BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 5 miesiąc temu #939288 przez natkka
Nie lubie takiego gadania, ciekawe co by zrobiła jakby ktoś jej dał możliwość wyboru - córka albo szaleństwa. jestem prawie pewna, że wybrałaby dziecko :]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939289 przez zancik
Witaj Kakasia :) Ciesz się,że masz już dwoje dzieci masz powod do radości :) Może jeszcze test nie wykrywa fasolki będziesz miała wyniki bety to wszystko będzie jasne narazie nie ma co się zamartwiać ;) Trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939422 przez kakasia20
Witajcie jasne ze bym wybrala dzidzie w 100%.
niestety beta hcg ujemna wiec... Nie udalo sie kokejny raz . Ale biore folik kwas foliowy zobaczymy moze sie w sob postaramy przed @a moze po @zobaczymy . Pozdrawiam.was

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939523 przez emilia1410
Witaj kasiu super ze masz juz dzieci, zycze powodzenia w staraniach;)
Mi wszyscy ostatnio odradzaja dzieci, ale jednak oni chca miec kolejne dziwne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939532 przez kakasia20
Ja teraz dostalam @ i moje pyt kiedy od okresu sa dni plodne .zaraz po @czy 3dni po mam cykle co 28/29dni ale znowu szybciej dostalam.@ bo mialam.miec w sob lub niedziele teraz a ostatnia miesiaczke mialam 11,10.2014

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939683 przez JoanaG
Kasia jeśli Twoje cykle mają długość 28-29 dni owulacja może występować 15-20 dniem cyklu czyli 20-26 listopada. Ale pamiętaj, że każdy organizm jest inny i równie dobrze owu możesz mieć w 13 dc lub w 23 dc... najbezpieczniej zainwestować w testy owulacyjne lub zainstalować sobie aplikację na Androida "Mój kalendarzyk" :) wtedy wszystko będziesz miała jak na dłoni :)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939825 przez emilia1410
A powiedzcie mi ktoras pamietal opowiadala o niepekajacym pecherzyku i zastrzykach. Ile kosztuja takie zastrzyki i jak to wszystko wyglada?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939894 przez Anielka00
Mi nie pęka pęcherzyk... musisz iść na monitoring.. jesli pęcherzyk jest odpowiedniej wielkości (mniej więcej w przedziale 20 mm- 25mm) to podaje się zastrzyk.. i pęcherzyk powinien pęknąć i dla pewności trzeba iść na usg i spr czy pękł czy nie, jeśli nie może lekarz podać jeszcze raz zastrzyk.. ogólnie trzeba kontrolować czy pękł czy nie, bo może się z niego torbiel zrobić. To tak w skrócie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939895 przez Anielka00
Hmm co do ceny to chyba już nie są z refundacją... Ja tydzień temu płaciłam ok 23 zł za jeden.. a miałam podane dwa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939897 przez Anielka00
Musisz najpierw sprawdzić czy Ci pękają czy nie, bo jeśli tak to nie ma sensu brać tego zastrzyku :) Mi odkąd pamiętam nie pękały.. tylko dochodziły do ok 20 mm i się wchłaniały...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939990 przez kakasia20
hejka.. Ja tak powiem ze z synem zaraz po @zaszlam jakos 2dni po lub w 7dniu czyli moim ostatnim dniu okresu .a z majka 3dni przed @. Wiec teraz po @ bedziemy sie starac .

ciagle robilismy to w polowie cuklu i nie wycjodzi nam .moze lepiej zaraz po @ zrobic to .hmmm

www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74794

Michałek 3.11.2010
Majka 10.10.2012
Aniołek 09.2016+

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #940000 przez linijka
Witam czy ktoś moglby mi pomoc w interpretacji mojej sprawy? Bylabym wdzięczna.
1 dc był 13.11 test owulacyjny pozytywny wyszedł 17dc czyli 1.11. Oczywiście wtedy tez wspolzylam z mężem. Dzisiaj 23 dc zrobilam bete ale wyszla negatywnie. Czy to za wcześnie? Dodam ze od 18 dc biore duphaston. Mam podwyzszona temperature, śluz ciągnący, pobolewa mnie brzuch i wzdęcia. Nie wiem czy to działanie duphastonu czy mozliwa ciaza? Proszę o pomoc.
pozdrawiam
lili

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940052 przez emilia1410
No wlasnie torbiel mi sie zrobil , wiec pewnie nie peka;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940056 przez emilia1410
Ja to narazie leki biore by miec regularny okres, teraz mi sie torbiel zrobil. Wiec narazie monitoring to i tak bez sensu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940075 przez Anielka00
Emilia niekoniecznie.. ja tez mam nieregularne. Potrafię 3 miesiące nie mieć. Wtedy jest po prostu trudniej ustalić w jakim dniu będziesz miała odpowiedniej wielkości pecherzyk. Spróbuj iść na usg w 20 dniu cyklu i zobaczysz jakiej będzie wielkości. Może tak jak ja będziesz miała 21 mm i będzie można podać zastrzyk. Nie trać cyklu ;) ja teraz nie miałam ponad dwa miesiące okresu i miałam wywołany duphastonem i 20 dni po okresie miałam akurat wizytę u ginekologa i zrobiła mi usg i był pecherzyk 21 mm i dała mi zastrzyk żeby nie tracić cyklu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl