BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 6 miesiąc temu #938800 przez Anielka00
Joanna a to badanie jest konieczne? Jak długo się starasz? I tylko raz próbowałaś z pregnylem? To chyba dosyć inwazyjne badanie.... ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938823 przez JoanaG
Anielka tak bardzo bardzo intensywnie od maja, przy czym na początku nie miałam owu, bo od samego początku miałam monitoring cyklu.
Teraz sam cykl mam wręcz książkowy, pęcherzyk mi pięknie rośnie i sam pęka, w zasadzie teraz zastosowałyśmy pregnyl na zasadzie "nie sprobujesz nie przekonasz się" bo nie był potrzebny do samego procesu pęknięcia.
Hsg jest konieczne, bo w tym momencie jest możliwość jakiś złogów w jajowodach a hsg mówiąc wprost "przepycha" je i po tym badaniu często zachwodzi się w pierwszym cyklu ;)
Nie jest to przyjemne badanie, fakt, ale przeżyłam już biopsję z dna macicy na żywca to i to przeżyję ;) czego się nie robi dla spełniania marzeń ;)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938852 przez emilia1410
To trYmam kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938878 przez Anielka00
Również trzymam kciuki, mam nadzieję, że do końca roku Nam się uda!! ;)
Chociaż czuje, że mi się nie udało :( często w ciągu dnia boli mnie podbrzusze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938923 przez emilia1410
A ja sie poddaje kochane;(
Mam juz tego serdecznie dosc, mam dni plodne to wtedy moj maz nie ma sily kochac sie, wraca zmeczony i nic nie wyvhodzi z tego to jak tu zajsc w ciaze:( zalamana jestem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938927 przez natkka
emilia może dajcie sobie trochę czasu. u nas po kilku miesiącach mój mąż wprost powiedział mi, że czuje się jak koń rozpłodowy i ma dosyć seksu z kalendarzem w ręku, może potrzebuje trochę luzu.
joanna - to trzymamy kciuki, żeby zabieg nie był potrzebny, ale masz rację czego się nie robi dla spełnienia marzeń :D

u mnie dni płodne były wczoraj, oczywiście działo się :D dzisiaj byłam u gin i dowiedziałam się, że wygląda to na razie książkowo - endometrium 12mm, pęcherzyk pekł wczoraj, tworzy się ciałko żółte więc teraz nie pozostaje mi nic innego jak czekać i zoabczyć czy coś się z tego urodzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938930 przez zancik
Joana bedzie dobrze :)
Natkka trzymam kciuki:-)
Emi ja tez sie poddaje bo moj cykl jest jakis powalony:-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938943 przez emilia1410
Natka trzymam kciuki;)
No chyba trzeba bedzie na luzz wrzucic bo zwariuje w koncu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938963 przez AnaSylv
Ja dzisiaj dostałam @, z kilku dniowym opóźnienie ale jest niestety.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938993 przez Agulkaa
Kurcze dziewczyny czytam i czytam to co piszemy tu wszystkie i tak sobie myślę że każda z nas co miesiąc przeżywa to samo każda ma wielką nadzieję do końca i przychodzi @. A kiedy w końcu któraś napisze TAK UDAŁO się.
Emilia- ja też już tak czasami czuję że wcale mi się nie chce kochać wtedy co rzekomo powinnam ale jak pomyślę że mogę przegapić ten dzień to zbieram się w sobie i działam ale po ostatnim nieudanym cyklu odpuszczam bo tak na pewno się nie uda. Więc troszkę opuszczamy i nie zalamujemy się.
AnaSylv- ciężkie dni przykro- u mnie właśnie już po @

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938999 przez zancik
Ana głowa do góry :kiss:
Agullka ja też odpuszczam ten mój cykl to czarna magia jakieś dziwne rzeczy się dzieją :( już wczoraj powiedzałam emkowi ,że ja się poddaje bo nie mam silły na to wszystko :( Niech się dzieje co się chce jak ma być tak będzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939090 przez emilia1410
Zgadzam sie z toba zamcik niech sie dzieje jak bedzie to bedzie. Moze narazie nie jest dane;)
No moze za bardzo chcemy i nie wychodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #939220 przez emilia1410
Jak to jest ze sa ludzie ktorzy tak o maja dzieci, 2,3 a my nie mozemy miec nawet 1;(
Moi znajomi maja taka fajna coreczke, jak ja widze, to az mi za serce sciska ze tez bym chciala. A moja kolezanka powtarza mi zeby sie wyszalala bo juz pozniej nie bedzie tak dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939227 przez zancik
Emi mam nadzieję,że niebawem przyjdzie ten piękny dzień w którym wszystkie zobaczymy dodatni test ciążowy :) Łatwo się komus mówi żeby się wyszaleć bo pózniej już tak nie będzie ale nic się nie poradzi na to jak tak bardzo pragnie się mieć maleństwo to jest silniejsze od wszystkiego.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939255 przez kakasia20
:unsure: witam ja dolaczam sama mam 2 dzieci 2010 i 2012 rok i od 2 lat sie staramy o 3 i koncowe dziecko i nic nie wychoodzi nam... juz sami nie wiemy co robic na usg gin powiedziala ze w pochwie srodku jest opuchniete ale nie widzi nic ostatnia miesiaczka 11.10.2014 a powinnam miec w sobote kolejna i testy ujemne sa ... w razie co bete hcg dzis zrobilam.. objawy mialam ale.... jakos mnie zaczyna bolec jak na @... nie wiemy czy sie cieszyc czy nie bo nas juz tez wykancza to te czekanie staranie :(

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl