BezpiecznaCiaza112023

Pare miesiecy staran i nic, walczymy dalej! :)

9 lata 4 miesiąc temu #949761 przez kasia085
To duza kobitka juz z niej:-) az musze z cviekawosci zerknac ile Jas wazyl w jej wieku:-) mysle ze i tak w calej okazalosci jej nie zobaczycie ale napewno jak zapozuje zobaczycie buziaka. Ja pamietaj jak nam pokazal malego to sie przestraszylam bo wygladal jak wklejony do szyby. Tak sie przytulil do brzucha ze mial usta i nos rozklapciany:-) haha. Teraz najwazniejsze bedzie sprawdzanie organow - nerki, zolodek, pecherz, serce itp. Nie martw sie. Zdrowa i piekna dziewczyna Wam rosnie:-) mam nadzieje ze kiedys Jas ja pozna :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949762 przez Karolincia
Kasia - Heheh ojj tak już spora Panna z niej :) Jest moim oczkiem w głowie, wymarzona, wypragniona, wyczekanaKruszynka Nasza :) :) Ehh..a miałam nadzieje, że zobacze ją całą...:( no trudno, ale buziola zobacze - oby :) :) Moze pomacha rącZką :) :)
Właśnie sprawdzane będzie miała organy, oby miała wszystko zdrowe ;) Na tym połowkowym usg lekarz ocenił,. że zdrowa jak byk :)
Ojj na pewno sie poznaja juz My o to zadbamy :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949763 przez kasia085
W 21 tygodniu maly wazyl 485 g a w 27 tygodniu juz 1062 g, w 32 tygodniu 2223 g a w 39 tygodniu 3728 g a urodzil sie 4 dni pozniej z waga 3260 g. Haha.:-) to sie szybko odchudzil chlopina :-). Haha:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949764 przez kasia085
Karolinka byc moze bedzie mial bardzo fobry sprzet i zobaczysz. Sama nie wiem. Pamietam tylko ze ja bylam zawiedziona i lekarz powiedzial mi - e mamuska nie badz taka ciekawa, nie dlugo napatrzysz sie na mnie na zywo:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949765 przez Karolincia
Kasiulka - www.usgecho4d.pl/usg-rozwoju-ciazy-polowkowe.html My jedziemy na Agatową :) Wkleiłam Ci link jak wyglada ten sprzęt i zdjęcia z tego aparatu jak wychodzą :)
Hehehe no to Cie ładnie pocieszył :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949768 przez kasia085
Z.m tego co widze w lewym rogu to tak podobnie wygladal ten sprzed. Oby Lila ladnie pozowala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949772 przez Karolincia
Kasia - Ehh mam wątpliwości teraz co do tego usg :( Czy bedzie ją widac czy nie :( Czy warto isc :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949777 przez Karolincia
Pójde bo wiem że warto :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949785 przez Sophie25
KArolicia kciuki zacisniete zeby Lilka ładnie sie pokazała :*
Z Zosia juz ok lata zadowolona tylko stan podgoraczkowy miała wieczorem dzis juz ok :)
Byłysmy odwiedzic wczoraj mame i brata mojego pobawił sie z Zosia on ma swietne do niej podejscie :)
w niedziele mam niestety pogrzeb cioci umarła we śnie a robiła badania nie dawno pamietam ze zdrowa jest .... i dzis rano córka ja znalazła :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949801 przez Karolincia
Sophie - Musi się Gwiazdeczka ładnie pokazac, bo razem z Mamusią będzie Tatuś ją oglądał i musi mu się ładnie zaprezentować :) Moja koleżanka była nawet w 24 tygodniu na usg 4D i wszystko slicznie było widac, machał do niej synek rączką itp :)
Czuje, że szykuje się niezły pokaz Naszej Modelki :) Bardzo chce zobaczyć jej buzke jak wygląda :) :) W nagrode jak sie łądnie pokaże Mamusia zje coś dobrego ;)

Bardzo Ci współczuję Słoneczko :* :( Jeszcze przed świętami taka wiadomość... :( Kurcze...zdrowa kobieta a umarła ehhh...:( Jaka to musi byc trauma dla córki, znaleźć własną matkę nieżywą :( :( Bardzo Ci współczuję jeszcze raz całego serduszka :*

Mi 25 listopada zmarł dziadek (mojej mamy tata) fakt że długo chorował na cukrzyce i stopę cukrzycową oraz miażdżycę, ale też we śnie zmarł :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949802 przez Karolincia
Ciesze się, że Zosieńka już zdrowa jak rybka :) Od razu humorek ma lepszy :) Ucałuj ją od ciooci i i wyściskaj :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949823 przez kasia085
Karolinka ale ja Ci nie odradzam absolutnie. Wiadomo ze bedzie widac tylko nie cala osobke. Tylko wlasnie buzke, raczki, nozki. Wczesnie widac dzidzie jak sobie plywa w calej okazalosci. A wiadomo ze warto. Dzieki takiemu usg wlasnie w 21 tygodniu ciazy dowiedzielismy sie o wadzie nerki Jasia i dzieki temu tak szybko jest zdrowy. Wiec chyba sama wiesz czy warto? Mam nadzieje ze mnie dobrze zrozumialas. Podaj mi swoj tel bo tak jak Ci napisalam czasem mam problem z tabletem i nie moge pisac.
Sophie bardzo wspolczuje i ciesze sie ze Zosia juz zdrtowa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949837 przez mala81
Karolincia za Pl jako krajem ktory mialby mi dac przyszlosc i dla moich kiedys dzieci nie, wogole nie tesknie,natomiast tesknie za normalnymi porami roku: upalne lata, srogie ale piekne sniegowe zimy,i zlota polska jesien ....oczywscie za rodzina najbardziej!!!nie tylko jestem w swieta nie dalabym rady tylko raz w roku byc w PL wiec planuje urlop zawsze tak zeby byc dwa razy do roku i jeszcze zeby na cieple kraje starczylo bo tutaj wieje leje wieje leje i to wokolo....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949842 przez Karolincia
Kasiulka pewnie że rozumiem, nie obraziłam się coś Ty !! :* Dlatego tym bardziej idziemy żeby ewentualne wady wyłapac :) Kochana coś Ty dobrze Cie odebrałam i wiem, że nie miałaś nic złego na myśli :*

Mała - Racja z tą przyszłością dla Polskiej Młodzieży, Ludzi Młodych i dzieci...to jakaś tragedia c tu sie dzieje...sama pisałam o zusie z którym się męcze tyle czasu...tak traktują kobiety w ciąży...wszystkim kłada kłody pod nogi zamiat robić, aby żyło Na się lżej, to jest odwrotnie...tak samo Nasz Rząd się do tego przyczynia....
Ja miałam plan wylecieć z Polski, ale poznałam mojego Przyzłego Męża zakładamy rodzinę - pozmieniało się :) :)
Pięknie spędzasz urlop :) :) Hehehe...takk...są tu pory roku i każda z nich ma swóch charakter i urok :)
Teraz na święta zapowiadają dodatnią temperaturę :( Myślałam że chociaż szron bedzie :( :( Taka namiastka zimowego klimatu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949921 przez Karolincia
Dziewczyny !! :)

Dziś wielki dzień !! Naszego usg 4D !! Jestem taka podekscytowana :ohmy: :ohmy: :blush: :blush:
Dopiero o 17, nie wiem jak wytrzymam do tej godziny hehe :)

U Was też tak wieje?? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl