BezpiecznaCiaza112023

ciąża z zespołem antyfosfolipidowym (zakrzepica)

11 lata 3 miesiąc temu #506260 przez emka
Wesołych Świąt kochane, aby upłynęły tak jak sobie wymarzycie :) Wierzę, że w te nastepne będzie nas więcej! NO i że trzeba będzie jeden prezencik więcej kupować :) Życzę tego Wam i sobie :) Chyba się wyrobimy , co? :silly:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #506682 przez julka2404
Dziewczynki moje życzę Wam przede wszystkich zdrowych, pogodnych Świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze. Spełnienia marzeń w nadchodzącym roku. Dużo fasolek, zdrowych dzieciaczków i wszystkiego czego pragniecie!!!!!!!!!!!! :lol: :kiss: :kiss: :kiss:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #506767 przez Gagusia
kochane Wam również Zdrowych Wesołych Błogosłwionych Świąt Bożego Narodzenia.!!!

Niech rodzący się Jezus Chrytus wleje w nasze rodziny dużo łask i swoje miłosierdzie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #508426 przez emka
Witam poświatecznie :)

Dzieki za zyczonka. Jak sie święta udały? Ja dzis już w pracy, zazdroszczę tym co mogą poodpoczywać jeszcze... NO ale cóż...
BUziakuję Was mocno :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #508482 przez julka2404
Święta święta i po świętach. Najadłam się za dwójkę ;)Miłosz poszalał z kuzynostwem.
U mnie nastrój raczej podły bo @ czai się za rogiem :angry: O życie :(
Trzeba dalej działać :lol:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #509255 przez emka
Julka Jak tam @ rozkręciła się?

Agusia Gdzie Cię wcięło???

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #509281 przez julka2404
Mam plamienia przy podcieraniu ale ja tak mam zawsze pierwsze dwa dni, bo mam tyłozgięcie macicy i zanim krew zacznie lecieć to trochę trwa :(.

No właśnie dziewczyny gdzieś nam zniknęły -wracać!



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #509319 przez emka
Julka No ja też często mam plamienia najpierw ;) Ale też taie plamienia miałam w ciąży... w tych nieudanych, niestety. Były małe plamienia potem cisza. No i za 2 tyg znowu plamienia i koniec! :dry:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #509801 przez Gagusia
hej moje laski :kiss:

byłam dziś u mojej ginki i tak trochę popiszę Wam zas o sobie ...
pobrała mi cytologię,powiedziałam co powiedział mi Imunolog i ona stiwerdziła że od tego cyklu możemy zacząc próbowac ale to nie takie proste ..bo dała mi clexane na 100 % nie może mi dac go inaczej i byłam w aptece koszt tej imprezy na 10 dni to 116 zł wiec za miesiac ok 360 zł (masakra) jakas!!

Prosze poradzcie mi co robic?

dzis rano dzwoniłam jeszcze do Kliniki w Krakowie i wiem że Antykoagulant tocznia mam ok i białko s ,wizyte i badania do odebrania mam na 28 stycznia ,Dr Swadzba mi pwoiedział że czy mam Zespół Antyfosfolipdowy czy nie powinnam byc na clexane ale czy on mi ją może zapisac na NFZ ??!! Tu mnie to gryzie ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #509809 przez Gagusia
JUlko plamienia w czasie fazy lutealnej mogą oznaczac niedomogę progesteronu.badałas kiedys ja własnie za tydzien w poniedziałek idę robic to badanie ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #510252 przez julka2404
Agusia nawet jeśli ten lekarz wypisze Ci receptę na NFZ to będziesz musiała jeździć do niego po recepty. Musisz mieć potwierdzony zespół w badaniach.Ja bym poczekała na wizytę 28 stycznia i resztę wyników. U Ciebie 10 ampułek 116 zł. a u mnie 166zł. :cheer: złodzieje!!!

Progesteron robiłam jakieś parę lat temu jak do endokrynologa chodziłam. Poszukam w necie kiedy się robi i zrobię, dzięki za podpowiedź :) A plamienia mam od tyłozgięcia macicy. Już niejeden lekarz mi to powiedział. Ale badanie nie zaszkodzi zrobić. :blink:

Dziewczyny kiedy macie mieć @?



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #510260 przez julka2404
Badanie poziomu progesteronu powinno się wykonywać 7 dni po owulacji (czyli w przypadku klasycznych cykli około 21-23dnia cyklu).

Tak tylko ciekawe kiedy mam owulkę bo w tym miesiącu nic mnie nie bolało. A cykle mam między 28-32. I bądź tu mądra ;)



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #510347 przez emka
Julka Ja też miałam takie plamienia, robiłąm to badanie i wyszło wszystko Ok., Ale wiesz niedawno usunęłam nadżerkę i już dostaje @ z zaskoczenia , czyli może było od tego... Hmmm sama nie wiem... W każdym razie lepiej to teraz wygląda, bo wczesniej zdarzało mi sie plamić nawet 5 dni wcześniej. Progesteron wyszedł bardzo ładny. W górnych granicach. Czyli nie zawsze ma to związek z niedomogą . Ale badania mozna zrobnić dla świetego spokoju :)MI sie @ w święta skończyła, więc jeszcze dużo czasu. :) NO a ztym to cieżko rafić, bo ja nigdy nie wiem kiedy owulka, nie mam żadnego zmienionego śluzu, nie mam kłucia, jakaś taka bezobjawowa jest. :blink: Robiłam w 21 dniu cyklu, bo u mnie raczej ragularne.

Gagusia Kurcze drogo! A byłąś u gionki prywatnie? Może spróbuj do innej na NFZ? Mój gin cos mówił że jest problem przy braku diagnozy nie chcą dawać recept na NFZ, ale często dają takie z dopiskiem "do decyzji NFZ" i wtedy czasem sie uda :) Popytaj! NOsz kurcze to jest dziwne , już ci pisałam in virto chcą refundować a najprostszego leku, który moze pomóc donosić ciąże, nie chcą no masakra jakaś... NO i zeby to był twój wymysł, ale każdy lekarz ci powie ze przy poronieniach nawracających to jest jedyna droga... Oj,.. ja bym zrobiła to co ci pisałam na priv. Z drugiej strony dobrze że nie masz tego dziadostwa :) Buziaki

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #510379 przez julka2404
Dziewczyny tak mnie wszystko napiernicza że szok, zalało mnie. ;)
Muszę się w styczniu zapytać ginki jak mam liczyć cykl. Czy od plamień czy od zalania :dry:
Chyba raczej od zalania, zwariować można. ;)

U mnie nawet mając diagnozę boją się wypisywać na fundusz zastrzyki. Każdy du.. kręci żeby potem kasy nie zwracać wrrr :angry:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #510394 przez emka
JUlka ja liczę od zalania od dnia z bólem. MI gin powiedział zę będę miała refundowane na bank. On mi bedzie pisał recepty. Tylko coś gadał że nie bardzomoze przed zajściem w ciążę, czyli tak jak u ciebie, podczas starań.

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl