BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 10 miesiąc temu #697776 przez Porto1987
No ciekawa jestem jak wyjdzie dziś u Ciebie. Jak u mnie jeszcze nie było owu, to zamawiam sobie na jutro albo na sobotę :P Mąż mi musi dostarczyć materiał :D, bo na tygodniu, to jestem słomianą wdową :( ale to możliwe przy ok. 30 dniowych cyklach, żeby owulacja była ok. 10-11 dc ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697783 przez aggi
Nie wiem szczerze mówiąc ja mam 30 dniowe cykle a kreski na testach pokazały się dopiero w 19dc .. dzisiaj mam 20dc. Więc coś późno moim zdaniem ale ważne że w ogóle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697789 przez Agnilla
Porto widzisz, ja mam cykle 32 dniowe a owulacje mialam w 15 dn. tylko najwidoczniej u mnie faza lutelana wynosi 17 dni, bo ja taki miks jestem :P ciekawe, czy duphaston mi skroci cykl?
ja mam dzis 12 dc, jak nie zapomne to sobie owu test stestuje bo dzis u mnie 12 dc. nie czuje sie na nic , nic mnie nie boli. modle sie tylko, zeby prl mi nie skoczyla

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697790 przez Porto1987
No tak, dobrze, że są. Ja już nie wiem, co mam myśleć. Może wcale nie będę o tym myślała :D i może wtedy lepiej na tym wyjdę :P :P Oj czekam na to co wyjdzie do końca tygodnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697791 przez Asia K
porto ja mam tak samo - tylko w weekendy go mam. W tym tygodniu tylko mi sie udalo bo jest caly tydzien w domu :) Zdazylismy sie pokłucic i pogodzic , a efekty hmmm okaze sie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697793 przez aggi
To jakim cudem owu byłaby tak późno skoro mam 30 dni cykle? a kreski pokazały się w 19dc? to trochę późno, nie? Czy to normalne ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697794 przez Porto1987
Agnilla a jakby faza lutealna wynosiła ok. 20 dni, to chyba już lekka przesada :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697797 przez Agnilla
wiesz, nie jestesmy robotami, sa rozne organizmy kto wie ;) Aggi, zobacz 19dc owulacja, a faza lutealna to ok 12 dni moze miec, wiec masz jak byk 31 dni, wszystko mozliwe :) tzn tak mi sie wydaje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697798 przez Asia K
Aggi niekoniecznie. Lil tez miala późno owu i zaszla . Z organizmem rózne rzeczy sie dzieja których my mozemy nierozumiec a owu moze sie z jakistam powodów przesówac czy tego chcemy czy nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697799 przez aggi
Dziewczyny tak samo mam pytanie co sądzicie o preejakulacie u mężczyzny? Chodzą różne teorie, jedni uczeni mówią że plemniki w nim zawarte są zdolne do zapłodnienia, inni mówią że nie są. Co Wy na to? Znacie kogoś kto zaszedł w ciążę bez wytrysku w środku? Ostatnio zaintrygowało mnie to, czytałam szukałam i wszędzie są wykluczające się informacje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697802 przez Asia K
Aggi ja nieznam nikogo takiego kto by zaszedl nie chcac - bo o tym chyba mowa - jak chcesz to do środka sru wszystko i juz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #697804 przez Porto1987
Ciężko gdybać, najlepiej podziałać i czekać efekty :P :P

Jeśli chodzi o preejakulat, to ja nie słyszałam o takiej osobie. Mnie niestety też to nie spotkało :( Poza tym myślę, że to nie takie proste ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697808 przez aggi
Nie nie, wiadomo że jak działać to działać do środka:)

Zaintrygowało mnie tylko to że tyle dziewczyn mówi że wpadło, ale zapiera się że chłopak wyciągnął przed wytryskiem, że nic takiego nie robili itd. No więc wchodzi w grę kwestia preejakulatu - teorie są różne, jeżeli akurat natrafiło na owu to może rzeczywiście szanse zajścia w ciążę są skoro stosunek był normalny tylko 'wyciągany'? ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697812 przez aggi
Ja wiem że samo zajście w ciążę nie jest takie proste bo można mieć mega szczęście i kochać się x czasu bez zabezpieczeń, bez przerywanego i nie zajść - bynajmniej znam dużo takich osób. Widocznie takie organizmy że albo trafiłoby w owu i w efekcie ciąża albo wcale :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697814 przez Porto1987
Albo chłopakowi, tylko się wydawało, że zdążył przed ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl