BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

10 lata 10 miesiąc temu #697049 przez aggi
Jej u mnie wkońcu coś ruszyło, krecha ciemniejsza niż ostatnimi czasy. Wciąż słaba ale już ciemniejsza niż była :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697050 przez aggi
zastanawiam się nawet czy to nie maliny, choć chyba nieeee... może jutro będzie jeszcze ciemniejsza :) jak mówicie, czekać do jutra czy już dziś działać z moim? i jutro ewentualnie też? aaaaaaaaaaa pomocy bo w sumie ucieszyłam się :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697051 przez Kaś_O
No ze tez musialyscie tutaj dzis naprodukowac ja juz dolecialam, zaliczyłam truskawki i u mamy jestem :) poczytam sobie was o :p


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697054 przez Asia K
Dzialaj dzisiaj i jutro i fote dawaj :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697056 przez Asia K
Kaś no witaj w domu :laugh:
Jak Czarus lot zniósł? A ty jak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697059 przez aggi
Załączam foto. Jak mówicie jutro będzie ciemniejsza? Czy to uznać za pozytywny? Co robić? heelp :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697063 przez aggi
kurde coś mi zdjęcie nie chce się wrzucić :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697064 przez aggi
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697067 przez aggi
jakieś takie jasne te krechy wyszły na foto, w realu są ciemniejsze trochę;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #697078 przez Asia K
wiec tak - mi po takich wychodza ciemniejsze na drugi dzien , ale np:Iss nie wyszly ciemniejsze - z tego co pamietam i wpadła w SZAŁ :laugh: Z tego szału wyszła fasolka ale to juz inna historia :lol:
Wiec ja bym juz dzis zaczela staranka :laugh:
Z drugiej strony Moof dzialala na drugi dzien po malinach i tez jej sie udalo wiec juz sama niewiem kiedy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697083 przez aggi
no cóż wczoraj się staraliśmy w ogóle nie myśląc o ciąży czy coś tylko tak dla czystej przyjemności ;) no to dzisiaj powtórka. A jutro zobaczymy co test pokaże, zapobiegawczo dziś już się postaramy :DD bo w sumie w porównaniu do poprzednich testów to jest ogromna różnica - na tamtych niemal nic nie widać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697095 przez gosia28
aggi działaj działaj ;)

Jurek testa nie zrobił, ale coś mu po nogach ciekło, @ to nie jest, ale te plamki to już kiedyś widziałam B)

Kaś witaj na ziemi polskiej :) smakują truskawki?

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697103 przez Kaś_O
Aggi odpisze najpierw Tobie bo masz naglaca sytuacje.. Dla mnie krechy sa równe i wyglada to na pozytywny wynik. Czasem sie zdarzy ze następnego dnia bedzie ciemniejsza wiec masz
24-36h na owu.. Wracasz z pracy, robisz sie na gładko jakas lampka szampana albo wino i jazda :) na spontanie najlepiej, jak dzis nie bedzie okazji to moze jutro rano albo w nocy :) ooo i tyle

Czarek dobrze, chociaz w tych samolotach mało miejsca dzis leciało duzo osob wiec w ogole obok miejsca nie było.. Czarek został oburzony o 6 wiec nie bardzo wyspany, zaczal marudzic troche pozniej bo chciał cos porobic a jak bylismy juz nad Bydgoszczą to przysnal ;) jedyne co to z tego wszystkiego na schodach bym sie pociela ale na szczescie opanowalam sytuacje.. Jestesmy juz na zoli i Czarek robi Babci przemeblowanie.. Ja tez sie dobrze czułam podczas lotu nawet szybko mi minął.. Tylko teraz dl wifi nie moge sie zalogować na kompie :| nie pamietam gdzie jest hasło do UPS :|

Tak myslalam ze Mloda bedzie nas podczytywac ale sie obrazi na te testy.. Próbowała dzielnie przeprowadzić eksperymenty i wszystko porównać az w koncu sie zdenerwowala.. Szkoda bo to nie ma co sie bocznyc.. Sa pary zdrowe co sie starają miesiac dwa jak my z Czarkiem czy Moofka a sa takie jak mowila Lili ze z 6 miesięcy organizm na to potrzebuje. Moim zadniem wszystko tez zalezy od otoczenia i stresów.. Akurat jak sie o Czarule staraliśmy to był szczyt naszej formy.. Naprawde najpierw mielismy burzliwie bo maz duzo pracował ja sie denerwowalam od zmeczony.. A pozniej wszystko sie wyrównało i postanowiliśmy powiększyć rodzinke.. I rachu ciachu sie udalo.. Zadnych stresów nic nie mielismy.. A teraz jednak po ciazy, przeprowadzka troche stresów i organizm mowil oooo nie poczekamy..


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697113 przez aggi
dzięki za odpowiedzi dziewczyny sytuacja nagląca poza tym pierwsze moje testowanie i się spięłam :D już się martwiłam że coś ze mną nie tak i owu nie będzie. Wczoraj się przytulaliśmy intensywnie wieczorem, dziś postawiłam na strategię 'zwabić, ale nie mówić o co chodzi' B) napisałam mojemu że mam mega ochotę na niego haha :) jego takie teksty podkręcają. Zaraz idę odpalić sobie gładkościan :P i wyszukać jakieś stringi co w nich jeszcze nie chodziłam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #697116 przez Kaś_O
Moja mama to jest cudowna, mam nadzieje ze moje dzieci tez beda tak o mnie mowic.. W lodówce moje ulubione pierogi z serem :) kocham a w Norge nie ma mowy o kupnie twarogu.. A dodatkowo serowo truskawkowe, i pojemniczek truskawek juz obronnych :)

Gosia pyszne sa.. Tam takich nie ma.. Tesciu mi zafundował troche i zjedlismy z Czarkiem od razu.. A teraz bedzie dodatkowo truskawkowa uczta..
Powiem wam bo bylismy na targu, znaczy takie stoisko w sumie koło jego pracy bo bylismy jego żonę odwiedzić, tyle owoców i takie tanie.. Jutro jade na jakis targ i kupuje, zreszta powiedział ze na działce gdzie mieszkaliśmy tez full owoców :)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=64867http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=54914

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl