BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 4 miesiąc temu #947956 przez natB
Karolina a jak robisz Coleslawa? mam tez ochote mmm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947958 przez Karolincia
Sałatka colesław :)

Kapusta pekińska
marchewka
por
majonez
pieprz
sól

Kroje pekińską w drobniutkie paseczki marchewke scieram na tarce o grubszych oczkach
dodaje pokrojony w paseczki por i mieszam z majonezem sola pieprzem :)

SMACZNEGO :)
Podziękowania: natB

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948000 przez emilia1410
karolincia A wstrzymuje bo powoli juz nie mam sił na to, wykańcza to mnie i meze psychicznie.
natb No ja to odpusciłam juz w sumie, mój maz chce bardzo, ale sie wkurza jak czeka , a tu okres nagle. No bym chciała odstawic gina i tab;etki ale nie moge, bo musze brac duphaston mam 3 opakowania juz wykupione i musze torbiel kontrolowac. Jak tylko zniknie, to odstawiam wszystko.
No stara paczka wraca i dołączyło duzo nowych:)
Karolincia Super, ze kompletujesz wyprawke:)
A ja sama gotuje, albo cos czasami z pracy przywioze, ale to zazwyczaj maz je, bo ja mam na codzien to.
Ja ostatnio warzywka, owocki jem i ryz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948009 przez Sophie25
Nat B włąsnie chce napisac patrze a mnie przywowoałas dziekuje za pamiec :kiss: :cheer:

Wrociłam juz do Was :)

meczy mnie ta krtan okropnie az sie wlasne dziecko mnie boi bo chrypie a kaszel dusi strasznie ale do niedzieli na antybiotyku jade :)
Dobrze ze Zosia jak narazie sie nie zaraziła zobaczymy jak na szczepieniu we wt bo jak bd odrobina kataru to lepiej nie szczepic

Wladzio to Ty slonce uczulenie masz ?
Moja ma uczulenie na papryke wyskoczyło jej na buzi cała czerwona miałam przeraziłam sie jak zobaczyłam i jak jakas przyprawa nie podejdzie tez ja tak wysypie :/

KArolcia my tez uzywalismy oilatum moja musiała sie kapac w tej emulsji dobra jest u nas sie sprawdziło a wiadomo kazdy dzieciaczek inny ale firma bardzo dobra a na odparzenia u nas tylko TORMENTIOL działa sudocrem ne daje rady ale ostatnio odparzen brak bo woła mi si do nocniczka a bardziej lubi na kibelku na podstawce :)

Ostatnio mam z nia problem bo mi sie rozbiera strasznie kurcze przyjdzie ktos a ta sie rozbuiera mowie nie wolno a ona smiech i ucieka na golasa :(
niewiem jak ja oduczyc tego :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948011 przez Sophie25
Moja tesciowa to swojemu synkowie narobiłą dżemów w lecie,sałat,buraczków a teraz nakisiła mu kapuchy na swieta i musi taka robiona mamusina miec :P
mowie Wam jak Go plaszczy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948061 przez mala81
powiedziałam mu że wiem po raz kolejny nie powiedzial mi prawdy(nasza wspollokatorka razem z nim pracuje wiec mam inf na biezaco..)a on ze tak ze ja podwiozl ale tylko na bus stop co okazuje sie kolejnym klamstwem bo wspollokatorka powiedziala ze to nie prawda...wiec daje spokoj biore sobie wasze rady gleboko do serducha i odpuszczam na czas swiat...chce ja poznac bo wtedy zobacze jak sie zachowuja jak sa razem,i po nowym roku przyjrze sie bardziej temu zjawisku jakim jest nie kłamstwo ale jak mój facet mówi nie mówienie prawdy tylko dlatego zeby mnie nie zranic ot co taka smieszna rzecz jego strony...a co do dziecka pomimo ze sie staramy to nic nie wychodzi wiec tez odpuszczamy do badan grudniowych i nawet jak bede miec babelka to nic wiecej do szczescia mi nie potrzebne a tym bardziej facet ktory jest nieodpowiedzialny...nauki zrobione slub wstepnie kiedys umowilismy na wrzesien nastepnego roku wiec wszystko poczeka a czy go kocham tak kocham i chce z nim byc chce z nim zalozyc rodzine ale nie kosztem mojej psychiki...nie wiem czy znacie takie przypadki ale jestem taka osoba ze z dnia na dzien potrafie wyrzucic kogos z mojego serducha tak na pstrykniecie palcami i juz nigdy nie bedzie drogi powrotnej- on o tym wie tak zrobilam po ost zwiazku(tez bylam robiona w balona i myslal ze bedzie gral na dwa fronty) z dnia na dzien powiedzialam dosc ;) staral sie jeszcze rok czasu i nic z tego :)) wiec mysle ze dam rady a Wam wszystkim dziekuje za wsparcie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948068 przez Karolincia
Sophie - To dobrze ze wybrałam to Oilatum :) Zobaczymy jaka bedzie delikatna moja Kruszynka :D :)
Hahaha jaka Agentka z Zoski jest :D rozbiera sie jak ktos przychodzi :D rozbawiłaś mnie :D

Wiecie co moj psiak zrobił wczoraj?? :D
Poszedł do rodziców sypialni odsunął z dywanika mamy kapcie i nasikał hahahaha :D :D

Mała - Bardzo Ci wspłczuje stresów związanych z Twoim chłopakiem :( A co on na to, ze odkrywasz jego kłamstwa? Żadnej skruchy w nim nie ma? Jakbym słyszała mojego byłego..który mnie zdradzał....
Masz po prostu silną wolę :) Silna Babka jesteś i tyle!! :* Nie opuszczaj Nas zostań tu z Nami ,w kupie raźniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948073 przez mala81
bede nigdzie nie ide :) nie no skrucha jest ....kochanie co chcesz co mam zrobic... kapiel ...spa... babelki a moze drink do kapieli moze masaz itd itp takie wkupowanie sie w laski jakby nie bylo...czas pokaze bedziecie inf na biezaco :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #948076 przez Sophie25
Karolincia hahaaha Twoj pies jest przee haha boski :D :D :D do kapcia :D :D
moze sie wkurzył na cos do Twoich rodziców:D
Moja Zoska niewiem co ma z tym rozbieraniem masAKRA :/ :P jak ja oduczyc tego dzis znowu rozebrała sie i pokazuje wdzieki :P

tydzien temu byłam z nia w kulkolandzie tak sie wybawiła ze szok były dziecki 2letnie i 3 letnie i ona wzrostem rowna im i kazdy myslał ze 2 latka ma taka duza :P

mala81 musze nadrobic Was dziewczyny bo na bierzaco nie byłam ale wspolczuje Ci kochana sytuacji mam nadzieje ze u Was nie doszło i nie dojdzie do zdrady,
ja byłam zdradzona moj pierwszy chłopak taki na powaznie zdradził mnie i bolało mocno a dowiedziałam sie od Jego kolegi :/ a co najdziewniejsze jak bylismy jeszcze razem poszłam z nim na domówke do jego kolegi i tam juz patrzyła i laszczyła sie taka jedna ale nic nie myslałam ze ona cos :( Pozniej trafiłam ja jeszcze wiekszego dupka ale ta historia długa zanudziłabym Was nawet troche straszna jak sobie pomysle ale NASZCZESCIE MOJ OBECNY MEZULEK znalazł mnie bo on sie starał ja czekałam i czekałam ale zaufałam i dal szczescie :* :)
Podziękowania: mala81

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948117 przez mala81
no moj poprzedni to byl kawal....!obecny w listopadzie minelo nam dwa lata myslalam ze jest moim wymarzonym ksieciem :) banka prysla czar prysl normalne zycie mnie dopadlo :P ale spoko dam rade moje motto co mnie nie zabije to mnie wzmocni a jak mnie wzmocni to nie recze za siebie jak zawsze :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948212 przez emilia1410
A ja dziewczynki postanonowilam ze skoncze te wszystkie opakowania duphaston przebadam meza i ide ostatni raz do gin i sprawdze jak z torbielem i narazie rezygnuje calkowiscie ze staran i wizyt u gin i tabletek bo to szkoda mojej watroby na te leki. Co ma byc to bedzie, najwyzej nie bedzie ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948244 przez Anielka00
Emilia nie poddawaj się... Ja wiem, że jest łatwo mówić...
Ja byłam na usg i pęcherzyk nie pękł.... ginka dała mi recepte na kolejną dawkę pregnylu ale już nie wykupowałam... bo w czwartek miałam podwójną dawkę i wczoraj miałam wziąć znowu podwójną więc odpuściłam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948248 przez MARI
Hej dziewczyny ja też nadal walczę o dzidzie, teraz biorę duphaston i zobaczymy co z tego wyniknie.

EMILIA nie poddawaj się, walcz dalej, przecież warto

ANIELKA chociaż wiesz w czym problem z tym pękającym pęcherzykiem, ale pewnie za którymś razem pęknie- trzymam kciuki

MAŁA ty masz nie za ciekawą sytuację ze swoim menem, ale masz dobre motto-" co mnie nie zabije to mnie wzmocni".
Oby Ci się wszystko wyjaśniło i oczywiście ułożyło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948256 przez Sophie25
Emiliaaaaaaaaaa walcz nie poddawaj sie ja walczyłam o moja Zosie 2 lataaaaaaaa :( i udało sie w takim momencie co nie spodziewałam sie wogole ze to juz :)

Mari 3mam kciuki ja zaczynam po nowym roku NAtB licze ze razem bedziemy na watku zaciazone :D :) :*

dziewczyny wesołych Mikołajek :)
Motywacja dla Was ze trzeba walvczyc o upragnione szczescie :*


ja na antybiotyku do ndz ale juz w miare dobrze sie czuje kaszel meczył okropnie ale juz lepiej :)

Moja dzis dostała misia pieska chodzacego,ciuszki i zestaw do malowania :)
Jutro przyjezdzaja chrzestni Zosi i tez cos przywioza :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948273 przez Karolincia
Hej Laski !!! :*

W końcu Was doczytałam :) Siedziałam dziś w szkole cały dzień!! Od do 18,40 :// Coś okropnego !!! Dobrze ze tylko takie 3 soboty beda :// w styczniu dwie nastepne takie meczace i w niedziele kluzik bo do 14 :)
Lilka mnie kopała jak siedziałam w szkole ;P nudziło sie Łobuzowi mojemu Kochanemu :)

Mała - Nie uginaj sie bądz twarda, niech Cie na nowo zdobywa . Niech na nowo sie o Ciebie stara :) Niestey tak jest po jakimś czasie, ze nam wszystko powszednieje i ten czar psryska i codzienność często zasłania co było ładne :) A my musimy całyy czas dbać aby ten żar wserduchach nie zgasł :)

Sophie - Dziekuje i wzajemnie miłych mikołajek :) Oo to Zosieńka cała happy z prezencików była :) Super że się wyszalała :) No to duża jak na swój wiek jest :)

Anielka - Przykro mi z powodu że nie pęka pęcherzyk, a nie zaproponowała Ci położenia się u niej na oddziale ??

Emilcia - Nie możesz się poddac!!! :* Walcz, a wygrasz!! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl