BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696075 przez gosia28
lili ale dekalog, a nawet trekalog czy jakoś tak można by to nazwać :) ale ładnie wszystko podsumowałaś :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a tego testa drugiego robiłaś? czy już tylko betę? A beta ładna :) super gratulacje :kiss:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696080 przez Agnilla
Lil, pocaluj sie :P
chcialam pisac, ze tez chce clo ale Goś była pierwsza, a ja powiedzialam kiedys, ze jej ustepuje miejsca w kazdej kolejce. Goś jak wychodujesz wiecej jajek, dasz mi jedno? :P
jestem na Was zła, że zachodzicie wszystkie, oooo :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696100 przez issska1986
Lil gratki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

no walnęłaś 10 przykazań :)

Agi duphaston też powinien Ci pomóc a jak nie to idź do ginki po CLO...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696104 przez Agnilla
nigdzie nie ide :P bede piła całe wakacje :P
ale znalazłam fajne wakacje, maz juz marudzi, ze drogo, a na chorwacje ile by wydal :P jaki kolo :P
travel.groupon.pl/23574735

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696152 przez issska1986
Agnilla napisał:

nigdzie nie ide :P bede piła całe wakacje :P
ale znalazłam fajne wakacje, maz juz marudzi, ze drogo, a na chorwacje ile by wydal :P jaki kolo :P
travel.groupon.pl/23574735


ehe ty i picie :P
no sporawo, ale fajnie :) na bogato przynajmniej, ale chyba wolałabym Chorwację, tak bym chciała pojechać, że szok... może zgadamy się z jakimiś znajomymi i pojedziemy kiedyś...

Kurdę Agi odkąd nie chodzę do pracy to nie oglądam m jak miłość, ale na czas wakacji wszystko zabierają...

ja z imieniem mam problem, bo M. ma dużą rodzinę i wszystkie imiona zajęte... Damian, Marta, Weronika, Mateusz,Kuba, Szymon :)
ja imiona miałam już dawno wybrane, dziewczynka to Marcelina mi się podoba, mężoju też, albo Kornelia ale mężowi się nie podoba,, jemu sie Klaudia jeszcze podoba ale mi się źle kojarzy.... A dla synka to jak pisałam, miał być Krystian, ale M. wymyślił Aleksandra i pow ze mi nie popuści... mi się też podoba- Alek, Olek zdrobnialie-mam w pracy i bardzo fajny inteligentny facet :) a Krystian miał byc po Ronaldo :) talent do piłki miał odziedziczyć :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696165 przez ann-sunshine
Moof z tym szukaniem tętna na tym etapie ciąży to tak jest, jak dzidzia się odwróci i zaszyje gdzieś tam głęboko to ciężko znaleźć, ale pod koniec ciąży to już chwila moment i będziesz słyszeć bicie serduszka. Cieszę się że wszystko ok. A lekarze powinni uspokajać ciężarne, że szukanie tętna może chwilę potrwać, bo też mam takie wspomnienie z 1ego ktg.

Iss dzidzia najważniejsza, dasz radę. Trudno mąż będzie musiał bardziej się w domu zaangażować, czyli zakupy i sprzątanie na jego głowie. Słuchaj lekarzy, a dobrze będzie. I NO STRESS!!! Wiem, że łatwo się mówi, gorzej wykonać, ale to dla dobra dzidzi. I Aga dobrze mówi, urlop i praca teraz nie są ważne. Ważna jest dzidzia i ty.

Kaś z imionami nie będę pomagać, bo ja lubię te proste, tradycyjne. U mnie truskawki jeszcze są, ale pada od kilku dni więc pewnie to ich ostatnie podrygi.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lil ale się cieszę :-) Super!!! A te przykazania to by trzeba na pierwszą stronę walnąć normalnie ;-p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696179 przez Agnilla
Iss, ale na chorwacje musialabym wydac jeszcze raz tyle. a tu i mam morze i spa i wyzywienie jakby to wszystko podliczyc. musze Pana dzis na to nakrecic bo i termin pasuje 13-20 lipca. bo potem od ok 20 do 25 spodziewam sie @ wiec wtedy moge do tesciow jechac ;)
ja nie bede pila? bede, wode, co sluz mi sie polepszy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696183 przez moofka
Lil niezłe podsumowanie dałaś :) a bety gratuluję :kiss:

Ann ten lekarz mówił, że w tym tyg ten sprzęt może nie wyłapać, ale ja i tak miałam nerwa. jakby nie znalazł to pewnie bym się w domu denerwowała, że coś jest nie tak i tłumaczenia na nic by się zdały. no ale znalazł, więc jak wyszłam z gabinetu to było pierwsze co powiedziałam mężowi :)

nie róbcie tu bitwy o clo, może wcale nie będzie Wam potrzebne :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696273 przez Kaś_O
lilijka napisał:

Agnilla napisał:


Dag widze, ze ostro jechalas, lepiej niz Lil
gdzie ta cholera sie podziewa?? miala bete dzis robic


Dziewczynki przepraszam że mnie nie było ale nie miałam kiedy wejść
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dzisiaj rano odebrałam wyniki bety
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Dziewczynki chciałabym zebrać tutaj jakieś wskazówki, rzeczy których się nauczyłam obserwując swój organizm

1. Brak malin na owulacyjnym znaczy, że cykl jest prawdopodobnie bezowulacyjny
2. Owulacja może się przesunąć i być później dużo co nie oznacza że jest gorsza jakościowo :)
3. Maliny na owulacyjnym po owulacji rzadko występują w ciąży więc nie radzę tego używać jako sprawdzenia czy się jest w ciąży
4. wszystko może wpłynąć na owulację- mi wpłynęło zapalenie pęcherza i jakaś grzybica ;)
5. testy ciążowe robione kilka dni przed terminem @ zwykle nie pokażą prawdziwego wyniku (ja robiłam 4 dni przed i był negatywny:)
6. testy ciążowe robione po terminie @ ZWYKLE dają prawdziwy wynik
7. Zrobienie 10 testów ciążowych z wynikiem negatywnych i ujemna beta znaczy że CIĄŻY BRAK nie ma co się łudzić:)
8. warto robić testy owulacyjne i najlepiej czekać z seksiwem kilka dni po @ jeśli oczywiście testy są ujemne żeby wzmocnić żołnierzyki
9. furagina może wpłynąć na wynik testu owulacyjnego
10.warto zrobić sobie monitoring cyklu 100% pewności czy jest owulacja czy pęcherze pękają itp
11. polecam CLO bo z nim mi się udało (btw mam 5 tabletek jakbyście chciały:)
12. Zdrowa para zwykle stara się pół roku
13. czasami jak wszystko wskazuje że nic z tego to znaczy że coś z tego może być:)

dziękuję, że cieszycie się moim szczęściem i Agnilla wiem o czym piszesz- ja też poczułam zazdrość jak Iss dała fotkę testu ale cieszyłam się że jej się udało.

Skoro mi się udało to i Wam się uda- ja przekreśliłam ten cykl a jednak...

idę do pracy jak mi się coś przypomni to dopiszę:)


BRAWO LILI podobają mi sie Twoje wnioski. jeszcze bym dodała:
14.! To że nie widzisz śluzu płodowego to nie trzeba panikować i nie oznacza że żołnierzyki nie dotrą do celu..

ps. czytam dalej :P


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696286 przez Kaś_O
Fajny wypad, Chorwacja jakieś 1,5tys by was kosztowała ale masz gwarancję słońca większą niż w Polsce. I przepięknie tam jest. Ja byłam w Makarskiej we wrześniu po prostu cudowne miejsce. Polecam wam też Rodos ale szczerze nie w lipcu. Ja byłam na poczatku czerwca a temp i tak sięgała 29stopni i w nocy tylko otwarty balkon bo inaczej spać się nie dało. Co prawda w sezonie klimę masz wliczoną do ceny więc jest inaczej ;) A Aga Ty lubisz się skwarzyć bo ja to aż takich upałów nie lubię. Dla mnie fajna pogoda to 25stopni tak żeby na plaży poleżeć pokąpać się i w ogóle..

Isska odchowamy dzieciaki i trzeba jechać.. Ja obiecałam sobie że jak za rok w wakacje pomyślę o wyjeździe. oczywiście nie będą to szalone libacje jak do tej pory ale kurde z dzieciakami też można super jeździć, my byliśmy w kołobrzegu jak Czarula miał 5 miesięcy super wspominam ten wypad. Zresztą Ann wy też chyba robiliście jakis wypad jak Martusia była taka mała?


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696293 przez ann-sunshine
Pewnie że da radę z dzieciakami jeździć, tylko to już inaczej wygląda. Jak Marta miała 4-5 mcy to ja sama z nią do rodziny do łodzi pojechałyśmy i siedziałyśmy tam u prababci jakieś 3 tygodnie. A wspólny wypad to taki jednodniowy do Gdańska zrobiliśmy jak miała ze 3 miechy, no i teraz do Anglii. Jedyne co to picie na zmianę, tzn mąż pije to ja nie i odwrotnie. Poza tym wkurzające są ceny biletów lotniczych za takie małe dzieci, bo przecież niemowlę siedzi u mamy na kolanach, do tego nie może mieć bagażu podręcznego a kasują normalnie jak za dorosłego! Paranoja.

Kaś śluz płodowy ci wyszedł w poprzednim poście :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696298 przez Kaś_O
Co do ceny biletów to jakaś masakra jest. wyobraźcie sobie że teraz lecąc z Czarkiem płacę za niego 200nok a wracając z nim płacę 8nok. Jaka tutaj sprawiedliwość? :angry: :|

Ann chyba zakręcona jestem bo nie zrozumiałam :silly:


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696301 przez Agnilla
Kaś, wstepnie sprawdzalismy i chorwacja to jakies 1700 za osobe, masz 3400. do tego pieniadze na wycieczki wiec 5 tys jak byk to minimum. jak rok temu mielismy egipt za 1690/os do tego dolary prawie 2 tys....ostatecznie szlismy wykupic i ucieklo nam sprzed nosa. przeplakalam wiele dni, bo w egipcie sa delfiny. a ja sie tak na nie cieszylam. maz do brudasow nie chce leciec teraz, a mi ta chorwacja wisi. chybaaa, ze sa tam delfiny ;) ale do delfinow w ciazy nie mozna podchodzic, wiec musze wybierac niestety...wiadomo, przez wakacjami jeszcze ostatnie zakupy itp. a tam mam za 2800 w jaroslawcu wszystko a i pogoda ma byc dobra. bede miala 500 m do Ferri, jak mnie zobaczy to padnie :P
kas ja tez nie kumam :P
ps. spakowana? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696305 przez ann-sunshine
oj babeńki ten śluz to chyba płodny a nie płodowy :laugh:

a tak z innej beczki to muszę zdecydować czy samsung galaxy young S6310 czy lg swift L5. Help

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696320 przez Agnilla
Roznia jest w wielkosci, samsung ma 3,3 cala a lg 4 cale. Wiec jezeli ktos chce miec maly telefon to samsung, jak wiekszy to LG. Poza tym pozostalymi rzeczami malo sie roznia, ale i tak ogolnie lepszym telefonem jest LG.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl