BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 4 miesiąc temu #948371 przez emilia1410
Anielka no ja zupelnie mam tak samo. Tez zaczelam barc tabletki anty i to wszystko przez nie, bralam je 3 lata i pozniej mialam bardzo nieregularny okres. I kusze brac duphaston.
Trzymam kciuki by ci sie udalo w koncu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948372 przez Anielka00
Karola ale Tobie się udało przy drugim podejściu z pregnylem :) I starałaś się od kwietnie z tego co pamiętam? :p
Emilia mam dokładnie tak samo.. Brałam 3 lata tabletki anty, później odstawiłam.. starałam się i nic... tzn może nie tyle się starałam co zawsze było bez zabezpieczenia... potem nie miałam okresu 8 miesięcy... później znowu zaczęłam brać anty... I odstawiłam w lipcu i nie mogę zajść...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948373 przez Anielka00
Co do duphastonu też muszę go brać... prawdopodobnie mam za mało progesteronu dlatego nie ma okresu, albo jest nieregularny bardzo... Miejmy nadzieję, że po tym duphastonie nam się uda!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948383 przez Karolincia
Anielka tak mimo tego że mam lewy jajnik niedrożny :) Sama sie zdziwiłam ze tak szybko posżło, ale dobrze...:) Jesteśmy bardzo szczęśliwi :) Wam też się udaz wierzę w to !!! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948384 przez Anielka00
Karolinka a skąd wiesz, że masz niedrożny? Zastanawiam się bo może i ja mam... :/ A pamiętasz w którym jajniku rósł pęcherzyk? bo ja czytałam, że owulacja jest raz w lewym jajniku raz w prawym... A ja mam drugi cykl w lewym dominujący pęcherzyk...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948388 przez Karolincia
Anielka bo na usg jak pani doktor najeżdzała żeby patrzec czy cos w lewym sie dzieje, nie bylo nigdy ani jednego pęcherzyka tylko wprawym sie robiły . A z kolei w prawym miałam wiele pęcherzyków ...najpoerw drobne potem sie robił ten graafa a potem miałam owulacje i zaszłam - dzieki zastrzykom z pregnylu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948400 przez emilia1410
No mi moj gin mowil ze jak nie zajde to jakies leki na stymulacje jajnikow mi da.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948419 przez Anielka00
U mnie z kolei zawsze pecherzyk jest w lewym jajniku..
Emilia pewnie clo... czytałam ze dziewczyny od razu zachodzą po nim albo w drugim cyklu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948429 przez Karolincia
Dziewczyny !!

Emilka - Może te leki pomogą?? :)

Anielka - No widzisz to może prawy nie drożny jest?? Ja miałam taką bajke
I cykl - brak owulacji , brak pęcherzyków w lewym jajniku, pęcherzyk graafa urósł, ale nie pękał.

II cykl - Lewy niedrożny, brak owulacji, stary pęcherzyk z poprzedniego cyklu tej samej wielkości co był, nowy pęcherzyk graafa rośnie, wiele pinnych pęcherzyków dodatkowych.

III cykl - brak owulacji, lewy jajnik niedrożny, w prawym znow nowy pęcherzyk graafa tamte stare były nadal nie pękały....ZASTRZYK Z PREGNYLU

IV cykl - brak owulacji, lewy jajnik niedrożny, w prawym znow pęcherzyk graafa rośnie, tamte stare były nadal....ZASTRZYK Z PREGNYLU...

V cykl - Owulacje miałam, pamiętam to jak dziś w pracy poszłam do toalety zrobić siku i jak podicerałam się na papierze zobaczyłam śluz ciągnący sie przezroczysty, wystraszyłam się na początku...Szłam na wizytę do mojej ginekolog w czwartek, więc jej to powiedziałam na wizycie...mówiła, że to była owulacja :) Zrobiła mi usg i zobaczyła, że lewy niedrożny,w prawym znow wiele pęcherzyków, pęcherzyk graafa stary jest, nowy rośnie....Zaryzkowałysmy z pregnylem....pojechałam do niej do szpitala w następnym tygodniu żeby zrobiła mi usg czy pęcherzyk graafa urósł i jest odpowiedniej wielkości...URÓSŁ....endometrium jak nigdy było idealne!!! Obie byłysmy w szoku !! Podała mi pregnyl....i to był trafiony cykl ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948437 przez Karolincia
Tak się zastanawiam jeszcze...czy przy staraniach o drugiego Maluszka bede mieć takie same przeboje jak teraz...:( Czy uda się, czy będe znow zażywac pregnyl :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948496 przez natB
Bosh cąły wknd zabiegany i znalazłam wreszcie chwilkę, żeby się odezwać :D... strasznie Wam dziewczyny współczuję, ja zawsze się zastanawiałam skąd to się bierze... młode, zdrowe kobiety, a takie problemy... tak samo nie mogłam tego pojąć, jak zaszłam w ciąże, dlaczego mój organizm tak walczył, żeby się jej pozbyć...
Czytałam właśnie jedną historię teraz na forum o dziewczynie, która straciła bliźniaki, jedna wielka tragedia :( nic tylko płakać...

My z Władem wróciliśmy z bioderek :)... wszystko dobrze, mały ma lekko wiotkie mięśnie, dlatego chodzi za paluszek, koślawe kolanka ma za mamą, a tak wizyta za rok :) wszystko jest dobrze, żadnych niepokojących objawów nie ma... były same niemowlaczki :) ach nie mogłam się napatrzeć, takie małe istotki :):) różowe, płaczące, wyjące wręcz za cycem :P... mały wstał dzisiaj o 7:40, dlatego teraz walczy ze spaniem eh...

Ja dodatkowo poszłam na pobranie krwi na tarczyce, dostanę wyniki i umawiam się do gin... mam nadzieje, że po roku wszystko się unormowało, bo przez ten duphaston źle się czułam na prawdę... brzuch mnie strasznie bolał, skurcze miałam, w dodatku @ jakaś dziwna i dumałam, czy to @ czy nie...

OK kochane idę po tego mojego gzuba, bo słyszę, że nie bardzo mu się zanosi na spanie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948510 przez kasia085
No to sie rozszalalyscie:-) po krotce co u nas. Jas mnie zadziwia. Dzis w nocy byl caly czas glodny i od 19 do 7 rano wypil 1 litr mleka:-) moj zarlok kochany:-) porozumiewamy sie juz na tak i nie. W nocy zaczal plakac i posadzilam go na kolanach i pytam sie co sie dzieje? Brzuszek Cie boli? A on glowka kreci ze nie. Pytam sie moze glodny jestes a ten glowka na tak. Moj madrala:-) poza tym od wczoraj tak zachrzania ze szok. Chodzil juz tylko ostroznie a od wczoraj wlaczyl turbodopalacze:-)
Ktos mnie pytal na temat klucia w jajnikach jak zaszlam w ciaze. U mnie pojawilo sie na kilka dni przed spodziewanym okresem, a pozniej bolalo jeszcze gorzej.
Emilia i Anielka uwazam ze skoro jestescie zmeczone, odpuscie na troche. Psychika jest najwazniejsza. Zrelaksujcie sie, odpocznijcie i po nmowym roku znow sprobujcie. Co do anty ja nigdy nie bralam a o Jasia stralismy sie 3 lata. Wiec chyba nie ma zbyt duzej zaleznosci. Na Was tez przyjdzie czas:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948556 przez emilia1410
dzieki dziewczyny za slowa otuchy:*
a ja sie dzis dowiedzialam ze kolezanka z pracy jest w ciazy, starala sie doslownie chwile o drugie dziecko, ehhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948607 przez Sophie25
emilia tak czasem jest inni dłuzej inni krócej ja cos czuje ze pare lat mi zajmie zanim zajde w 2 ciaze jak z pierwsza było 2 lata :/
ile tych tabletek sie ożarłam to głowa mała ale jak patrze na skarb to zapominam o tym co sie działo jak sie staralismy a i tak ciaza była zagrozona i potworny strach mielismy o mała :(
Powiem Wam ze jakby mi sie nie udało to myslałam juz o in VITRO ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948608 przez Sophie25
pOKAZE wAM JAKA Zosia dostała torebeczke hihi teraz w niej paraduje po domu mowie jej to na sylwestra sie wystroisz :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl