BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 4 miesiąc temu #947860 przez natB
No my mamy lagune w combi, mniej wiecej polowe bagaznika, a np. w skodzie octavia to z 1/3 :)... tyle kazdy wozek bedzie zajmowac miejsca, mniej tylko parasolka wozek :).. adaptery kosztuja raptem 60 zl z tehgo, co pamietam wiec zawsze mozesz dokupic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947863 przez Anielka00
Ehh Mała ja miałam podobnie w moim poprzednim związku... to była trochę inna sytuacja bo nie mieszkaliśmy ze sobą.. i podczas gdy mnie odwoził do domu to następnie spotykał się z koleżanką... Ufałam mu na początku, ale potem za dużo rzeczy składało mi się w całość... No i się nie pomyliłam.. Nie rozumiem dlaczego faceci robią tak, że spotykają się jednocześnie z dwiema kobietami? Ja na Twoim miejscu odpuściłabym troszkę, tzn nie wszczynałabym awantur, pytań.. bo to go jeszcze bardziej pcha w jej ramiona, bo chce uciec od tego wszystkiego... bo przy niej ma spokój. I poczekałabym jak się sytuacja rozwinie...Jeśli Cię na prawdę kocha to nic z nią nie zrobi... może na prawde potrzebuje sie komuś wygadać na spokojnie, może nie ma jakiegoś przyjaciela zaufanego ?
Podziękowania: mala81

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #947868 przez Sophie25
hej dziewczyny dawno mnie u Was nie było ale czasu kompletnie brak :/
praca dom pRACA dom jeszcze moj cały czas chce zebym zrezygnowała z pracy ale bardzo to lubie chce miec minimum nie zaleznosci on ciagle jakis zazdrosny a to po co Ci ta praca skoro ja dobrze zarabiam i doszukuje sie Bog wie czego :/ :P Ale zaraz Go ochrzanie i spokoj mam na nie go sposoby :D
Teraz siedze w domu bo mam zapalenie krtani martiwie sie zeby Zosia nie złapała czegoś bo we wtorek mamy szczepienie :)

GRATULUJE mamom ktore zaszły w upragniona ciaze musicie mi powiedziec w skrocie co u Was ? :*
Władziu 100 lat kruszynko bo Ty roczek skonczyłes :* :* najlepsze zyczenia :* :)

Moja mała juz gadatliwa ze hoho sama sie dziewnie jak te dzieci szybko rosną mowi : papa,lala na swoja ukochana lale karmi ja i przytula a jak kołysze cwiczy do braciszka ale za nim to nastapi narazie mam pol roku leczenie tabletkami anty :/ , mowi mama,tata to szybko mowiła juz pare miesiecy temu,woła na pieska Aza na kotka Ala,bede jak chce na rece,mowi zamisat daj "dej", jak chce sie kapac mowi "myju,myju " kapała by sie bez przerwy, am ja chce jedzenie,piciu,baba :)
Ale rosna dzieciaki :P

Karola Ty juz blisko blisko :) imie przepiekne :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947870 przez Karolincia
NatB - My mamy audi A4, bagaznik spory wiec powinien wejść :P :) pewnie sie dokupi :)

Sophie zdrowka dla Ciebie Kochana !! :* Bidulka zapalenie krtani jest męcząc bo nie mozesz nic mowic :( ehh Ci faceci takz le i tak zle nie dogodzi sie im :P Musisz pracowac - mieć troche czasu dla siebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947872 przez natB
Sophienoooo kilka postow wczesniej przywolywalam Ciebe :D i udalo sie :D.. jak Zosia lepiej opowiadaj? :)... staracie sie o malucha? czy czekasz za mna :P... mam nadzieje, ze my po Nowym Roku ruszymy :)heh... my na razie Wlada nie szczepimy przeciwko mmr, bo i katar go teraz zlapal i mamy alergie niewyjasniona do konca... w styczniu kolejna wizyta u dermatologa i jak wyrazi zgode na szczepienie to szczepimy :)... a Mala do zlobka chodzi?... ja tez na razie chodze do pracy, bo chce miec swoje $, ale ciezko czasem z tym, ze Wlada zostawiam...

Ejjj dzisiaj sie wkrecilam w forum, a pisma czekaja, zeby napisac i zarejestrowac heh :P... czekam do 15 i migiem po Wlada :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947873 przez Karolincia
Wielki powrót Naszej Forumowej paczki widzę :D Stary skład powoli wraca :) :) I dobrze !! :) Stęskniłam się za Wami Dziewczynki :*
Hahaha taki leniwy dzis dzien - Piąteczek, Piątunio :D
A coz alergią sie dzieje u Waldzia ma wysypke ?? pokarmowa czy ogólnie na kurz czy plesnie??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947876 przez natB
Karolina alergia Wlada to powiem Ci, ze to jedna wielka zagadka... dermatolog stwierdzila kontaktowa, czyli proszek, plyn, kremy... wyeliminowalam wszystkie oilatum, bo wiem, ze zdarza sie, ze uczula... i faktycznie zaczelam uzywac Atoperal i plyn i krem i ladnie mu lagodzilo te placki czerwone... alergia nie zeszla, ale dzieki leku w syropie Zyrtex (odczulajacy) powoli schodzi... na razie bedzie musial go przyjmowac... z alergi takie male dzieci wyrastaja wiec wierze, ze wyrosnie z tego :)... na szczesie na gluten nie jest uczulony, ani na mleko :)... juz jest duzo lepiej :) ale chce zeby sie zregenerowal organizm zanim podam mu szczepionke, ktora czesto jednak powoduje jakie NOP-y... ale powiem Wam, ze juz normalnie zalamywalam sie, bo czasem tak zaognione plecy, dekolt, ze nic tylko plakac... rany mial az, bo sie drapal... no, ale powoli mija uf :)

Sophie przesylam duzo sil, zdrowka :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947883 przez Karolincia
Nat B - Kurcze a ja mojej Małej kupiłam zestaw oilatum do kąpieli emulsje, krem do bzui i szampon do włosków, a jak mowisz ze uczula kurcze...:( :unsure: :huh: :ohmy: :ohmy: :huh: :huh:
Najważniejsze że opanowana ma alergie i mu sie cofa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947885 przez natB
Karolinka Wlada do 6 miesiaca zycia nic nie uczulalo, a kapalismy go w Oilatum... pozniej widocznie go cos uczulilo, a oilatum podraznialo... ale wiadomo jednych to uczula innych co innego... na spokojnie... moja bratanice tez oilatum zaczelo pozniej podrazniac, aniby miala stwierdzone AZS, po ktorym sluch dzisiaj zaginal heh :P... przy drugim tez bede uzywac oilatum i musteli, bo jeszcze mam full i troche kosmetykow po Wladku... w dodatku ostatnio kupilismy w biedronce lovele plyn i proszek do prania, a tu dupa bo malemu musze prac w bialym jeleniu :P... bo tez moze go lovela uczulac... wiec jak widzisz ciezko z ta alergia... zaluje, ze jak zaczelam malemu podawac jedzonko normalnie nie dawalam sloiczku tylko wiecie chcialam byc eko mama i sama gotowac ze zdrowych produktow, a tez dermatolog nie wykluczyla alergi pokarmowej... najwazniejsze, ze po tym syropie schodzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947891 przez Karolincia
Nat B - to mnie troche uspokoiłaś, ja chce przy Małej używać kosmetyków właśnie z Oilatum oraz Emolium :) jakos do tych nivea baby itp nie jestem przekonana... ;) no ale zobaczymy wpraktycejak bedzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947905 przez Karolincia
Co dziś macie na obiad, lub planujecie ugotowac, bo mi brak pomysłu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947910 przez natB
Nam gotuje tesciowa :D jak chodzeee teraz do pracy :D... Wladek ma krem z dyni z kasza :)...a my pewnie bedziemy mieli rybke smazona, albo ziemniaki duszone z jajkiem:) piatkowy standard jesli chodzi o obiad :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947914 przez Karolincia
Rybke to z chęcią zjem,ale jaja sadzone od poczatku ciązy mnie odrzuciło od nich tak samood jajecznicy....nawet jak o tym pomysle to mi niedobrze :P i mam zgage :P
Dobrze Ci :) :) Jak teściowa gotuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947930 przez natB
dobrze :), ale wole sama gotowac :)... moja tesciowa uznaje z przypraw sol, pieprz, majeranek, slodka papryke i to wszystko... w ogole duzo soli uzywa, czegoa ja nie robie ...no, ale stara sie powiedzmy mniej jej teraz uzywa... ja tez lubie zjesc makaron, ryz, a ona uznaje tylko ziemniaki... wiec dobrze i nie dobrze :)...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947951 przez Karolincia
To plusy i minusy sa ;) WMoja Teściowa podobnie gotuje do Twojej widze, też dużo soli np. jak robiła ostatnio zupe pomidorową to ledwo zjadłam sama sól :P
Kurcze a ja w końcu zrobiłam spaghetti z makaronem pełnoziarnistym ciemnym i surówkę colesław :) Głód zaspokojony :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl