BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 10 miesiąc temu #696514 przez gosia28
Kaś, też nienawidzę pakowania, a jeszcze bardziej rozpakowywania :S

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696529 przez moofka
Kaś ja też się zaczynam pakować :dry: i tak jak Gosia bardziej nie lubię rozpakowywania.

Agi moja szafa całkiem całkiem wygląda, bo ja od czasu ujawnienia się bebolka noszę jakieś 10% zawartości, a reszta leży w porządku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696574 przez Agnilla
ja w sob zrobiłąm taka rozpierduche, ze polowa ubran lezy poza szafa, a mam takiego lenia dzis, ze leze i sie ruszyc nie moge :/
no ale ideeee bo mi to spac nie da :/
pakujcie sie laski i odpoczywajcie :kiss:
ktora teraz testuje ciazowy? sa jakies na placu boju jeszcze? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696631 przez lilijka
gosia28 napisał:

lili ale dekalog, a nawet trekalog czy jakoś tak można by to nazwać :) ale ładnie wszystko podsumowałaś :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a tego testa drugiego robiłaś? czy już tylko betę? A beta ładna :) super gratulacje :kiss:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ale pytanie czy Ci to będzie potrzebne...:) Robiłaś ciążowy? albo owulacyjne ? co Ci wychodzi?
Test drugi robiłam i też kreska ale blade są :) no ale są :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696633 przez lilijka
Agnilla napisał:

Lil, pocaluj sie :P
chcialam pisac, ze tez chce clo ale Goś była pierwsza, a ja powiedzialam kiedys, ze jej ustepuje miejsca w kazdej kolejce. Goś jak wychodujesz wiecej jajek, dasz mi jedno? :P
jestem na Was zła, że zachodzicie wszystkie, oooo :P


haha ale jaja dosłownie i w przenośni;) No Gosia była pierwsza bejbe ale napisz mi adres na priv to też Ci coś wyślę :)
Nie bądź zła Ty też zajdziesz- zobaczysz. Wiem jak to jest bo ja już depresja prawie od stycznia się nie udawało ale tak naprawdę zdrowa para stara się jakieś pół roku i jest to normalne więc się nie pruj :P :P :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696635 przez Porto1987
Cześć Dziewczyny :)

Dawno mnie nie było, tzn. byłam i czytałam, ale jakoś tak ciężko było z odpisywaniem :(
Cieszę się razem z Wami, że wychodzą Wam pozytywne teściki (owu i ciążowe). Ja też czekam, żeby i mi się udało. Powiem Wam, że robię testy owulacyjne i tylko raz w 10 dc miałam dwie ładne kreski. W pozostałe dni mam jaśniejsze :angry: a dziś już 14 dc. Nie wiem jak to interpretować, czy owu już była czy co. Bo teoretycznie myślałam, że dopiero będzie. Najwyżej jeszcze poczekam i po testuję.

Agnilla bardzo mi się podobało Twoje stwierdzenie, żeby nie przepraszać a wybaczyć :D :D :D super!! Zapamiętam sobie i ja, a co! :P :P :P

Kobitki szykujące się na wojaże - uważajcie na siebie i miłej podróży!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696637 przez lilijka
Agnilla napisał:

Iss, ale na chorwacje musialabym wydac jeszcze raz tyle. a tu i mam morze i spa i wyzywienie jakby to wszystko podliczyc. musze Pana dzis na to nakrecic bo i termin pasuje 13-20 lipca. bo potem od ok 20 do 25 spodziewam sie @ wiec wtedy moge do tesciow jechac ;)
ja nie bede pila? bede, wode, co sluz mi sie polepszy :P


U bicz do teściów z @ chcesz jechać? żeby się na nich chyba wyżywać haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696642 przez lilijka
aggi napisał:

Lil baaardzo cenne wskazówki, napewno się przydadzą :) Tak bardzo Ci gratuluję :*



dziewczyny u mnie 18dc, testowałam i znów cień cienia. Chyba nie będzie już owu w tym cyklu, mam takie wrażenie.. Ale postanowiłam że jakby co to stestuję jeszcze kolejny cykl i z wypełnionymi karteczkami z dwóch cykli wybiorę się do gina. Będzie miał ogląd co i jak


Dzięki. A co do owu to testuj do @ bo mi np się przesunął mocno cykl i miałam gdzieś owu 22 dnia dopiero i wtedy zaszłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696646 przez lilijka
Dagnes napisał:

Lil gratuluję bety:)
Byłam dziś na małych zakupach i zaopatrzyłam się w nową bieliznę. Mój obecny rozmiar góry 75 D masakra jakaś. Moof nie jesteś sama


dzięki :kiss: a co do biustu to ja mam taki na co dzień :P ciekawe jak mi urośnie w ciąży haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #696649 przez lilijka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696691 przez aggi
Porto najlepiej zrób zdjęcie i nam tu podrzuć to ocenimy :)

Lilijka dzięki za radę, mam właśnie zamiar aż do @ testować, caluteńki cykl dzień po dniu. To moje pierwsze testowanie więc zobaczymy co z tego będzie. A jeśli nic to przetestuję jeszcze kolejny cykl, a potem wio do gina. No chyba że nie będzie takiej potrzeby :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696698 przez Agnilla
Asia nide przepraszaj :P wybacz mu jego winy :p moj mnie dzis tak drazni ze mu zaebie zaraz :P kuwa taka skleroze ma, ze sie umawia na 3 rzeczy naraz
lil zadnego adresu Ci nie wysle, bo mi wyslesz a) duza czekolade z orzechami i toffee :P b) zapas testow owu ;) a im wiecej ich mam tym dluzej nie zachodze :P moof mi z 30 wyslala to do grudnia nie zajde :P
porto stestuj caly cykl, w miedzyczsie wybaczaj mezowi jego winy w nocy ;) nie myj sie po i spij z zawartoscia. Swieca tez by sie przydala. Rano wstan, ale prawa noga, odmow 3 zdrowaski i zajdziesz od razu :P ja sie nie modle i dlatego mi nie wychodzi ;)
Lil, jak jade do tesciow to tylko z @ co bede na rowni bicz jak tesciowa :P
ale teraz bedziecie mialy cycuchy, haaaaa. A ja taka mloda nienaruszona sarenka :) Wasze beda ogromneee maka sobie pudrujcie pod nimi, zeby odparzen nie bylo :P
gos choduj jajka i wysylaj :)
myc sie i spac, gute nacht :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696712 przez Porto1987
Agnilla świetny post, ale mnie rozweseliłaś :P

coś mi się przewinęło przez oczy, że któraś z Was jest z Lublina?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696730 przez Kaś_O
Porto bez zdjec to ciezko cos ocenić.. Wiec strzel fote swojej tabelki czy co tam masz i wstawiaj to Ci cos moze podpowiemy..

Młoda chyba foszka na nas strzeliła i testy owu..


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696739 przez Asia K
Cześć dziewczynki :)

Wczoraj nie dawał mi tescior spokoju i zrobilam po 2 godzinach jeszcze raz - wyszła mega malina na testowej i juz troche mocniejsza na kontrolnej niz na tesice nr 1 ale i tak słabsza niz testowa :)
Szkoda ze mój tel robi takie ch... zdjęcia bo by was poraziła ta malina :P
No i pogodziłam sie z mężem :lol:
Ale zadam wam głupie pytanie :huh:
Wychodzi ze dzisiaj powinnam miec owu - nigdy nie mialam zadnych wskazówek od organizmu ze owu jest lub idzie lub była a dzisiaj mnie poli w pachwinie - no kurka lekarzem nie jestem ale wiem ze raczej tam jajnik mi nieopadł :silly: Mozecie cos powiedziec na ten temat ? Moge to wiazac z owu czy raczej nie?

Tera ide czytac co tam naskrobałyście od wczoraj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl