BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

10 lata 1 miesiąc temu #874436 przez Sophie25
Ja zaczne ale za pare miesiecy dopiero musze troche i tak odpuscic bo za nardzo sie ciskam i moze to miec wplyw na zajscie :\

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874769 przez Sophie25
kobiety ej :( ???!!

Meldowac sie czy 2 krechy sa!?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #874889 przez emilia1410
Pozdrowienia z paryza i angli dziewczynki. Okres mi sie 6 dni spozni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875199 przez Sophie25
Emilia zazdroszcze widoków ja tez strasznie bym chciała do Paryza jechac :D :)

Ooooo emilia wiec trzymam kciuki za 2 krechy DOBRY ZNAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :d :d :d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875803 przez emilia1410
No juz w polsce jestem, boje sie troszke zrobic tescik i nie wiem czy czekac jeszcze troche, bo moze mi sie opoznia przez wyjazd albo cos.. doradzcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #875903 przez Karolincia
Heeejjj!!! Dziewczynki moje!! Jeju wieki mnie tu nie było :) Ostatnio miałam sporo zamieszania w domu z powodu remontu :) Ja dostałam niestety okres :( i teraz zaczynamy starania o dzidziusia od skonczenia sie mojego okresu codziennie sie kochamy :) wróciłam do domu rodzinnego bo w ten weekend mam zjazd w szkole i musze byc a potem znow wracam do Miska w srode i dalej działamy :D Ooo emilia gratuluje!! tez bym tak szybko chciala :( Farciaro Ty jedna !! :) zrob tescik bo to dobry znak :) a jak sie czujesZ?? Jak podróz?? :) Jak było? :) Dziekuje za pozdrowienia :* A Ty Sophie jak siew czujesz? co u Ciebie jak malutka?? :) Opowiadaj stęsknilam sie za Wami :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #876373 przez anitka90
Karolincia to teraz trzymamy kciuki! mam nadzieję, że już niedługo pokażesz nam zdjęcie teściku z dwoma kreseczkami.

emilia opowiadaj jak było :) Paryż - cudowne miasto. Byłam raz i marzy mi się znów tam być... rób tego teściora i pisz tu do nas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #876375 przez Karolincia
Nie dziękuję Anitko, żeby nie zapeszyć :) Dziś rano poszłam do wc siusiu, zrobiłam i podiceram się i patrze, że dużo śluzu zostało na papierze toaletowym kolorku kremowego i był bardzo ciągnący sie rozciągliwy bezzapachowy. Czy to mozliwe aby śluz płodny miał również taki kolorek byłam bardzo zdziwiona pozytywnie :) Jutro rano robie test na owulacje czy faktycznie jest ;) Jesli tak to sie kochałam z moim Misiem 2 dni przed owulką :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #876679 przez emilia1410
Niestety okredu dostalam dzisiaj;(
A super bylo, w laryzu na wiezy eiffla i w louvrze bylam. Fajne miasto ale jak dla mnie brudne i pelno meliniarzy.
W angli tez sie nazwiedzalismh, bardziej zmeczeni niz wypoczeci wrocilismy. Ale wartk bylo.
Ni my bedziemy sie ostro starac jak mi sie okres skonczy, bo juz sie cieszylam ze cos tam mam w sobie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877335 przez Sophie25
Emili przykro mi nastepnym razem sie uda :*:* napewno :)
Zazdroszcze PAryza super ze wyjazd sie udał :)

KArolincia ja tez sie steskniłam witaj! :*
Ja czuje sie dobrze ale starania narazie przerwane a moja mała choruje bardzo ma zapalenie oskrzeli,miała zapalenie krtani i dusznosci a pozniej okazało sie ze zapalenie oskrzeli robimy inhalacje,antybiotyk 3 syropy i musi sie wykurowac to małe piskle bo sie meczy okropnie ;/

Karolincia wiec kciuki 3mam za was! :):D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877524 przez emilia1410
chcialam zdjecied wstawic ale cos mi sie wstawic nie chce.
No to szybkiego powrotu do zdrowka dla corci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877713 przez Sophie25
Piekne zdj i wspaniała pamiatka :) :D
I wspomnienia! :):*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877923 przez emilia1410
No staramy sie z mezem, okres sie skonczyl i dzialamy. Powiedzcie mi jakie sa pierwsze objawy ciazy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877952 przez Sophie25
senność,bolace i wrazliwe sutki niektorzy mowia ze boli głowa ( mnie raczej delikatnie podbrzusze)ciemne brodawki i wrazliwsze sutki moja pierwsza objawą był własnie sen po 20 padłam i wtedy maz mi mowi "chyba sie udało i jestes w ciazy" ja niewierzyłam a okazało sie to prawda :D
Bo ja wogole nie wymiotowałam w ciazy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #877974 przez Karolincia
hej Kochane Kobitki :) :) :) :) Sophie jak tam Maluszek sie czuje lepiej troszke?? Trzymam kciuki aby Królewna Malutka szybko do zdrówka wrócila :) :kiss: :kiss: :kiss: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :) Emilcia super zdjecie ! ;) cos pieknego a jakie wrazenie musi byc jak sie na zywo ogląda wieżę Eiffla :) Trzymam kciukiaby Ci sie udalo zajsc w ciaze :) : :kiss: :kiss: Ja Dziewczyny Wam powiem, ze kochalam sie z moim w piatek zobaczylam w niedziele na papierze toaletowym rano jak poszlam siusiu i sie podcieralam duuuuzo sluzu :) byl bialy i sie baaaardzo ciagnal.Wyczytalam na forum ze to byl sluz plodny zmieszany ze sperma :) Ona moze wyciekac do 2-3 dni postosunku ;)u mnie wtedy minely 2 dni :) Zrobilam w poniedzialek test owulacyjny wyszedl DODATNI!! ale nie kochalismy sie bo ja pojechalam do siebie do domku w piatek i jechalam w srode wieczorkiem do mojego Miska :) w srode zrobilam test owulacyjny i znow zobaczylam DODATNI wynik zdziwilam sie ze znow dwie krechy,ale rowniez bardzo ucieszylam . Jak tylko przyjechalam to sie kochalismy :) I tak od srody znow codziennie raz dziennie sie kochamy :) Wtedy co bylam od niedzieli wielkanocnej do piatku po swietach tez codziennie sie raz jeden dziennie kochalismy! Jejku jakbym chciala moj Mis tez by chcial aby sie udalo ;) Trzymajcie sie i milego dnia Wam zycze Kochane Moje :kiss: :kiss: :kiss: :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl