BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 6 miesiąc temu #934909 przez JoanaG
oooo masakra, po zastrzyku tak boli mnie ręka że szok.... ;/
i teraz czekanie.... najgorsze i nawet gdyby podkusiło mnie na zrobienie testu też nie będzie miarodajny ;/

strasznie bolą mnie jajniki i spać mi się chce..., ale nie nakręcam się to przecież przez pogodę ;/
mimo wszystko miłego dnia :)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934916 przez zancik
Joana trzymam kciuki :) ja czekam do 24 co będzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934987 przez emilia1410
powiem wam dziewczyny ,ze zalamuje juz mnie troche wszystko powoli, 7 miesiecy staran, badan i nic, niby wszystko wporzadku ale ciazy jak nie było tak nie ma:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #935021 przez Magdzialenka
Cześć dziewczynki !
Można dołączyć ? :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #935038 przez JoanaG
Magdzialenka czekałam tu na Ciebie :)

Emilia tu nie ma się co załamywać, ja też mam chwile zwątpienia, ale tak naprawdę co to zmieni?? nic.
Zmień lekarza, to moja propozycja na sam początek, bo faktycznie jak już 7 mcy staracie się a poza torbielami lekarz nic innego nie zdiagnozował i nie rwie się do innych szczegolowych badan, to moze warto sprobowac wspolpracowac z jakims innym lekarzem....

wiecie w piatek jak byłam u mojej ginki pogadalysmy sobie i opowiadała mi o dziewczynie, ktora ostatnio przyjela na oddziale - dziewczyna po 3 poronieniach, była w ciazy (jako dobijała już do połowy) i lekarz powiedzial zeby normalnie zaczeli wspolzyc..... dziewczyna zaraz przyjechala na oddzial poronila w ciagu 20 min... ;( gina powiedziala, ze pomimo tego ze jest lekarzem i nie powinna to myslala ze rozpłacze sie razem z ta dziewczyna tak bardzo było jej przykro.... i że ona jest zdania zeby nie wspolzyc w ciazy... a i ze nie rozumie kolegow lekarzy, ktorzy nie robia badania ginekologicznego na kazdej wizycie ciezarnym, bo wtedy nie sa w stanie kontrolowac skracającej się szyjki, a to przez szyjkę najczęściej traci się ciąże.....

a Wy co uwazacie na ten temat Dziewczęta? tzn o wspolzycie w ciazy i o badaniach ginekologicznych w ciazy??





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #935040 przez zancik
Witaj Magdzialenka :)
Joana myśle,że badania w ciąży muszą być wiadomo,że nie za często a co do współżycia to nie wiem jedni lekarze zalecają drudzy odradzają i bądz tu człowieku mądry :(
Emi głowa do góry załamywanie nic nie pomoże trzeba być optymistką :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #935050 przez emilia1410
joanna miałam szczegolowe badania i wszystko jest wporzadku!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #935051 przez emilia1410
ten lekarz co sie mna zajmuje jest bardzo dobry w leczeniu i w ciazach. Wiec nie rozumiem, po co mam w kolko zmieniac?
joanna a ty jak długo sie starasz? lekarza zmienialas? bo tez widze ze nie mozesz zajsc w ciaze
to jest moj 3 lekarz, ktory naprawde mnie bada i chce bym zaszla w ciaze, i robi cos z tym. mam zaburzony poziom hormonow.
Poprzedni to olewali wszystko kwas foliowy bierz i tyle jak po roku sie nie uda to wtedy moze beda leczyc, a ten od razu badania dokladne robi i leki mi przepisuje odkad od razu zaczełam sie starac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #935082 przez JoanaG
Emi ja od maja teraz staram sie z tym ze od lipca tak mega intensywnie a dopiero w sierpniu wyszlysmy na prosta z moja owu.... to moj trzeci lekarz i dopiero ona ma pojecie ock, a tamci poprzedni tez podobno byli dobrzy w ciazach.... tylko widzisz jest zasadnicza roznica pomiedzy lekarzem ktory prowadzi bezproblemowe ciaze a takim ktory pomaga zajsc w problematycznych warunkach.... poza tym zauwaz ze ja juz raz bylam w ciazy.... teraz wychodzimy bardziej z problemow natury gospodarki hormonalnej przysadki mozgowej.... wiec nie porownuj mojego przypadku do swojego bo to dwie rozne sytuacje... i dlatego powinnas zmienic lekarza bo widac ze ten moze dobrze prowadzi ciaze ale nie rwie sie w szczegolowej diagnostyce.... ja jak mam teraz jakies watpliwosci to lekarka sama pisze do mnie sms zebym przyjechala na usg.... zalezy jej rownie bardzo jak mi na sukcesie.... takiego lekarza potrzebyjesz i Ty... po prostu.





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #935108 przez Magdzialenka
W paru słowach o mnie :) jedtem w zwiazku 9 lat ja juz dawno marzyłam o dzieciaczku ale moj maź niestety musiał dorosnąć do tego... To juz 9 miesiąc starań

Dzis byłam i lekarza i niestety okazało sie ze moje bóle jajników to nie ciaza tylko wielka torbiel na lewym jajniku dostałam luteine pod język 2x po 2 tabletki aż do okresu a po okresie od razu gin na kontrole... Nie moge ćwiczyć dźwigać żadnych uniesień miłosnych nic :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #935155 przez emilia1410
OWitaj magdzia;) no ja tez leki biore na torbiel ale mam mniejszy.
Joanna to sie ciesz ze bylas juz w ciazy, no ja po prostu nie moge zajac bo mam zachwiana rownowage hormonalna i musze leki brac
I moj lekarz jako jedyny jest od nieplodnosci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #935255 przez kasia085
czesc Magdzialenka!
Dziewczyny dajcie spokoj. mysle ze najwaznejsze to miec zaufanie do swojego lekarza a skoro emi takie ma to dajmy jej spokoj. Emi kochana najwaznejsze to odpusc troszke. jestes jeszcze mlodziutka i napewnow wkrotce sie uda tylko musisz przestac se spinac. ja w ciagu 3 lat stran dwa razy bylam w ciazy. raz zaszlam gdy zmarl mi dziadek i nawet nie myslalam o zajsciu w ciaze a drugi raz gdy lekarz powiedzial mi ze ten cykl jest stracony. sprobuj potraktowac seks jako przyjemnosc, relaks a nie produkcja.mowie to z troski kochana.
Joana co dowspolzycia to ja akurat mialam zakazane bo mialam ciaze zagrozona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #935294 przez emilia1410
Dzieki kasiu za wsparcie i slowa otuchy;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #935489 przez Agulkaa
Hej dziewczyny dawno mnie nie było ale już wracam.
Zancik jak sytuacja u ciebie, zbliża się 24 a więc decydujący dzień. Trzymam kciuki i daj znać co u ciebie. U mnie wczoraj cały dzień bolało mnie tak dziwnie w podbrzuszu. Bałam się że to może jakieś zapalenie ale dzisiaj jest już lepiej. Zobaczę jak później. Ja muszę jeszcze niecierpliwic się tydzień. Mam nadzieje że szybko ten czas zleci ale z drugiej strony obawiam się kolejnego rozczarowania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #935824 przez emilia1410
A ja czekam teraz na pkres powinnam miec dzis jutro lub pojutrze bo to po odstawieniu tabletek na torbiel no zobaczymy, niewiecie czy da rade jakos wyczuc czy torbiel znikl?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl