696821 przez Porto1987
Właśnie mi też tak się wydaje. Tylko, że jak miałam cykle ok 30dniowe, to owu już 10-11 dc? Tego się najmniej spodziewałam. Jeszcze mam 4 paseczki to wytestowania i zobaczymy co dalej wyjdzie. Jeżeli owu ma być, to proszę jak najbliżej weekendu, bo wtedy Mąż wraca i dobrze jakby się wyrobił :D a jeżeli już była, to już tylko mi pozostaje czekanie do @ może nie przyjdzie :D :D :P

Asia K a wcześniej nie odczuwałaś jajników?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696826 przez Asia K
Porto no wlasnie nie, ale niezwracalam na to tak uwagi , juz sama nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696841 przez Agnilla
no właśnie kurna, gdzie jest Jurek? :D
Asia, jak ja mam owulację, to mnie boli lewa pięta :P nie no tak na poważnie, to jakbym miała celować, to tak hmmmm nad kością biodrową trochę po skosie w kier drogi do raju :P się nie nakręcaj, może Cię boli od wczorajszych wariacji w łózku ;)
o młodej moofka wyciągnęła mi z ust, młoda jest chciała hop siup. świeża mężatka to ma najwięcej ochoty na seks ;) ej młoda, nie fochuj się tu tylko walcz!

Porto, sorry, ale ja tam malin nie widzę :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696858 przez Asia K
No to wszytsko jasne - BOLI MNIE JAJNIK :) tera to juz bede wiedziec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696880 przez Agnilla
niech booooli, bo jak boooli to rośnie, a potęm pęka...pęcherzyk ma się rozumieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696887 przez Dagnes
Porto ja też obstawiam 10 dc.
A my w tym roku nigdzie sią nie wybieramy na wakacje, także bądę z Wami na bieżąco śledzić co i jak. Nie wyobrażam sobie nadrabiać na naszym forum 2-tygodniowych zaległości;)
Próbuje mężulka namówić jutro na wypad do lumpka. U nas w Zamościu jest mega dużo i fajne, markowe ciuchy można upolować, ale się strasznie opiera. Jak nie jego to teściową może zwerbuje. W sierpniu mamy weselicho w Warszawie i ide w kiecke z asosa za całe 30 zł :)

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696895 przez moofka
Jurek jest twardy :P nie da się namówić na testa, wszystkie czekałyśmy jak głupie i robiłyśmy nieraz przed czasem a ta się skubana uparła no!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl