BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 4 miesiąc temu #948299 przez emilia1410
No juz niebawem rok minie;(
Ach latwo powiedziec walcz. Staran sie walczyc, tylko ze moj maz dola ma i ciezko sie teraz starac, bo nie ma ochoty. Wapieram go jak moge.
Dzis mama tez mnie zdolowala opowiadala o porodzie ze meczacy, o macierzynstwie ze ciezkie, ze musiala sie meczyc i nosic w brUchu. Zniechecala jak nie wiem;(
A niby macierzystwo najpiekniejszy czas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948301 przez mala81
heh wczoraj po raz kolejny probowalam rozmawiac i to co uslyszalam zamrozilo mnie na chwile a mianowicie ze jesli nie przestane go oskarzac o te wszystkie rzeczy z NIA zwiazane(on twierdzi ze kocha mnie i musialby byc walniety zeby cos go z nia laczylo...) to sama doprowadze do rozwalenia zwiazku i sama bede sie prosic o to ze bedzie szukal pocieszenia i zrozumienia u innej,powiedzialam acha to teraz bedzie moja wina jakby co bo ja sie czepiam itd mam nie isc ta droga...wiec powiedzialam ze to koniec nie czepiam sie ale jesli uslysze jakies male klamstwo od niego to sie od razu pakuje...a dzis mielismy super dzien zaczynajac od hmm mikolakowego poranka ;) zobaczymy co bedzie dalej , mam nadzieje ze tylko lepiej.......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948317 przez emilia1410
Mala super postawa! Nie dawaj sie!
Dziewczyny co polecacie na odchudzanie? Jakies tabletki, herbatki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948320 przez MARI
Hej kobietki :)

MAŁA masz rację, poobserwuj, zobacz, ale w konia nie daj się robić!!

EMILA ja kiedyś swego czasu na zrzucenie kg piłam figure1, ale to w ogóle nie dało efektu. Dopiero jak po prostu przestałam jeść kolacje, słodycze, i wiadomo nie objadałam się w ciągu dnia to zrzuciłam parę kg i to bez wielkich wyrzeczeń. Więc może warto spróbować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948326 przez Anielka00
Mała - bardzo dobrze mu powiedziałaś! ;)
Emila, wiem co czujesz... mój mąż wczoraj powiedział, że on ma dosyć i że nie będzie się kochać na zawołanie... Także nic z tego w tym cyklu bo wczoraj nie było przytulanka, a powinno być.... :( Obawiam się, że za miesiąc mi powie to samo i nic z tego nie wyjdzie... Emilia ja się staram dłużej niż Ty... Ja jeszcze przed ślubem chciałam...
Karolinka - ja się od szpitali trzymam z daleka :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948350 przez emilia1410
anielka a robilas badania, siebie i meza?
No mój tez sie wkurza, ze musi wkołko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948351 przez Sophie25
Emilia znam pare ktora starała sie 8 lat z tym ze lekarz mowił jej ze szanse sa niewielkie jakby sie wtesy poddali nie mieli by teraz blizniat ............

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948352 przez Anielka00
U mnie jest problem z nie pękającym pęcherzykiem.. bez pregnylu nie da rady... A męża nie badałam - chyba nie dopuszczam takiej myśli, że mogłoby coś być nie tak, cały czas zwalam winę, że to ze mną jest problem - nie pękający pęcherzyk... Ja niestety odpuszczam, bo już też nie mam siły przytulać się w konkretne dni, czasem też jestem zmęczona i muszę się zmuszać... Do tego dochodzą kłótnie z tego powodu :( Poczekam ze dwa, trzy miesiące może wtedy nabierzemy sił... i jak się po tym czasie nie uda, to wtedy wyślę go na badania...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948353 przez Anielka00
Emilia a Wy robiliście badania? Przebadałaś męża?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948356 przez Karolincia
Mała - Tak trzymaj !!! :) :)

Emilia - Rozumiem Was i jeśli potrzebujecie troszke odpoczynku to odpocznijcie :) Nacieszcie sie soba :)

Anielka - U mnie tez nie pękał :) Problem był, że nie rósł później, że nie pękał ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #948358 przez emilia1410
No ja wlasnie mam problem z okresem nieregularnym okresem, i ostatnio gin powiedzial ze pecherzyki mi nie pekaja bo torbiel sie zrobil. A meza nie badalam, gin mi kazal przebadac go dopiero po nowym roku.
No ja mam tak samo jak ty anielka, ze czasami jestem zmeczona j musze sie zmuszac.. No ja wlasnie robie odpoczynek narazie, nacieszymy sie soba i zaczniemy pozniej..
I znow zaczynaja mnie bolec piersi od duphastonu, tak co miesiac, mam brak ochoty na wszystko..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948361 przez Anielka00
Ja na szczęście nie mam żadnych skutków ubocznych po duphastonie - tyle dobrego w tym wszystkim...
Ehh no ja bez duphastonu to bym po roku pewnie miała okres :D a to wszystko przez branie tabletek anty.. Bo miałam tak silne bóle, że mdlałam co miesiąc.. No i lekarz stwierdził w wieku 16 lat że lepiej jak mi da tabletki anty niż ma mi co miesiąc przepisywać ketonal... Byłam młoda i głupia, jeszcze nie wiedziałam czym się może skończyć długoletnie zażywanie anty... Teraz już wiem ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948362 przez Karolincia
Emilicia może potrzbeujecie odpoczynku i pozniej będzie łatwiej?? :)

Anielka Skąd mogłas wiedzieć co bedzie pozniej, nie obwiniaj się lekarz wybrał mniejsze zło :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948363 przez Anielka00
Jak bym posłuchała rodziny to może by tak nie było teraz :) Bo rodzice byli przeciwni... Ale ja chciałam żeby w końcu przestało boleć.. .Ahh no mniejsza, już czasu nie cofnę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948364 przez Karolincia
Anielka - Ja nigdy ine brałam tabletek anty..i co ?? Tez miałam ogromne problemy z zajściem w ciążę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl