BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 5 miesiąc temu #940094 przez emilia1410
No ja wlasnie teraz czekam na okres i mam przyjsc w 5 dniu cyklu zobaczyc czy torbiel znikl, a pozniej zobaczymy co powie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940095 przez JoanaG
Linijka po pierwsze test w 23dc to zdecydowanie za wczesnie na bete, bo sama implantacja trwa ok 10 dni, najlepiej jest zrobic w dniu spodziewanej @ test sikany i jesli jest dodatni no to wiadomo, a jesli ujemny poczekac jeszcze dzien czy dwa i dopiero wtedy zrobic bete (zawsze lepiej jest zrobic przed test siuśkowy).
A z duphastonem to jakos tak dziwnie wczesnie kazali Ci brac bo jesli dzialaliscie w 17 dc to moja gina mowila mi ze trzeba odczekac ok 5 dni bo tez wcale tak nie jest za dobrze kiedy progesteronu w momencie zaplodnienia jest wiecej niz wytworzyl organizm.....





Aniołek 9tc 27.09.2013
Podziękowania: linijka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940114 przez Anielka00
Emilia no to czekaj spokojnie na okres i zobaczymy co powie lekarz ;)
Joanna widzę ze każdy lekarz mówi co innego.. ja mam brać od razu duphaston jak tylko pęknie pecherzyk.. żeby lepiej było się zarodkowi zagniezdzic..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940138 przez JoanaG
Anielka moze jest to uzaleznione od tego ile ma sie progesteronu "naturalnego"? Nie mam pojecia...





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940143 przez Anielka00
Hmm ja nie miałam badanego poziomu progesteronu.. Po prostu moja gin stwierdziła, że skoro mam nieregularne cykle to na pewno mam za mało progesteronu... hmm a co jeśli nie? Może nas źle leczą skoro nie możemy zajść w ciąże? Już nie wiem co o tym myśleć, ale ufam jej bo wydaje się na prawdę konkretna ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940145 przez emilia1410
Ja dostalam od 14 do 25 dnia i wlasnie na nieregularny okres.
Ale ja tez czytalam ze duphaston pomaga zajsc s ciaze i wlasnie o zagneizdzeniu i utrzymaniu ciazy wiec moze dobrze jednak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940147 przez Anielka00
Szczerze mówiąc to ja też bardzo dużo czytałam o duphastonie na różnych forach i przeważnie dziewczyny biorą tak jak Ty Emilia, albo od 16 dc do 25 dc...
Joanna może masz podwyższony poziom i dlatego mówi, żebyś później brała? Ciekawe jak to jest....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940149 przez Anielka00
Kochana trzymam kciuki żeby torbiel znikł, żeby już go nie było nigdy!! I żebyś mogła nam się pochwalić dwiema kreseczkami :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940161 przez JoanaG
Anielka no wlasnie nie, wszystkie wyniki i parametry mam w normie, ksiazkowo.... no a jednak cos jest nie tak, w przyszlym tyg jade do szpitala na hsg, wczoraj dostalam skierowanie....





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940184 przez emilia1410
Dzieki anielka no ide 26 listopada zobaczymy co powie.
Mam nadzieje ze znikl.
Za cb tez trYmam kciuki za 2 kreskii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940194 przez Anielka00
Joanna to miejmy nadzieję, że po tym hsg od razu zaciążysz ;)
Ja myślałam że zatestuje 13 listopada (14 dni po pregnylu), ale miałam podwójną dawkę i wyczytałam, że można dopiero po 16 dniach testować... nie wytrzymam tej niepewności ;( Już chciałabym wiedzieć, niezależnie od wyniku, bo tak to ciągle o tym myślę! ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940282 przez JoanaG
Anielka ja nie wytrzymalam i juz 9 dni po jednej dawce pregnylu zrobilam test (troche tez zeby sprawdzic rzetelnosc testu ;) ) i wyszedl negatywny, przynajmniej nie zylam w niepewnosci :/





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940315 przez AnaSylv
A ja zapisałam się do ginekologa na 19.11 bedzie to 15 d.c. Liczę na usg, mam nadzieję, że lekarka sprawdzi czy mój pęcherzyk rośnie. Ogólnie to tylko raz w życiu miałam takie usg dopochwowe, było to dobrych kilka lat temu, i wtedy lekarz widział pęcherzyk i wszystko było ok.

A tak poza tym witam nowe dziewczyny :cheer:

Tak czytalam sobie Kasia, że ze swiomi dzieciaczkami zaszłaś w ciąże w terminach, kiedy teoretycznie trudno jest zaciążyć, a jednak. Chyba w tym miesiącu powróce do testów owulacyjnych i przyłożę się, żeby codziennie je wykonywać. Czasami rzeczywiście tak jest, że owulacja może być przesunięta u niektórych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940316 przez AnaSylv
Joana moja przyjaciółka miała hsg, zaciążyła w pierwszym alko drugim cyklu (już nie pamiętam) po zabiegu i ma teraz prawie 2 letniego synusia :) A też kilka dobrych miesięcy wcześniej się starali.

Będziemy trzymać kciuki za Ciebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940329 przez emilia1410
Co to jest te hsg?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl