BezpiecznaCiaza112023

ciąża z zespołem antyfosfolipidowym (zakrzepica)

11 lata 4 miesiąc temu #481027 przez emka
Julka I jak? Dalej @ brak?

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #481367 przez julka2404
Suchutko :lol: Mam takie wewnętrzne przeczucie że się udało :lol:
Zobaczymy, w środę rano robię test i na 8ą mam wizytę umówioną do ginekologa bo mi się zastrzyki kończą.Trzymaj dalej kciukaski. :laugh:

Dzisiaj dzwonili z genetycznej poradni że jutro zwolniło się miejsce i mogą nas przepisać z 11tego ale mój nie ma jeszcze skierowania i lipa czekamy do 11tego. :( Dowiedziałam się przy okazji że w ciąży też robią te badania! :blink:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #481378 przez emka
Super! Trzymam nie puszczam! :silly:
O jakie badania chodzi? :dry:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #481398 przez julka2404
Badania na mutację czynnika V typ leiden, mutacje genu protrombiny , mutację MTHER i antykoagulant tocznia.Plus badania genetyczne a jakie to nie wiem. Te badania kosztują ponad 1000zł.W poradni genetycznej lekarz zadecyduje które trzeba zrobić. A ginekolog chce te 4 pierwsze badania.

Od prawie dwóch tygodni brzuch mnie boli i kręgosłup :-( oby to był dobry znak! :lol:

A co u Ciebie? :dry:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482103 przez julka2404
U mnie lekkie plamienie i brzuch boli :angry: czuje rozczarowanie i nic więcej :(



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482158 przez emka
Ojejku... ale wiesz czsem plamienia w czasie spodziewanej miesiączki sie zdarzają w ciąży... Zobaczymy czy sie rozkręci... Rozczarowanie... znam to... ostatnoio 4 miesiące mi zajęły staranka, niby nie długo ale dołowało strasznie... Słuchaj zastanawiałam sie czy nie zacząć brać kwasu foliowego, bierzesz?
No ale te 4 pierwsze badania to robisz 2 raz chyba co, bo ja je właśnie robiłam na wykrycie zakrzeopicy. A genetyczne to coś wspominał lekarz ze mozna zrobić, ale jak wyszło ze przyczyną jest zakrzepica to mówił że nie ma konieczności. Kurcze sporo kasy... no ale też bym wydała jakby było trzeba.
co jeszce , a pytałaś co u mnie...
No małpiszon szaleje, ale jestem z niej dumna bo nie miałam plamień przed (niraz 5 dni trwały to wiesz dziwne troche) moze to było przez nadzerkę było. Zaczynam kupować prezenty moim chrześniakom , mam ich troche wiec wolę wcześniej, razem z mężem mamy 4 a z wiki to już 5 :) Co kupujesz Miłoszowi, mam chrześniaka rok młodszego i nie wiem co chłopcom w tym wieku...??? Wiki kupie nowe okulary, i książke Chylińskiej. Już zakupiłam. A zabawki gry czy coś dostanie od dziadków. :blink:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #482189 przez julka2404
Emka ja kwas foliowy to już prawie 2 lata biorę.
A tych badań nie miałam robionych. Mam tylko badania na przeciwciała antykardiolipinowe i przeciwciała Ana. Fajnie gdyby mi w poradni genetycznej zrobili :laugh:

Mój P ma chrześnicę (5lat) a ja mam chrześniaka (4latka w marcu skończy). Dla Marcelka kupiłam autko na pilota bo mój Miłosz ma a jemu się tak bardzo podoba :lol:
Dla Patrycji pewnie kupie coś ładnego do ubrania (kocham ją ubierać :kiss: :lol: ) i coś do włosków zapewne.
Miłoszowi chcę kupić szlafrok bo mój zabiera ciągle :lol: i rozglądałam się za grą sims2 i sims3 bo ma pożyczone od kolegi ale musi oddać. :silly: Myślałam też o konsoli co się w ręce trzyma (fajna sprawa ,my dużo jeździmy więc by się nie nudził i mama też :silly: :lol:
Więc jest z czego wybrać :lol:

Zapomniałam Ci napisać.Na ostatniej wizycie dowiedziałam sie że mam tyłozgięcie macicy. Ma się to od urodzenia, tylko czemu nigdy mi nikt o tym nie powiedział :dry: I właśnie przy takim ułożeniu macicy ma się plamienia przed @ bo zanim krew się wydostanie to trochę mija czasu.
Ja przed wyleczeniem nadżerki tez miałam plamienia przed @ ,więc pewnie już się "naprawiłaś" :lol: :silly: :woohoo:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482798 przez julka2404
Plamienie było tylko rano. :lol:
Trzymaj jutro kciuki. :silly:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #482936 przez emka
Jejku!!! Zaciskam!!!! Do jutr!!! :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #483177 przez julka2404
Heyka,po wizycie nie wiem nic więcej niż wiedziałam wczoraj :angry:
Test rano wyszedł negatywny :(
Lekarka powiedziała że za wcześnie jest na usg bo jeśli to ciąża to i tak nic nie zobaczymy (od owulki minęło 2 tyg.) Nie zbadała mnie, bo powiedziała że nie chce mi grzebać na tak wczesnym etapie,jeśli to ciąża ( bo po 2 poronieniach jestem). Oczywiście mam CZEKAĆ-jak ja nienawidzę tego słowa!!! :angry: :angry: :angry:
Następna wizyta na 12tego. Testem mam się nie sugerować bo może być za wcześnie zrobiony.
Kazała za parę dni test powtórzyć o ile @ nie przyjdzie a ja czuje że przylezie spóźniona i tylko nadziei mi narobiła :dry: :(
Wypisała mi aż jedno opakowanie zastrzyków :(. Jak pójdę 12tego to wypisze następne. Jakby nie mogła dać od razu na miesiąc :(

Co chwilę biegam sprawdzać czy @ nie przyszła, chyba wpadam w paranoję hehe :silly:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483256 przez emka
Jejku współczuję Ci , wyobrażam sobie Twoją sytuacje, obłęd! No ale staraj sie rozluźnić, wypij herbatkę i spokojnie czekaj na rozwój sytuacji, dobra rada co hehe , wiem dyrdymały, sama bym latała jak opętana! :silly: NO ale wiesz nerwy tylko mogą zaszkodzić, a test moze rzeczywiście jeszcze nie zareagować, mozesz isć na betke, jakbyś chciała mieć pewność. Albo poczekać.. :kiss: :kiss: :kiss: Masz mądrego lekarza, nie wolno tak wczesnie tam grzebać. Ja bym na twoim miejscu poprosiła o luteinę, jakby sie okazało ze ciąża. Póki co oszczędzaj sie i nie stresuj. Trzymam kciukasy i mam przeczucie że sie jednak udało...

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483277 przez julka2404
Jeśli będzie ciąża to na pewno da coś na podtrzymanie. Najgorsze jest to że od owulacji tak mnie brzuch i kręgosłup boli że zwariować można. Brzuch kuje a kręgosłup to zaraz mi odleci. :angry: :( A nie chcę nic brać przeciwbólowego, nawet nospy.

Na betę nie pójdę, co ma być to będzie. :dry:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483352 przez emka
Wiesz takie bóle mogą towarzyszyć ciąży Lacra niedawno pisała o takich bólach kłujących, ale mogą też zwyczajnie zwiastować @. Cóż trezba czekać... :kiss: :kiss: :kiss: Póki @ nie ma jest nadzieja :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #483965 przez Gagusia
Hej dziewczynki ;)

Mam mam imię Aga ,mam dwójkę superowych dzieciaków i za soba 3 poronienia ;(
27 tc 5 tc i 7 tc ostatnie w lipcu tego roku .

Robiłam badania genetyczne w kierunku trombofilii i nic nie wyszło,kariotyp mamy'
z męzem na marzec wiec czekamy ale jak stwierdziła gentyczka raczej będzie
dobry bo mamy dwójkę zdrowych dzieci.

Bardzo liczyłam że znajdę przyczynę smierci moich maluszków ale
]jak narazie jestem w kaczej d*** ,liczę na wizytę w klinice
imunolgicznej którą mam w grudniu,są poszlaki że mogę miec
zespół antyfosfolipdowy najgorsze w tym wszystkim jest to że
mam wielkie pragnienie posiadania 3 ziemskiego maluszka ale jakos
mamy z mężem nie po drodze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #484360 przez julka2404
Witaj Aga a miałaś zrobione po którymś z poronień badanie na przeciwiciała antykardiolipinowe?
Nie poddawaj się, jeszcze będziesz miała dzieciątko :laugh:

Emka @ nie leci ale przy podcieraniu mam krew na papierze :huh: Sama nie wiem o co chodzi :huh: Hematolog mi powiedział że przez pierwsze 3 miesiące mogą występować plamienia a nawet krwawienia przez leki rozrzedzające krew.Najgorsze jest to czekanie. Wejdę zaraz na neta i kupię test ciążowy co wykrywa HCG o stężeniu 10mIU bo w aptece są tylko 25.
Jak się teraz nie uda to będą na zaś :laugh: o takie:http://allegro.pl/test-ciazowy-paskowy-10miu-24-god-i2807089610.html
Od tego czekania to kota można dostać :(



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl