BezpiecznaCiaza112023

ciąża z zespołem antyfosfolipidowym (zakrzepica)

11 lata 5 miesiąc temu #470133 przez julka2404
Dziękuję za tyle komplementów :-)
Wiem że 6 maja pogoda była lipna bo też byliśmy na komunii u znajomych, ale nas wygwizdało :-(. My mieliśmy 20 maja i było tak gorąco, że po mszy położyłam świecę w aucie i zapomniałam zabrać i w ciągu paru godzin się stopiła.:-).
Nam córeczka by się przydała a Wam synuś mamusi :-)



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #470477 przez emka
Ja też dziekuję za komplementy, mi to z kolei mówią że łądnie na zdjęciach, na żywo pewnie gorzej! :lol: :silly:
Dziś umówiłam się do gina na piątek :)
I do hematologa, ale jestem w szoku bo termin dopiero na LUTY! :cheer: I to prywatnie! Obdzwoniłam dwóch i u każdego to samo, szok!
Mogłam się wcześniej umówić, no trudno... :huh:
Ginka wypytam, dzieki Tobie wiem troche więcej :)
Dzięki Ci za to :) :kiss:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #472681 przez julka2404
Daj znać po powiedział dzisiaj lekarz :lol:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #472695 przez emka
Wiesz byłam głównie do kontroli po nadżerce, ale wszystko się wygoiło pięknie, jak to gin powiedział..
Mówiłam mu o Tobie i twoim leczeniu już przed ciązą, w czasie staranek. Mówił ze bardzo możliwe ze ma to sens :blink: ale on musi się doedukować, bo nie stosował tego, a obawia się zbyt długie stosowanie heparyny może osłabić kości. A gdyby starania potrwały pół roku +cała ciąża+ połóg, to sie bardzo wydłuża... Mówiłam mu że jestem umówiona do hematologa, wymienił to nazwisko i sie ucieszył ze do niego, bo we współpracy z nim już prowadził jedną ciąże z zespołem. Skończyło się pomyślnie, chociaż przypadek był podobno dużo trudniejszy niż mój... Ogólnie ucieszyło mnie to ze nie oburzył sie tym ze czytam po necie forach itp, jak mój poprzedni lekarz, tylko spokojnie wysłuchał, dopytał o szczegóły i odniósł sie do tego... Lubię tego lekarza, ale wiem że mmusze jeszcze poradzić sie hematologa by mieć poczucie ze robie wszystko... wiesz o cho chodzi... Boję się ze to bedzie ostatnia próba... a jak sie nie uda to będę się już bała spróbować... Muszę sie tak przygotować, zeby potem nie mieć sobie nic do zarzucenia. Na pewno rozumiesz... bo przeszłaś to samo :kiss:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #472706 przez julka2404
Nie pisałam Ci bo mam nadzieję że nie będę musiała tego zastosować. :dry: Ale jak nam się przez dwa miesiące nie uda to robię dwa miesiące przerwy (bez staranek) właśnie dlatego żeby organizm od heparyny odpoczął.

Mądrego masz lekarza. :lol:
Uda nam się teraz nawet nie myśl że będzie inaczej :lol: :silly: :kiss:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #475554 przez emka
Myślę pozytywnie i choć Czarownicą Mirellą nie jestem to myśle że nie będziesz musiała stosować przerwy :) :lol: A swoją drogą to my przed @ jesteśmyu nie... Już mni cycuchy zakomunikowały :) Ale Ty moze nie przed @ ?? Będziesz testować? Czy czekasz na @? ZAciskam z całych sił :) A mój lekarz faktyczni i mądry i troskliwy... tak myśle, albo dobrze udaje :silly:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476549 przez julka2404
Heyka od paru dni tak mnie brzuch pobolewa że masakra i cycole :cheer:
Wizytę u ginekologa mam na 28ego bo mi się zastrzyki kończą.A @ ma być między 24 a 27. Bo oczywiście nie wiadomo jak długi cykl będzie. Boję się jednej kreski na teście ale postanowiłam że zrobię 25tego. O ile morze czerwone nie zaleje mnie wcześniej :angry:
Przy ostatniej ciąży dopiero 3 test , 4 dni po planowanej @ wyszedł pozytywny więc nawet jak będę w ciąży to nie nastawiam się na dwie kreski.

My w andrzejki mamy 11 rocznicę, oj jak bym chciała zrobić nam prezent. Zresztą sama wiesz :lol:
Kochana trzymaj kciukaski :silly: A Twojej wizyty u hematologa nie da się jakoś przesunąć?



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476969 przez emka
Hej!
No ja zaciskam z całych sił! Super byłoby tak na rocznice :) My mięliśmy w tym roku 10 w październiku, czyli w terminie mojego niedoszłego porodu :angry: NO cóż może na 11 się uda :) Ból cycuchów to dobry znak w każdej ciąży bolały mnie masakrycznie, a test jak twierdzą staraczki najlepiej robić w dniu spodziewanej @. 25 to dobry termin :) Jakby co daj szybko znać, będę zerkać L:) A babeczka z rejestracjoi obecała mi ze jestem na liście rezerwowej, ma dzwonić jak sie coś zwolni, mam cichą nadzieję, ze w grudniu ktoś sie im wykruszy... Poza tym zapisałam sie do dwóch hematologów :silly: na wszelki wypadek, moze któryś mnie przymnie wczesniej... :blink:

Sciskam mocno :kiss: :kiss: :kiss: Oby sie udało... :lol:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477102 przez julka2404
Emka mnie przy żadnej ciąży nie bolały cyce. :cheer:
Teraz juz mnie nie bolą. Za to od paru dni brzuch mnie kłuje i ciągnie do dołu. Oby to było zagnieżdzenie :silly:
Tak bardzo się boje rozczarowania że się nie udało :(

Oby ktoś się wykruszył z kolejki do hematologa. :lol: :blink:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478086 przez julka2404
Kupiłam dzisiaj testy, dwa :lol: :lol:
Jeden zrobię w niedziele a drugi we wtorek. A do niedzieli tak daleko :(



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478169 przez julka2404
A miałam Ci jeszcze napisać że zastrzyki już robię, cytuję :"Jak stary narkoman" :lol: :silly: :lol: :silly: :lol: :silly: . Kwestia przyzwyczajenia. A małe siniaczki są ale ponoć to przez acard się robią. Więc luz :blink:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #478895 przez emka
Ale będzie emocjonuujący weekend :) :lol: :kiss: Trzymam kciukasy! Czyli póki co nic @ nie zapowiada, u mnie często pojawiały się ok 2,3 dni przed ciemne plamienia, tym razem cisza, może po usunięciu tej nadżerki ustąpiło. Jejku żeby Ci się udało!!! Tak się cieszę , ze potwierdzasz regułę o narkomanie :) :silly: :lol: :P No to czekam na dobre wieści... a jak nie to masz nowy cykl przed sobą i do dzieła :blink: Buziakuję!

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #479866 przez julka2404
Hey na nic się nie nakręcam bo pewnie będzie jedna kreska. :( Brzuch mnie boli jak na @. Więc pewnie jutro przyjdzie zgodnie z rozkładem :angry:
Trzeba być twardym a nie miękkim :lol: :silly: :lol:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #480286 przez julka2404
Hey, jest jedna piękna kreska a drugiej ani widu ani słychu :angry:
Ale co tam, póki nie ma @ póty jest nadzieja :lol:
Mi testy zawsze po terminie wychodziły :lol: :lol: :lol:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #480620 przez emka
O i takie podejście mi sie podoba!!! :) u mnie juz sie rozgoscila. Cos jest na rzeczy, skoro jeszcze jej nie ma;) zaciskam!!!

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl