BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 10 miesiąc temu #696321 przez Kaś_O
haha może być i płodny :silly: :woohoo:

UUU to chyba jakoś ceny wywindowały w górę, ja zawsze staram się ustrzelić takie last i Rodos udało mi się za 1400za 2 os Ale to było trochę przed sezonem i ostatnie miejsca dosłownie.

Ann nie wiem czy Ci pomogę albo powiem tak naprewno nie pomogę bo ja Samsungów osobiście nie lubię, strasznego pecha mieliśmy do tej szajsungowatej firmy a Lg nie znam.. :P Chociaż teraz też chcę sobie tableta kupić i waham się nad IPadem albo Samsungiem jakimś..


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696324 przez Agnilla
aaaa wlasnie, ja na rodosie tez bylam przeciez po slubie nie moge powiedziec, ze zaluje, ale kasy poszlo sporo bo chyba 5400 dalismy a czy to taki szal byl? fajnie, goraco, co uwielbiam, ale tez chce troche zwiedzic. musielismy auto wynajac i pojechalismy raz na wycieczke z innymi polakami. zal mi kasy niestety. za delfiny moge 5 tys dac, za upal nie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696340 przez aggi
Lil baaardzo cenne wskazówki, napewno się przydadzą :) Tak bardzo Ci gratuluję :*

Co do wakacji to moja mama wybiera się z babcią na Chorwację za kilka dni :) I płacą coś 2,5tyś za spanie, jedzenie i przejazd. Reszta wszystko sobie muszą kupować ale i tak malutko płacą. No i sam fakt że mają pewność że pogoda dopisze.


Ann co do telefonu to zaryzykowałabym Samsunga. Zawsze byłam za Nokiami, teraz mam Samsunga już od hoho i nie oddałabym go za nic :)


dziewczyny u mnie 18dc, testowałam i znów cień cienia. Chyba nie będzie już owu w tym cyklu, mam takie wrażenie.. Ale postanowiłam że jakby co to stestuję jeszcze kolejny cykl i z wypełnionymi karteczkami z dwóch cykli wybiorę się do gina. Będzie miał ogląd co i jak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696344 przez gosia28
ann ja całe życie nokię mam więc też się nie przydam.

kurcze, fajne te wczasy o których piszecie, my to w tym roku tylko jakiś wypad w góry czy cuś.

Agi sklonowane jajko prześlę poleconym ;)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696353 przez Agnilla
ja kocham nokie, a teraz mecze sie z sony ericssonem, ale nie bede wybrzydzac :)
aggi one to pewnie autokarem jada, czy samolotem leca?
na testach owu nawet jest napisane, ze jak nie bede wychodzily pozytywne przez 3 mce to nalezy sie do gina zwrocic
ja mam dzis 10 dcm nie wiem czy testowac, chyba jeszcze nie ma po co ;)
czas do domu :)
Goś wysyłaj kurierem! zaplace za express ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696359 przez aggi
Agni no teraz autokarem bo babcia ma ciśnienie i strach samolotem. Ale ja z mamą byłam z trzy lata temu w Grecji samolotem i znalazłyśmy ofertę last i też coś 2tyś płaciła z drobnymi. Także no wiadomo że w sezonie jest najgorzej bo ceny wzrastają do max

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696360 przez moofka
my 2 lata temu pojechaliśmy do włoch na deskę, wyprawa była autokarem i powiedzieliśmy sobie nigdy więcej! więc jakiekolwiek wycieczki by miały wchodzić w grę to dopłacamy za samolot :) a na rodos wynajmowaliśmy samochód i objechaliśmy całą wyspę.

ja mam teraz sony ericssona i go uwielbiam, już nie pamiętam co miałam wcześniej. mój mąż strasznie narzekał na samsunga, ze 3 razy mu się zepsuł....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696370 przez Dagnes
Lil gratuluję bety:)
Byłam dziś na małych zakupach i zaopatrzyłam się w nową bieliznę. Mój obecny rozmiar góry 75 D masakra jakaś. Moof nie jesteś sama

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696373 przez Asia K
Czesc dziewczyny
Wczoraj mialam dwie maliny , ale
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Dzisiaj mam to i niewiem co o tym myslec bo testowa jest wyraxniej widoczna od kontrolnej ale ta kontrolna to baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo slabiutka - czy ona czasem nie powinna byc malinowa choc troche?

Slabo widac ale powiedzcie co sadzicie-czy kontrolna moze byc taka slaba?

Teraz poczytam co naskrobalyscie :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696376 przez Dagnes
Ja już w ten test bym się nie zagłębiała tylko działała:)

Wiktoria

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696386 przez Asia K
Dagnes tutaj jest problem bo my z moim jestesmy w fazie wojny domowej od wczoraj i niewiem czy mu przeszlo :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696389 przez gosia28
Asia gódźcie się szybko bo sytuacja wymaga :laugh: malina jak nic na testowej, ja bym wzięła pod uwagę taki teścior ;)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696457 przez ann-sunshine
Asia a popatrz co na opakowaniu testu pisze:

positive gdy:
- kontrolna i testowa tego samego koloru albo
- testowa ciemniejsza od kontrolnej

TO NAD CZYM TU SIĘ ZASTANAWIAĆ??????????? Przepraszać się ze swoim ino szybko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696461 przez Agnilla
Nie przepraszaj go!!! Powiedz, ze mu wybaczasz :P bo wina jego ofc :P
moj mnie tez juz wkurzyl. Pytam czy zawiezie ze mna bransoletke. On:autem? No mowie, ze tak. Nie,nie autem. To pytam czy pieszo? Tez nie. To kuwa jak??? Samolotem?? I mi temat zmienia. Wiec sie wkurzylam I sama pojechalam I zalatwilam. Jezu faceci...
moof jak Twoja szafa? :) bo moja znowu wymaga posprzatania I chyba to dzis zrobie
w sumie bez sensu zebym dzis testowala, szkoda testow, moze komus sie jeszcze przydadza. Chyba od czw rusze w 12dc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696471 przez Kaś_O
Moofka mój mąż też właśnie miał samsunga i wymieniał go 4 razy aż w końcu uznali że to wina czegoś tam i nie podlega gwarancji. Zepsuł sie dzień po odebraniu. Więc dlatego napisałam szajsung.

nienawidzę się pakować.. Jakaś masakra :angry: nie wiem co zabrać nie wiem co mam w Polsce.. już mi brakuje miejsca.. grrr


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl